W "Słonecznym patrolu" była ponoć seksowniejsza od Pameli. Pamiętacie Yasmine Bleeth? [A TY W KIM SIĘ KOCHAŁEŚ]

Wspaniałe ciała pięknych kobiet i umięśnione torsy oszałamiająco przystojnych mężczyzn - tak właśnie zapamiętaliśmy dzielnych ratowników ze "Słonecznego patrolu". Dzisiaj przypomnimy jedną z seksownych ratowniczek, Yasmine Bleeth.
Yasmine Bleeth. Yasmine Bleeth. Youtube.com

Yasmine Bleeth

Yasmine Bleeth urodziła się 14 czerwca 1968 roku w Nowym Jorku. Jej ojciec był wziętym fotografem, Żydem rosyjsko-niemieckiego pochodzenia, a matka modelką o francusko-algierskich korzeniach. Yasmine zadebiutowała bardzo wcześnie, bo w wieku 10 miesięcy w reklamie szamponu Johnson & Johnson. Potem jako kilkulatka zagrała jeszcze w kilku podobnych produkcjach. Na swój pierwszy film musiała czekać aż do 12. roku życia - wtedy zagrała w "Hey Babe". Równocześnie pracowała jako modelka. Potem przyszedł czas na opery mydlane i wreszcie "Słoneczny patrol", w którym grała od roku 1991 do 1994. Serial był wielkim przebojem i oczywiście uczynił Yasmine Bleeth sławną.

Yasmine Bleeth. Yasmine Bleeth. Youtube.com

Przyjaciel chciał ją zmusić do pocałunku

Urodą wyróżniała się już jako dziecko. Raz miało się to okazać przyczyną przykrego doznania. Nawet najbliższy przyjaciel chciał ją zmusić do pocałunku.

Kiedy byłam dziewczynką, chłopcy chcieli mnie na siłę pocałować. Mój najbliższy przyjaciel też trzymał z nimi - czytamy jej wypowiedź na stronie "Total film".

Yasmine BleethYoutube.com

Yasmine Bleeth. Yasmine Bleeth. Bulls

Problem z kokainą

We wrześniu 2001 roku Yasmine Bleeth została aresztowana przez policję w Michigan, gdy spowodowała wypadek na autostradzie. Przy aktorce znaleziono narkotyki, a ona sama była pod ich wpływem. Bleeth przyznała się do winy i została skazana na 100 godzin prac społecznych. Szokujące zdjęcie policyjne pokazuje Bleeth 36 godzin po zażyciu narkotyków. Czekał ją też odwyk. Po tym wszystkim opublikowała w 2003 roku w "Glamour" wstrząsający artykuł pod wymownym tytułem "Powrót z piekła narkotyków".

Wystarczył jeden telefon i dostawałam trochę koksu do przyrządzenia w domu. To było jak zamawianie chińskiego jedzenia: telefon i dostarczali pod drzwi. Na początku robiłam to tylko w weekendy, zamawiałam kokainę tylko na jedną noc. Potem zaczęłam to robić w ciągu tygodnia. Wracałam z pracy o 8, zamykałam drzwi, zaciągałam zasłony, nastawiałam taneczną muzykę i wciągałam kilka kresek. A potem robiłam różne rzeczy.
Yasmine Bleeth, Paul Cerrito. Yasmine Bleeth, Paul Cerrito. East News

Yasmine Bleeth z mężem

W 2002 roku Yasmine Bleeth wyszła za Paula Cerrito, właściciela klubu ze striptizem. Poznali się w klinice, w której oboje przechodzili odwyk.

Mówią, że nie należy się wiązać w pierwszym roku trzeźwości, zwłaszcza z kimś z programu, ale my z Paulem pokochaliśmy się natychmiast - czytamy wypowiedź aktorki na stronie "Chatter Busy".

Yasmine Bleeth wycofała się z aktywnego życia aktorskiego, wraz z mężem mieszka teraz w Kalifornii.

Yasmine Bleeth, Paul CerritoEast News

Hasselhoff jako Mitch Buchannon w serialu Słoneczny Patrol Hasselhoff jako Mitch Buchannon w serialu Słoneczny Patrol fot. youtube.com

Słoneczny patrol

Ogromna popularność "Słonecznego patrolu" nie była przypadkiem. Serial został tak pomyślany, że nie miał prawa okazać się klapą, był wręcz zaprogramowany na sukces. Yasmine Bleeth, spytana przez redaktorkę portalu "Reocities" o fenomen serialu, odpowiedziała:

Czy widziałaś, kto jest w obsadzie? Oprócz mnie sami najpiękniejsi aktorzy telewizyjni. "Słoneczny patrol" był tak strasznie międzynarodowy, ponieważ nic nie tracił w tłumaczeniu. Nie żartuję. Pokazaliśmy piękną Kalifornię i zdrowych ludzi.
Yasmine Bleeth. Yasmine Bleeth. Youtube.com

Najgorsza i najbardziej seksowna

Yasmine Bleeth to niezwykle "utytułowana" aktorka. "Complex Pop Culture" umieścił ją na 28. miejscu najgorszych aktorek wszech czasów.

Powód, dla którego możecie nie pamiętać Yasmine Bleeth ma prawdopodobnie coś wspólnego z jej 10-letnią nieobecnością w środowisku aktorskim. Jej ostatnia zapisana rola jest z 2003 roku, bezpośrednio na DVD, z materiałem filmowym sprzed 7. lat. Och, jak dobrze, już zawsze będzie miała ten czerwony strój kąpielowy! - nie szczędzili jej złośliwości redaktorzy magazynu.

W kolekcji tytułów ma też i te przynoszące więcej chwały. Magazyn "People" w 1995 roku uznał ją za jedną z 50. najpiękniejszych kobiet na świecie. W latach 1996-2001 magazyn "FHM" regularnie kwalifikował ją w pierwszej setce najbardziej seksownych kobiet świata. W amerykańskiej wersji "FHM" w takiej samej konkurencji nie opuszczała pierwszej setki od 2000 do 2003 roku.

Yasmine BleethYoutube.com

Yasmine Bleeth. Yasmine Bleeth. Ocean Drive

Yasimne Bleeth na okładkach

Na tak piękną aktorkę nie mogli pozostać obojętni wydawcy. Yasmine Bleeth zrobiła okładki kilku mniej lub bardziej swobodnych magazynów.

Yasmine BleethMaxim

Yasmine BleethMaxim

Yasmine BleethYm

Yasmine BleethFHM

Pamela Anderson, Yasmine Bleeth, Carmen ElectraFHM

Yasmine Bleeth. Yasmine Bleeth. Youtube.com

Zagrała w horrorze

Choć po "Słonecznym patrolu" posypały się propozycje aktorskie, Yasmine Bleeth nie wystąpiła w żadnej znaczącej produkcji. Wyjątkiem był serial "Nash Bridges", choć ten i tak przeszedł do historii ze względu na główne role męskie. Z tamtego okresu bardziej została zapamiętana z powodu afery narkotykowej, niż sukcesów przed kamerą. W dodatku dobrą dekadę temu całkowicie zniknęła z branży, nie grywając nawet w epizodach. Wkrótce jednak znowu będziemy mogli zobaczyć aktorkę na ekranie i to w dodatku w głównej roli. Yasmine Bleeth zagrała w horrorze "Beatiful Evil". Film nie miał jeszcze swojej premiery, więc nie wiadomo, czy będzie prezentowany w kinach czy od razu na DVD. Obejrzycie?

Yasmine BleethBeatiful Evil

Więcej o: