To jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś na imprezie "Flesza"

Media rozpisywały się ostatnio o kryzysie w związku Pauliny Krupińskiej i Tadeusza Bachledy-Curuś. Plotkowano nawet, że Miss Polonia ma romans z Jackiem Rozenkiem. Jak dowiedzieliśmy się tydzień temu od menadżerki Krupińskiej, para nadal jest razem. Potwierdzili to przychodząc razem na urodziny magazynu "Flesz" w Muzeum Narodowym.
Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś WBF

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś

Na urodzinach magazynu "Flesz" bawili się świetnie w swoim towarzystwie. A my nie mogliśmy oderwać od nich oczu. Nie wierzycie? To popatrzcie sami!

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś WBF

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś

To my jako pierwsi napisaliśmy o miłości pięknej modelki i przystojnego pilota LOT-u. (Zobacz: Chłopakiem nowej Miss Polonia jest brat Alicji Bachledy-Curuś!). Niedawno Krupińska przyznała w wywiadzie dla magazynu Logo, że lubi mężczyzn z pasją i zaczęła opowiadać o swoim partnerze.

Lubię mężczyzn z pasją, z iskrą w oku, czerpiących z życia pełnymi garściami. Takich, którzy nie uprawiają leżingu, tylko sport, lubią adrenalinę. Tak jak mój Tadeusz [Bachleda-Curuś, brat Alicji - przyp. red.] - mówi. Tadeusz jest pilotem samolotów pasażerskich, szybuje na paralotni i tak jak Paulina uprawia rowerowy freeride - wyznała.

Pasują do rowerów zaraziła ją właśnie ukochany.

Ta pasja była we mnie zawsze, ale bez adrenaliny. Adrenaliną zaraził mnie Tadek - powiedziała.

Wy również uważacie, że Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś to jedna najpiękniejszych par w show-biznesie?

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś EAST NEWS/VIPHOTO

Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś

Plotki o rozstaniu pojawiły się kiedy 25-letnia miss przestała pokazywać się z ukochanym na salonach, a na prezentacji jesiennej ramówki TVP Jacek Rozenek złapał Krupińską za rękę. Później Plotek.pl dowiedział się, że był to tylko gest przyjaźni, a para spotyka się regularnie i nadal jest w sobie zakochana (zobacz: Paulina Krupińska i Tadeusz Bachleda-Curuś rozstali się? Sprawdziliśmy).

 

Urodziny magazynu FLESZ, Muzeum Narodowe, 23.09.2013, fot. WBFWBF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.