Brad Pitt łączony był z wieloma kobietami, ale to o TO zdjęcie z piękną brunetką najbardziej wkurzyła się Jolie. Pamiętacie resztę jego kobiet?

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Choć Pitt wcześniej dał się zaprowadzić do ołtarza tylko raz (przez Jennifer Aniston), to jego życie erotyczne było znacznie bogatsze. Oto kobiety, z którymi spotykał się przed związkiem z Angeliną Jolie.

Tonya Westphalen

Ona miała wtedy 13 lat, on 14. Wtedy się rodzą miłości "na całe życie", które oczywiście szybko się kończą, ale we wspomnieniach wraca się do nich z sentymentem przez całe życie. Dziewczyna na zdjęciu nazywa się Tonya Westphalen i była jego pierwszą miłością.

Na jednej z naszych pierwszych randek Brad nauczył mnie tańczyć. To było przy piosence Michaela Jacksona "Rock with you" - czytamy jej wypowiedź na stronie Waleg.com.

Zapewne przydało się to na balu maturalnym, na którym Brad Pitt był partnerem Tonii Westphalen.

??BAUER-GRIFFIN.COM FOR USA SALES: Contact Randy Bauer (310) 910-1113 bauergriffinsales@gmail.com FOR UK SALES: Contact Caroline 44 207 431 1598 MUST BYLINE: EROTEME.CO.UK Pictures of a young Brad pitt and his Prom date Tonya Westphalen. Brad dated Tonya regularly. Also a later picure of her (05). Job# 130502FG2 May 2013 Exclusive www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.comBULLS/LIMON

??BAUER-GRIFFIN.COM FOR USA SALES: Contact Randy Bauer (310) 910-1113 bauergriffinsales@gmail.com FOR UK SALES: Contact Caroline 44 207 431 1598 MUST BYLINE: EROTEME.CO.UK Pictures of a young Brad pitt and his Prom date Tonya Westphalen. Brad dated Tonya regularly. Also a later picure of her (05). Job# 130502FG2 May 2013 Exclusive www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.comBULLS/LIMON

??BAUER-GRIFFIN.COM FOR USA SALES: Contact Randy Bauer (310) 910-1113 bauergriffinsales@gmail.com FOR UK SALES: Contact Caroline 44 207 431 1598 MUST BYLINE: EROTEME.CO.UK Pictures of a young Brad pitt and his Prom date Tonya Westphalen. Brad dated Tonya regularly. Also a later picure of her (05). Job# 130502FG2 May 2013 Exclusive www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.com?BULLS/LIMON

??BAUER-GRIFFIN.COM FOR USA SALES: Contact Randy Bauer (310) 910-1113 bauergriffinsales@gmail.com FOR UK SALES: Contact Caroline 44 207 431 1598 MUST BYLINE: EROTEME.CO.UK Pictures of a young Brad pitt and his Prom date Tonya Westphalen. Brad dated Tonya regularly. Also a later picure of her (05). Job# 130502FG2 May 2013 Exclusive www.bauergriffin.com www.bauergriffinonline.comBULLS/LIMON

Shalane McCall i Brad Pitt Shalane McCall i Brad Pitt East News

Shalane McCall

Z Shalane McCall Brad Pitt spotykał się w 1987 roku. On wtedy miał 23 lata, ona - zaledwie 15. Shalane McCall urodziła się w 1972 roku, byłą aktorką dziecięcą i modelką. Występowała m. in. w serialu "Dallas", w którym kilka epizodów zaliczył także i Brad Pitt.

Shalane McCall i Brad PittEast News

Brad Pitt i Selena Gomez Brad Pitt i Selena Gomez Instagram.com/Selena Gomez

Brad Pitt i Selena Gomez

Na imprezie po Złotych Globach Brad Pitt uciął sobie pogawędkę z Seleną Gomez. Piosenkarka wspólnym zdjęciem pochwaliła się na Instagramie obiecując "wspólne projekty". Aktor nigdy nie skomentował spotkania, ale w mediach aż huczało od plotek. Choć pomiędzy dwójką do niczego nie doszło, Angelina miała szaleć z zazdrości!

Robin Givens, Brad Pitt Robin Givens, Brad Pitt Bulls

Robin Givens

Robin Givens i Brad Pitt mieli romans pod koniec lat 80. Dokładnie wtedy, kiedy Robin Givens przez krótki czas była żoną Mika Tysona. Pięściarz po latach przyznał, że raz udało mu się nakryć Robin figlującą w łóżku z Bradem.

Byłem wściekły jak jasna cholera. Miałem zamiar... powinieneś zobaczyć jego twarz, kiedy mnie zobaczył - powiedział Tyson dziennikarzowi "Daily Mail".

 

Robin GivensScreen z Instagram.com/Robin Givens

Jill Schoelen Jill Schoelen Mary Evans Picture Library / EAST NEWS/

Jill Schoelen

Jill Schoelen i Brat Pitt mieli krótki romans w 1989 roku. Poznali się podczas kręcenia filmu "Wagary" i nawet zaręczyli. Tak Jil Schoelen wyglądała w tamtym czasie. Zdjęcie pochodzi z filmu "Upiór w operze".

