Sandra Bullock tak rzadko pokazuje nogi, że prawie zapomnieliśmy, jak bardzo potrafi być seksowna!

Kiedy ostatnio widzieliście Sandrę Bullock w nieco odważniejszej kreacji? Jeżeli dawno, to dla fanów nóg hollywoodzkiej gwiazdy mamy dobrą nowinę. Aktorka znowu zaczęła pokazywać nogi. Można powiedzieć, że to krok w dobrą stronę!
Sandra Bullock Sandra Bullock AP/John Shearer

Sandra Bullock

Sandra Bullock przyzwyczaiła nas do nie nieco poważniejszych stylizacji. Ostatnio jednak na imprezach zaczęła się pojawiać w sukienkach, które znowu nam przypominają, że gwiazda jest nie tylko piękną, ale też niezwykle zgrabną i seksowną kobietą.

Actress Sandra Bullock is seen during rehearsals for the 85th Academy Awards in Los Angeles, Thursday, Feb. 21, 2013. The Academy Awards will be held Sunday, Feb. 24, 2013. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)Fot. Matt Sayles Matt Sayles/Invision/AP

Sandra Bullock arrives during the 82nd Academy Awards Sunday,  March 7, 2010, in the Hollywood section of Los Angeles. (AP Photo/Matt Sayles)AP/Matt Sayles

Sandra BullockAP

Sandra Bullock. Sandra Bullock. AP

Co za nogi!

Co za nogi! Sandra Bullock ma 49 lat i figurę nastolatki. Tak prezentowała się 2 tygodnie temu w Londynie na premierze swojego najnowszego filmu "Grawitacja".

Sandra BullockAP

Sandra Bullock. Sandra Bullock. AP

Pozowała z wdziękiem

Gwiazda pozowała na czerwonym dywanie, z gracją eksponując swoje zgrabne nogi.

Sandra BullockAP

Sandra Bullock. Sandra Bullock. AP

Odebrała nagrodę

W ostatni poniedziałek Sandra Bullock odebrała nagrodę na 17. gali rozdania nagród filmowych w Hollywood. Aktorka założyła prostą w kroju sukienkę, która delikatnie podkreślała dekolt.

Sandra BullockAP

Sandra BullockAP

Sandra Bullock. Sandra Bullock. AP

Dobra passa

Sandra Bullock może mówić o naprawdę dobrej passie. Najpierw świetna rola w filmie "The Heat", a teraz udział w zbierającym doskonałe recenzje filmie "Grawitacja" w którym zagrała u boku George'a Clooney'a. Spekuluje się, że aktorka ma szansę jeżeli nie na Oskara, to przynajmniej na nominację do tej nagrody!

Sandra BullockReuters

Louis Bardo Bullock, Sandra Bullock. Louis Bardo Bullock, Sandra Bullock. Forum

Adoptowała chłopczyka

W 2010 roku Sandra Bullock, ze swoim ówczesnym mężem, Jesse Jamesem, starali się o adopcję synka. Gdy okazało się, że w tym samym czasie James zdradza swoją żonę, Bullock złożyła pozew o rozwód i samodzielnie adoptowała dziecko, które nazwała Bardo Louis Bullock.

Louis Bardo Bullock, Sandra BullockForum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.