Zawiał wiatr i... odsłonił ciążowy BRZUCH księżnej Kate. Całkiem spory!

Pogoda spłatała figla.
Księżna Kate Księżna Kate BullsPix

Księżna Kate

Dziennikarze jak kania dżdżu czekają na najlepsze zdjęcie, które jak najdokładniej pokaże brzuszek Księżnej Kate. Niestety żona Księcia Williama na oficjalnych wystąpieniach pojawia się zwykle pozakrywana obszernymi płaszczami lub luźnymi sukienkami. Tym razem jednak z pomocą ciekawskim przyszła pogoda...

Księżna Kate Księżna Kate BullsPix

Księżna Kate

W czasie wizyty książęcej pary w "Child Bereavement UK" w Saunderton w hrabstwie Buckinghamshire, silny podmuch wiatru rozwiał poły płaszcza Księżnej Kate, a oczom wszystkich, po raz pierwszy tak dokładnie, ukazał się ciążowy brzuszek. A właściwie już spory brzuch!

Księżna KateBullsPix

Księżna Kate Księżna Kate BullsPix

Księżna Kate

Wiele osób nie kryje zdziwienia niewielkimi rozmiarami brzuszka księżnej Kate. Cóż, z pewnością sporo kobiet w ciąży ma w 6. miesiącu więcej w pasie, jednak zmiany widać też już na twarzy żony księcia. Buzia przyszłej mamy zrobiła się znacznie pełniejsza.

Księżna KateBullsPix

Księżna Kate Księżna Kate BullsPix

Księżna Kate

Porównacie zdjęcia księżnej Kate z jej poprzednich wystąpień. Co myślicie? Oto żona Księcia Williama w lipcu zeszłego roku.

Księżna KateReuters

Księżna KateBullsPix

Księżna Kate i książę William Księżna Kate i książę William Reuters

Księżna Kate - grudzień 2012

.

Księżna Kate - luty 2013

i styczeń 2013.

ATTENTION EDITORS - CORRECTED CAPTION  Britain's Catherine, Duchess of Cambridge attends a private viewing of her new official commissioned painting by Glasgow-born artist Paul Emsley at the National Portrait Gallery in London January 11, 2013.  REUTERS/John Stillwell/POOL  (BRITAIN - Tags: ROYALS ENTERTAINMENT)REUTERS/POOL

Księżna Kate Księżna Kate EastNews

Księżna Kate - marzec 2013

.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.