Juliette Lewis i Brad Pitt Juliette Lewis i Brad Pitt East News

Juliette Lewis

Juliette Lewis spotykała się z Brade Pittem na początku lat 90. Poznali się na planie filmu "Too young to die". Mówiono, że długo nie mogła dojść do siebie po rozstaniu. Po latach przyznała jednak, że trochę ją denerwuje ciągłe wracanie do tego związku, jakby marzeniem każdej dziewczyny był romans z Bradem (a nie jest?).

Dziwi mnie, że ludzi ciągle fascynuje to, że chodziliśmy przez 4 lata. To było strasznie dawno. Chodziłam wtedy do szkoły, a to był wspaniały, pełny miłości związek z zabawnym, inteligentnym facetem, który później stał się niezwykle sławny - mówiła w rozmowie z serwisem "Daily Mail".

Brad Pitt i Juliette LewisEast News

Juliette Lewis i Brad PittEast News

Brad Pitt, Thandle Newton Brad Pitt, Thandle Newton Bulls

Thandie Newton

Brad Pitt poznał Thandie Newton na planie filmu "Wywiad z wampirem" w 1994 roku. Para spotykała się przez rok. Ona miała wtedy 22 lata, on - 31.

Thandle NewtonEast News

Gwyneth Paltrow, Brad Pitt Gwyneth Paltrow, Brad Pitt EastNews

Gwyneth Paltrow

W 1995 roku Brad Pitt i Gwyneth Paltrow zagrali główne role w dreszczowcu "Siedem". Pitt był pierwszą miłością Paltrow. Parą byli przez trzy lata (1994-1997), a sprawy zmierzały w kierunku na tyle poważnym, że doszło nawet do zaręczyn. Paltrow uznała wówczas, że nie jest gotowa na małżeństwo i oddała pierścionek. Tamtą decyzję wspomniała potem w programie Howarda Sterna. Z perspektywy czasu nie wydała się jej ona najlepszą, jaką podjęła w życiu.

Definitywnie byłam w nim zakochana. Brad był taki piękny i słodki. Wiesz, to był Brad Pitt! Byłam wtedy dzieciakiem, miałam 22 lata, kiedy się poznaliśmy. Dopiero po skończeniu 40 lat zaczęłam myśleć tylko głową. Nie da się podejmować takich decyzji w tak młodym wieku. Nie byłam gotowa, a on był dla mnie za dobry. Nie wiedziałam, co robię. On też nie był w najlepszym momencie życia na poważne związki - wyznała.

Brad Pitt i Gwyneth Paltrow, 1997East News

Brat i Jen Brat i Jen Fot. Jaye/face to face face to face/REPORTER

Jennifer Aniston

W 1998 roku Brad Pitt zaczął spotykać się ze swoją przyszłą żoną, Jennifer Aniston. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale zanim  poznał ją osobiście, gwiazdor kina był jej wielkim fanem!

Podziwiał ją na ekranie i bardzo chciał poznać. Kiedyś posłał jej nawet bukiet kwiatów - wspominali znajomi aktora.

Jennifer Aniston, Brad PittReuters

29 lipca 2000 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Byli ulubieńcami Ameryki, ba, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że i wielu osób na całym świecie. Jakież było zaskoczenie wszystkich, gdy zaledwie 5 lat po ślubie para ogłosiła separację i w tym samym roku wzięła rozwód.

 Brad Pitt i Jennifer Aniston REUTERS/ERIC GAILLARD

Angelina Jolie i Brad Pitt Angelina Jolie i Brad Pitt MARIO ANZUONI / REUTERS / REUTERS

Angelina Jolie

Angelina Jolie i Brad Pitt razem byli od 12 lat, choć ślub wzięli dopiero w 2014 roku. Ich związek rozpoczął się od skandalu, ponieważ kiedy nawiązali romans na planie filmu "Pan i pani Smith", Brad był jeszcze w związku małżeńskim z Jennifer Aniston. Długo zaprzeczali, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń, jednak opublikowane przez tabloidy zdjęcie z wypadu do Kenii sprawiło, że nie dało się już dłużej ukrywać łączącej ich więzi.

Angelina Jolie i Brad PittUS Magazin

Kiedy się poznali, Angelina Jolie wychowywała już jedno dziecko - adoptowanego chłopczyka imieniem Maddox. 6 lipca 2005 roku zdecydowała się na adopcję 6-miesięcznej dziewczynki z Etiopii - Zahary Marley Jolie-Pitt. Z kolei 15 marca 2007 roku adoptowany został przez nią Pax Thien Jolie-Pitt, 3-latek z Wietnamu.

Para doczekała się również własnych dzieci: 27 maja 2007 roku urodziła się Shiloh Nouvel Jolie-Pitt, a 12 lipca 2008 roku przyszły na świat bliźniaki Vivienne Marcheline i Knox Leon. Poniższe zdjęcie zostało zrobione w 2009 roku.

Brad Pitt, Angelina JolieForum Gwiazd

O kryzysie w ich związku mówiło się już w ubiegłym roku, więc jakkolwiek rozwód nie był specjalnie zaskoczeniem, to mimo wszystko rozstanie się najsłynniejszej pary show-biznesu odbiło się ogromnym echem na całym świecie. Oficjalnie przyczyną rozstania są "różnice nie do pogodzenia", jednak jedną z nieoficjalnych przyczyn wymienia się romans Pitta z Marion Cotillard, z którą właśnie zagrał w filmie "Sprzymierzeni". Film wchodzi na ekrany 23 listopada.

Marion Cotillard i Brad PittDaniel Smith / AP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.