Pamiętacie Różową Wojowniczkę z "Power Rangers"? Amy Jo Johnson przeszła depresję, zaczęła śpiewać [A TY W KIM SIĘ KOCHAŁEŚ]

Amy Jo Johnson zapamiętaliśmy jako Różowego Rangera w serialu "Power Rangers". Piękna wojowniczka w różowym kombinezonie nie tylko walczyła z siłami zła, ale też seryjnie łamała męskie serca. Kiedy zagrała w serialu, miała zaledwie 23 lata. Teraz jest o 20 lat starsza, jak wygląda?
Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Youtube.com

Amy Jo Johnson

Amy Jo Johnson jest jedną z nielicznych aktorek z "Power Rangers", dla których wystąpienie w serialu nie było tylko epizodem w życiu. Aktorka, która rolę wojowniczki w różowym kostiumie otrzymała również z powodu swoich umiejętności gimnastycznych, wciąż gra w kolejnych filmach. Jest też utalentowana muzycznie, w swoim zespole Valhalla gra i śpiewa na gitarze nastrojowe, rockowe piosenki.

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Facebook.com

Wygrała casting na Różowego Rangera

Amy Jo Johnson urodziła się 6 października 1970 roku w Dennis, w stanie Massachusetts. Początkowo wróżono jej karierę gimnastyczki - planowała nawet występ na Olimpiadzie. Niestety, kontuzje sprawiły, że musiała się pożegnać z marzeniami o karierze sportowej. Mając 18 lat, przeniosła się z rodzinnego miasta do Nowego Jorku, gdzie podjęła naukę aktorstwa. Kolejnym etapem w jej życiu była przeprowadzka do Los Angeles, gdzie w 1993 roku wygrała casting na rolę Różowego Rangera w serialu "Power Rangers". Jej ogromnym atutem było doświadczenie gimnastyczne.

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Pr Photos

Amy Jo Johnson teraz

Tak Amy Jo Johnson wyglądała rok temu na imprezie Sony w Torronto. Myślicie, że aktorka bardzo się zmieniła?

Amy Jo JohnsonPr Photos

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Facebook.com

Z córką na planie

Amy Jo Johnson od 2010 roku jest żoną Olivera Ginera. 2 lata przed ślubem, urodziła im się córeczka, Francesca Christine Giner

Przedstawiciel Amy potwierdził, że Fracnesca urodziła się w poniedziałek, 1 grudnia, o godzinie 21.09 i ważyła 3,2 kilograma w momencie narodzin - poinformował wtedy portal Aceshowbiz.com.

Narodziny dziecka nie przeszkodziły aktorce w pracy. Kiedy Johnson grała policjantkę w serialu "Flashpoint", córka towarzyszyła mamie na planie.

Amy Jo JohnsonFacebook.com

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Facebook.com

Miała depresję

Będąc w 7 klasie, Amy Jo Johnson przeszła depresję. Wsparcie zapewniła jej wtedy mama. Aktorka opowiedziała o tym w rozmowie z Oprah Winfrey.

Przyszedł wtedy bardzo ciemny okres: depresja. Podniosła mnie z niej moja mama, przynosząc książkę i każąc spisać wszystkie rzeczy, za które jestem wdzięczna, najprostsze rzeczy... to był cud, to zadziałało!

Pisanie weszło Amy Jo Johnson w nawyk.

Teraz mam 16 dzienników. I milion listów do mamy. Połowa moich dzienników, to są listy do mamy. Mama jest w stu procentach moim aniołem stróżem.

Amy Jo JohnsonFacebook.com

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Facebook.com

Mocno przeżyła śmierć mamy

Depresja i potem śmierć mamy to były jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu Johnson. W rozmowie z Winfrey aktorka wraca do tamtych chwil.

Jedną z najgorszych rzeczy w moim życiu była utrata mamy. Pożegnanie z mamą było bardzo smutne, ale jednocześnie niezwykle piękne. Kiedy zmarła, jakieś 3 dni później... poszłam do salonu i zaczęłam płakać, a potem nieoczekiwanie wypełniło mnie niesamowite uczucie spokoju. Ona przyszła do mnie i jakby dała mi poczucie, że te wszystkie rzeczy, którymi się martwimy, tak naprawdę nic nie znaczą.

Amy Jo JohnsonPr Photos

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Facebook.com

Zrobiła własny film

Amy Jo Johnson zrobiła niedawno krótkometrażowy film "Bent" o dwóch dorosłych kobietach, które muszą się zmierzyć z własną przeszłością.

"Bent" został oparty na moim scenariuszu "Bardziej szalona od ciebie". Traktuje o dwóch dziewczynkach, które dorosły. Postacie są luźno związane z moim życiem - powiedziała Johnson w rozmowie z Sherryn Danielem.

Amy Jo Johnson. Amy Jo Johnson. Youtube.com

W filmie będą jej piosenki

W wyreżyserowanym przez Amy Jo Johnson filmie znalazły się jej własne piosenki.

Wykorzystałam swój utwór "Bóg" do zilustrowania napisów końcowych filmu - powiedziała w rozmowie z Sherryn Danielem. - Znajdzie się ona również na moim nowym albumie "Never broken" - zdradziła Johnson.

Na stronie domowej artystki jest już oficjalna zapowiedź albumu. O tym, że Johnson naprawdę ładnie śpiewa można się przekonać, słuchając jednego z jej poprzednich utworów.

Amy Jo JohnsonScreen Amyjojohnson.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.