Lorenzo Lamas z serialu 'Renegat' miał 5 żon. Jedna zdradziła go z jego własnym synem. Jak dzisiaj wygląda? [A W KIM TY SIĘ KOCHAŁEŚ?]

Wielki motor i długie, kręcone włosy i atletyczna klata to wizytówki głównego bohatera serialu 'Renegat'. Niesłusznie oskarżony o morderstwo, ścigany przez skorumpowanego policjanta, musiał się ukrywać, zarabiając na chleb jako 'łowca głów'. Przystojnego renegata o podwójnej tożsamości Reno Rains i Vince Black zagrał Lorenzo Lamas. Kiedyś wyglądał jak młody rzymski bóg. A teraz?
Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Youtube.com

Lorenzo Lamas

Lorenzo Lamas urodził się 20 stycznia 1958 roku w Santa Monica w stanie Kalifornia jako syn pary aktorskiej. Jego ojcem był argentyński aktor Fernando Lamas, a matką amerykańska aktorka Arlene Dahl. Oryginalna uroda pozwoliła mu już jako 11-latkowi zagrać Indianina w westernie "100 karabinów". Odbył kurs aktorski w Tony Barr's Actors Workshop w Burbank Studios. W międzyczasie pracował dorywczo i ćwiczył karate i taekwondo.  W 1979 roku zdobył czarny pas. Po epizodycznych rolach w różnych produkcjach przyszedł czas na rolę Lance'a Cumsona w "Falcon Crest". Potem grywał twardzieli w niezliczonej ilości filmach akcji i oczywiście w serialu "Renegat". Możemy go również pamiętać z nieśmiertelnej "Mody na sukces" w której przez jakiś czas grał strażaka Ramireza. Swojego dzieciństwa nie wspomina zbyt ciepło.

Moje dzieciństwo nie zawsze było łatwe i szczęśliwe - czytamy jego wspomnienia na stronie Lorenzolamas.info. - Bardzo często się przenosiliśmy, więc nie miałem innego wyboru, jak zostawiać starych znajomych i poznawać nowych. W ciągu 8 lat 5 razy zmieniałem szkołę. Co chwila były jakieś zmiany w moim życiu, dlatego byłem ostrożny w uczuciach, ale zawsze gotowy cieszyć się życiem.

Lorenzo LamasYoutube.com

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Youtube.com

Renegat

Serial "Renegat" kręcono w latach 1992-1997. Lamas zatem wcielił się w tytułową postać w wieku 34 lat. Zabójczo przystojny twardziel, w stylu "słodkiego brutala", który niczym współczesny kowboj, przemierzał bezkresne amerykańskie równiny na Harleyu-Davidsonie rozpalał serca kobiet i wyobraźnię mężczyzn.

Kiedy pracowaliśmy nad promocją serialu "Renegat" w Buenos Aires, było mi miło, że tak wiele osób interesuje się nie tylko naszym projektem, ale także moją osobą. Było to oczywiście spowodowane sławą mojego ojca - wspomina aktor na stronie Lorenzolamas.info.

Lorenzo LamasYoutube.com

Lorenzo LamasYoutube.com

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Pr Photos

Renegat dzisiaj

Dzisiaj Lorenzo Lamas ma 55 lat. Mało przypomina siebie sprzed prawie 20 lat, prawda?

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo Lamas, pies Diablo. Lorenzo Lamas, pies Diablo. Pr Photos

Uwielbia tatuaże

Lorenzo Lamas jest wielkim fanem tatuaży, którymi z upodobaniem zdobi swoje ciało.

Lorenzo LamasTwitter.com

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Pr Photos

Jest fanem motocykli

Aktor uwielbia motocykle. Pierwszego dostał jako 14-latek.

Zaczęło się to gdy miałem 12 lat. Pamiętam moje zdjęcia najnowszej Hondy 50 podrzucane pod drzwi mojej matki. Motocykl był na każdej liście zakupów. Kiedyś popchnąłem matkę, a ona powiedziała: "Lorenzo, jeżeli będziesz miał dobry wynik z zachowania, dostaniesz motocykl". I rzeczywiście, dostałem go 2 lata później - czytamy na stronie Lorenzolamas.info.

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo Lamas, Shawna Craig. Lorenzo Lamas, Shawna Craig. Pr Photos

Miał 5 żon, ma 4 córki i syna

Piękność w błękitnej sukience to najnowsza żona Lamasa, Shawna Craig. Aktor był aż 5-krotnie żonaty. Oto jego żony w chronologicznej kolejności: Victoria Hilbert (1981-1982), Michelle Smith 1983-1985), Kathleen Kinmont (1989-1993), Shauna Sand Lamas (1996-2002), Shawna Craig (od 2011). Z drugą żoną ma 2 dzieci: 20-letniego syna A. J. i 18-letną Shayne, a z 4. żoną 3 córki: 16-letnią Alexandrę Lynne, 14-letnią Victorię i 12-letnią Isabellę Lorenza. Miejmy nadzieję, że Lamas potrafi się w tym wszystkim połapać! Poniżej zdjęcie ze Shaudą Sand.

