Piękna Polka na czerwonym dywanie. Ola Jordan błyszczała na tle brytyjskich gwiazd!

Polki to najpiękniejsze kobiety na świecie? Oczywiście, że tak. Zachwycają się nimi nie tylko nasi rodacy - i mamy na to mnóstwo dowodów - Anja Rubik, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Krupa oraz Ola Jordan.
Ola Jordan Ola Jordan EastNews

Ola Jordan

We wtorek czerwony dywan należał tylko do niej! Ola Jordan pojawiła się z mężem na imprezie The Sun Military Awards 2013. Piękna Polka miała na sobie wieczorową suknię obszytą srebrnymi cekinami, które wyglądały jak prawdziwy brokat. Cudownie błyszcząca kreacja nie wymagała biżuterii, Ola założyła więc tylko bransoletę. Tancerce towarzyszył mąż, James Jordan.

Ola Jordan Ola Jordan EastNews

Ola Jordan

Ola Jordan zyskała dużą popularność na Wyspach za sprawą występów w programie "Strictly Come Dancing" - brytyjskim pierwowzorze "Tańca z gwiazdami."

Ola JordanEastNews

Ola Jordan Ola Jordan EastNews

Ola Jordan

Ola urodziła się w Nasielsku, ale dorastała w Legionowie koło Warszawy. Jordan zaczęła tańczyć w wieku 10 lat.

Kiedy byłam młoda, oglądałam programy taneczne i myślałam sobie: to jest to, co chcę robić. Kiedy mój nauczyciel poradził mi, żebym zaczęła chodzić na lekcję tańca, wybłagałam mamę, żeby mnie puściła - czytamy na stornie www.jamesandola.com

Ola wyszła za mąż za swojego tanecznego partnera - Jamesa Jordana. Piękna blondynka poznała swojego męża w wieku 17 lat. Wówczas wygrała mistrzostwa Polski w tańcu towarzyskim i zajęła 12. miejsce na mistrzostwach świata. Po tych sukcesach zadzwonił do Oli James Jordan z pytaniem, czy nie chciałaby z nim tańczyć. Jordan przeprowadziła się w 2000 roku do Anglii i po trzech latach wzięła z tanecznym partnerem ślub. Teraz występują razem w show "Strictly Come Dancing".

 

Ola Jordan, James JordanPR Photos

Ola Jordan Ola Jordan Pr Photos

Ola Jordan

Ostatnia edycja programu, nie była dla Oli szczęśliwa. Ona i jej partner, aktor Ashley Taylor Dawson, odpadli już w piątym odcinku. Brytyjczycy spekulują, że mogły to być ostatnie chwile jakie Ola spędziła na planie programu. Polka poważnie zastanawia się nad rezygnacją z uczestniczenia w kolejnej edycji show.

Nie wiem, czy chcę wrócić. Ani ja, ani BBC, nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji - powiedziała w rozmowie z "Sunday People".

Ola JordanPr Photos

Za decyzją Oli może stać konflikt z jedną z tancerek występujących razem z nią w show, Karen Hauer, która obraziła Polkę mówiąc:

Jesteś beznadziejną tancerką Ola, to dlatego zawsze stoisz z tyłu - donosi Dailymail.co.uk.

Ola miała po tych słowach zalać się łzami i wybiec z sali ćwiczeń. Producenci programu pogodzili ponoć obie panie, ale napięcie pomiędzy weteranką programu (Ola występuje w show już 7 lat), a nowo przybyłą Karen (to jej drugi sezon) pozostało.

 

Karen HauerPR Photos

 

Ola JordanPr Photos

Ola Jordan Ola Jordan EastNews

Ola Jordan

Stacja BBC emitowała show z Olą w najlepszym czasie antenowym. Polka była powszechnie uważana za najseksowniejszą tancerkę w programie. Jej obcisłe, skąpe stroje przysporzyły jej wielu fanów i znacząco podnosiły oglądalność tanecznego show. W 2009 roku Ola i jej partner Chris Hollins wygrali siódmą edycję programu.

Ola JordanPr Photos

Ola JordanPr Photos

Więcej o: