Lorenzo Lamas z serialu "Renegat" miał 5 żon. Jedna zdradziła go z jego własnym synem. Jak dzisiaj wygląda? [A W KIM TY SIĘ KOCHAŁEŚ?]

Wielki motor i długie, kręcone włosy i atletyczna klata to wizytówki głównego bohatera serialu "Renegat". Niesłusznie oskarżony o morderstwo, ścigany przez skorumpowanego policjanta, musiał się ukrywać, zarabiając na chleb jako "łowca głów". Przystojnego renegata o podwójnej tożsamości Reno Rains i Vince Black zagrał Lorenzo Lamas. Kiedyś wyglądał jak młody rzymski bóg. A teraz?
Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Youtube.com

Lorenzo Lamas

Lorenzo Lamas urodził się 20 stycznia 1958 roku w Santa Monica w stanie Kalifornia jako syn pary aktorskiej. Jego ojcem był argentyński aktor Fernando Lamas, a matką amerykańska aktorka Arlene Dahl. Oryginalna uroda pozwoliła mu już jako 11-latkowi zagrać Indianina w westernie "100 karabinów". Odbył kurs aktorski w Tony Barr's Actors Workshop w Burbank Studios. W międzyczasie pracował dorywczo i ćwiczył karate i taekwondo.  W 1979 roku zdobył czarny pas. Po epizodycznych rolach w różnych produkcjach przyszedł czas na rolę Lance'a Cumsona w "Falcon Crest". Potem grywał twardzieli w niezliczonej ilości filmach akcji i oczywiście w serialu "Renegat". Możemy go również pamiętać z nieśmiertelnej "Mody na sukces" w której przez jakiś czas grał strażaka Ramireza. Swojego dzieciństwa nie wspomina zbyt ciepło.

Moje dzieciństwo nie zawsze było łatwe i szczęśliwe - czytamy jego wspomnienia na stronie Lorenzolamas.info. - Bardzo często się przenosiliśmy, więc nie miałem innego wyboru, jak zostawiać starych znajomych i poznawać nowych. W ciągu 8 lat 5 razy zmieniałem szkołę. Co chwila były jakieś zmiany w moim życiu, dlatego byłem ostrożny w uczuciach, ale zawsze gotowy cieszyć się życiem.

Lorenzo LamasYoutube.com

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Youtube.com

Renegat

Serial "Renegat" kręcono w latach 1992-1997. Lamas zatem wcielił się w tytułową postać w wieku 34 lat. Zabójczo przystojny twardziel, w stylu "słodkiego brutala", który niczym współczesny kowboj, przemierzał bezkresne amerykańskie równiny na Harleyu-Davidsonie rozpalał serca kobiet i wyobraźnię mężczyzn.

Kiedy pracowaliśmy nad promocją serialu "Renegat" w Buenos Aires, było mi miło, że tak wiele osób interesuje się nie tylko naszym projektem, ale także moją osobą. Było to oczywiście spowodowane sławą mojego ojca - wspomina aktor na stronie Lorenzolamas.info.

Lorenzo LamasYoutube.com

Lorenzo LamasYoutube.com

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Pr Photos

Renegat dzisiaj

Dzisiaj Lorenzo Lamas ma 55 lat. Mało przypomina siebie sprzed prawie 20 lat, prawda?

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo Lamas, pies Diablo. Lorenzo Lamas, pies Diablo. Pr Photos

Uwielbia tatuaże

Lorenzo Lamas jest wielkim fanem tatuaży, którymi z upodobaniem zdobi swoje ciało.

Lorenzo LamasTwitter.com

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Pr Photos

Jest fanem motocykli

Aktor uwielbia motocykle. Pierwszego dostał jako 14-latek.

Zaczęło się to gdy miałem 12 lat. Pamiętam moje zdjęcia najnowszej Hondy 50 podrzucane pod drzwi mojej matki. Motocykl był na każdej liście zakupów. Kiedyś popchnąłem matkę, a ona powiedziała: "Lorenzo, jeżeli będziesz miał dobry wynik z zachowania, dostaniesz motocykl". I rzeczywiście, dostałem go 2 lata później - czytamy na stronie Lorenzolamas.info.

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo LamasPr Photos

Lorenzo Lamas, Shawna Craig. Lorenzo Lamas, Shawna Craig. Pr Photos

Miał 5 żon, ma 4 córki i syna

Piękność w błękitnej sukience to najnowsza żona Lamasa, Shawna Craig. Aktor był aż 5-krotnie żonaty. Oto jego żony w chronologicznej kolejności: Victoria Hilbert (1981-1982), Michelle Smith 1983-1985), Kathleen Kinmont (1989-1993), Shauna Sand Lamas (1996-2002), Shawna Craig (od 2011). Z drugą żoną ma 2 dzieci: 20-letniego syna A. J. i 18-letną Shayne, a z 4. żoną 3 córki: 16-letnią Alexandrę Lynne, 14-letnią Victorię i 12-letnią Isabellę Lorenza. Miejmy nadzieję, że Lamas potrafi się w tym wszystkim połapać! Poniżej zdjęcie ze Shaudą Sand.

Shauna SandPr Photos

A to zdjęcie z synem, A. J. Lamasem.

Lorenzo LamasPr Photos

Ta blondynka to córka aktora, Shane Lamas.

Shane Lamas, Lorenzo LamasPr Photos

A tu jest z córką Alexandrą. Zdjęcie zostało zrobione przed 11 laty.

Lorenzo Lamas, AlexandraPr Photos

Shauna Sand, Lorenzo Lamas. Shauna Sand, Lorenzo Lamas. Pr Photos

Jego syn spał z jego żoną

Skomplikowane stosunki rodzinne Lamasa rykoszetem trafiły także w dzieci.

Shauna Sand spała z 18-letnim synem Lorenza Lamasa - informował portal "The Superficial".

To był seks macochy z pasierbem.

Lorenzo nie wiedział, jak bardzo ciemna jest ta sprawa - czytamy na portalu. - Nie miał pojęcia, że była kochanką jego syna!

Shauna Sand była także modelką "Playboya".

Shauna SandPlayboy

Lorenzo Lamas. Lorenzo Lamas. Pr Photos

Miał własne reality show

Lorenzo Lamas miał własne reality show: "Leave it to Lamas" w którym przedstawiał kulisy życia swojego i bliskich. Jednak program emitowano jedynie przez 2 miesiące - w październiku i listopadzie 2009 roku. Widzowie po prostu nie byli zbyt ciekawi tego, co nowego u Lamasa. A Wy w kim się kochaliście? Piszcie w komentarzach i na naszej stronie na Facebooku. A my zrobimy z tego opowieść i ją Wam przedstawimy.