Telekamery 2016. Żmijewski rzadko pokazuje się na salonach z żoną, a szkoda! Ukochana Głowackiego powaliła nas na kolana

Piękne panie i przystojni panowie. Na tegorocznej gali rozdania Telekamer nie zabrakło naszych ulubionych par. Kto pojawił się na imprezie w duecie?
Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Artur Żmijewski z żoną

Tę parę chcielibyśmy oglądać na salonach zdecydowanie częściej! Artur Żmijewski i jego żona Paulina są razem już od niemal 30 lat, a poznali się jeszcze w... liceum. Żona popularnego aktora nie mogła jednak nie pojawić się na wczorajszej gali rozdania Telekamer 2016 - wszak jej ukochany był współgospodarzem imprezy.

Telekamery 2016KAPIF.pl

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Piotr Głowacki z żoną

Piotr Głowacki to jeden z najpopularniejszych ostatnio polskich aktorów. Okazuje się, że gwiazdor filmu "Bogowie" ma szczęście nie tylko w pracy, ale również w życiu prywatnym - jego żona, Agnieszka Marek (która także jest aktorką) to prawdziwa piękność. Para zachwyciła na wczorajszej gali, a my chcemy ich oglądać częściej razem.

Telekamery 2016KAPIF.pl

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Katarzyna Wanrke i Piotr Stramowski

Najgorętsza para polskiego show-biznesu ostatnich miesięcy! Katarzyna Warnke, popularna aktorka serialowa, chętnie chwali się swoim przystojnym partnerem, Piotrem Stramowskim, którego widzowie mogli ostatnio oglądać w drugiej części hitowego "Pitbulla".

Telekamery 2016KAPIF.pl

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Rafał A. Ziemkiewicz z żoną

Kontrowersyjny pisarz i publicysta prezentował się na gali rozdania Telekamer niezwykle szykownie. Pola nie ustępowała mu jego żona Aleksandra Ciejek, która jest aktorką.

Telekamery 2016KAPIF.pl

Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka Marcin Łopucki i Katarzyna Skrzynecka KAPIF.pl

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki od lat tworzą jedną z najlepiej zgranych par w polskim show-biznesie. Małżonkowie ostatnio rzadko mieli okazję wspólnie pojawić się na salonach, więc nie mogło zabraknąć ich na Telekamerach 2016. Musimy przyznać, że aktorka i mistrz fitnessu prezentowali się naprawdę szykownie.

7Katarzyna Kasia Skrzynecka, Marcin Lopucki  2016-02-22KAPIF.pl

Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura, Cezary Pazura KAPIF.pl

Edyta i Cezary Pazurowie

Ta para nie przestaje wzbudzać emocji, choć tym razem zarówno aktor jak i jego małżonka wyglądali bardzo szykownie. Edyta Pazura zaprezentowała nawet na gali swoją nową fryzurę - czyżby zainspirowała się Taylor Swift, która na rozdaniu nagród Grammy pojawiła się w krótkim bobie?

2Cezary Pazura, Zajac Edyta Pazura zona 2016-02-22KAPIF.pl

Bartosz Kasprzykowski, Tamara Arciuch Bartosz Kasprzykowski, Tamara Arciuch KAPIF.pl

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Ta para kryzys ma już dawno za sobą! Z twarzy gwiazd przez cały wieczór nie schodził uśmiech i nie odstępowali siebie nawet na krok. Brakowało Wam ich na salonach?

Telekamery, Teatr Polski, 22.02.2016, fot.WBF/Marek Kudelski, na zdj. Tamara Arciuch, Bartek KasprzykowskiWBF/Marek Kudelski

Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą Michał Żebrowski z żoną Aleksandrą KAPIF

Aleksandra i Michał Żebrowscy

Ta para nie przestaje nas zachwycać. Choć to Michał Żebrowski powinien być gwiazdą wieczoru - wszak aktor zdobył Telekamerę 2016 dla Najlepszego Aktora - to całe show skradła mu jego przepiękna żona. Aleksandra Żebrowska wybrała na tę okazję elegancką, długą suknię w kolorze wieczorowej czerni, dzięki której trafiła z pewnością do zestawienia najlepiej ubranych gwiazd tegorocznej gali.

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska, Telekamery 2016KAPIF

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Halina Mlynkova i Leszek Wronka

O tej parze sporo się ostatnio mówiło. Halina Mlynkova i Leszek Wronka nadal jednak są razem bardzo szczęśliwi, a Czech trzyma pieczę nad muzyczną karierą swojej pięknej żony.

Telekamery 2016KAPIF.pl

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna

To jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Nic więc dziwnego, że piękna prezenterka i starszy od niej o dekadę biznesmen prezentowali się na rozdaniu Telekamer 2016 bardzo elegancko.

Telekamery 2016KAPIF.pl

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Magda Modra i Marek Krupski

Tę parę lubimy za to, że zawsze promienieje od nich ciepło i wzajemny szacunek. Prezenterka i aktor, którzy są rodzicami dwóch córek, rzadko znajdują czas na wspólne wyjście. Nic więc dziwnego, że do wczorajszej gali przygotowali się wyjątkowo starannie.

Telekamery 2016 Telekamery 2016 KAPIF.pl

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański

Ta para długo ukrywała przed mediami swój związek. Teraz wreszcie mogą nacieszyć się swoją miłością także publicznie. Nic więc dziwnego, że Halejcio i Barański nie szczędzą sobie czułości i nie odstępują się nawet na krok.

Telekamery 2016KAPIF.pl