Shauna SandPr Photos

A to zdjęcie z synem, A. J. Lamasem.

Lorenzo LamasPr Photos

Ta blondynka to córka aktora, Shane Lamas.

Shane Lamas, Lorenzo LamasPr Photos

A tu jest z córką Alexandrą. Zdjęcie zostało zrobione przed 11 laty.

Lorenzo Lamas, AlexandraPr Photos

Shauna Sand, Lorenzo Lamas. Shauna Sand, Lorenzo Lamas. Pr Photos

Jego syn spał z jego żoną

Skomplikowane stosunki rodzinne Lamasa rykoszetem trafiły także w dzieci.

Shauna Sand spała z 18-letnim synem Lorenza Lamasa - informował portal "The Superficial".

To był seks macochy z pasierbem.

Lorenzo nie wiedział, jak bardzo ciemna jest ta sprawa - czytamy na portalu. - Nie miał pojęcia, że była kochanką jego syna!

Shauna Sand była także modelką "Playboya".

Shauna SandPlayboy

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Pr Photos

Miał własne reality show

Lorenzo Lamas miał własne reality show: "Leave it to Lamas" w którym przedstawiał kulisy życia swojego i bliskich. Jednak program emitowano jedynie przez 2 miesiące - w październiku i listopadzie 2009 roku. Widzowie po prostu nie byli zbyt ciekawi tego, co nowego u Lamasa. A Wy w kim się kochaliście? Piszcie w komentarzach i na naszej stronie na Facebooku. A my zrobimy z tego opowieść i ją Wam przedstawimy.

Więcej o:
Komentarze (26)
Lorenzo Lamas z serialu 'Renegat' miał 5 żon. Jedna zdradziła go z jego własnym synem. Jak dzisiaj wygląda? [A W KIM TY SIĘ KOCHAŁEŚ?]
Zaloguj się
 • tina000

  Oceniono 149 razy 131

  Przytoczę trzy cytaty z tekstu powyżej:
  1. "Lorenzo Lamas urodził się 20 stycznia 1955 roku"
  2. "Serial "Renegat" kręcono w latach 1992-1997. Lamas zatem wcielił się w tytułową postać w wieku 34 lat"
  3. "Dzisiaj Lorenzo Lamas ma 55 lat"

  Coś tu się z tymi liczbami nie zgadza... Widać więc, że 55 i 34 nie są datami "obliczonymi" tylko "przepisanymi". I fakt- przepisane są dokładnie, bo urodził się 20 stycznia 1958 roku. Szkoda, że nikt nie rzuca już okiem na tekst po jego redakcji, bo takie błędy są od razu do wyłapania...

 • letsy

  Oceniono 113 razy 109

  żona Shauda Sand była jego żoną do 2002 i zdradzała go z jego własnym synem, a swoim pasierbem, ktory dziś ma 20 lat.
  Czyli zdradzała go z dziewięciolatkiem.
  A wystarczy użyć google, żeby doczytać, ze syn ma dziś 30 lat, co ma dużo większy sens.
  Ehh..

 • lili28

  Oceniono 97 razy 91

  Pewnie ze przypomina siebie sprzed 20-stu lat...Wiadomo ze czas robi swoje ale usmiech ma ten sam...Jakby zapuscil wlosy to bylby starsza kopia RENEGATA:)Przynajmniej sie nie naciaga operacjami....

 • forfiter_jr

  Oceniono 67 razy 59

  "Lorenzo Lamas z serialu "Renegat" miał 5 żon. Jedna zdradziła go z jego własnym synem. Jak dzisiaj wygląda?"
  Alex, konkretnie, zdecyduj się. Kto jak wygląda? On, żona, czy syn?

 • nikola22

  Oceniono 36 razy 32

  jak na 55 lat trzyma sie bardzo dobrze

 • tom

  Oceniono 57 razy 29

  łoł ale jego syn to nie zła dupa

 • araya

  Oceniono 24 razy 10

  A Sixkiller gdzie?? ;-D

 • maksimum

  Oceniono 18 razy 6

  Ludzie,czego wy od nich wymagacie? To sa prosci ludzie,ktorym rodzina zalatwila prace w filmie.Raz sie on przespi z playboy'ka raz jego syn i takie jest ich zycie.

 • szary212

  Oceniono 36 razy 4

  kochałam się w Janku z Czterech Pancernych, potem był Michael Praed (Robin Hood), Bono, no a teraz - Russell Brand ( podziwiam z daleka, bo za stara jestem dla niego, ale kocham jego poczucie humoru:))
  Lamas nie w moim typie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX