Zdjęcia, które gwiazdy wolałyby zachować dla siebie. Zobacz, jak one FATALNIE wyglądały! [CZĘŚĆ 2]

Są zdjęcia, które nigdy nie znikną z sieci. Gwiazdy zapewne się ich bardzo wstydzą. My je odnaleźliśmy. Zobaczcie największe przemiany wśród celebrytów.

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa

Sylwia Gliwa swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła prawie dziesięć lat temu. Dostała wówczas rolę w TVN-owskim serialu "Na Wspólnej", który zdobył dużą sympatię widzów. Aktorka od tego czasu zajmuje silną pozycję w obsadzie i nadal możemy podziwiać ją na szklanym ekranie. Przez ten czas zdążyła przejść imponującą metamorfozę. Gwiazda telenoweli nie zawsze wyglądała tak dobrze jak dzisiaj. Gdy stawiała pierwsze kroki w pracy przed kamerami, była zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa. Nie zależało jej wtedy na stylowym wizerunku.

 Sylwia Gliwa - serial Na Wsp?lnej

Wraz z rosnącą popularnością, aktorka postanowiła o siebie zadbać. Całkowicie odmieniła swój wizerunek. Jej metamorfoza była na tyle imponująca, że znawcy mody wielokrotnie nazywali ją ikoną stylu. Dzisiaj najprawdopodobniej wstydzi się zdjęć z przeszłości.

Agata Młynarska

 Agata M?ynarska

Agata Młynarska również ma na swoim koncie kompromitujący wizerunek. Obszerne kreacje w babcinych kolorach bardzo ją postarzały. Kompletnie nie potrafiła zestawić ze sobą rzeczy, a jej stylizacje wołały o pomstę do nieba. Wraz ze zmianą stacji (z TVP2 na Polsat), popracowała również nad swoim wizerunkiem. Ze znakomitym efektem.

Agata Młynarska

Dzisiaj prezenterka wręcz kipi seksapilem. Diametralnie zmieniła swój styl, a także podejście do życia. Wygląda fenomenalnie. Być może oglądając zdjęcia sprzed kilku lat, motywuje się, by nadal pracować nad swoim wizerunkiem.

Małgorzata Socha

 Ma?gorzata Socha

Okazuje się, że Małgorzata Socha nie zawsze była ikoną stylu. Wyglądała po prostu fatalnie. Te podwinięte jeansy, zestawione z okropnymi butami... Do tego zaniedbana fryzura. Dzisiaj taka stylizacja w jej wydaniu byłaby nie do pomyślenia. Na szczęście ten tragiczny okres się skończył, a dzisiaj zachwyca swoimi stylizacjami.

Małgorzata Socha

Socha jest obecna na niemal wszystkich pokazach mody. Każdy szczegół ma dopracowany do perfekcji. Na szczęście styl z przeszłości przeszedł do lamusa!

Halina Młynkowa

 Mlynkova Halinka

Gdy zobaczyliśmy te zdjęcia nie wierzyliśmy własnym oczom. Czy to jest HALINA MŁYNKOVA, była wokalistka BratHanków? Okazuje się, że tak. Fatalna grzywka, brak dobrego smaku... Gwiazda zapewne nie chciałaby pokazywać nikomu zdjęć z przeszłości.

Halinka Mlynkowa

Dzisiaj była żona Łukasza Nowickiego zachwyca. Nie tylko stylem, urodą i wdziękiem, ale także uśmiechem. To się nazywa imponująca przemiana!

Weronika Książkiewicz

Weronika Książkiewicz

Przemiana Weroniki Książkiewicz jest kolejnym dowodem na to, że większa popularność motywuje gwiazdy do pracy nad swoim wizerunkiem. Kilka lat temu aktorka kompletnie nie wyróżniała się z tłumu. Dzisiaj jest zdecydowanie lepiej... Zmiana fryzury i stylu wyszła jej na dobre.

Katarzyna Cichopek

 Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek dzięki serialowi "M jak miłość" zyskała ogromną sympatię widzów. Fani pokochali ją głównie za naturalność. Tej, kilka lat temu, nie można było jej odmówić. Nie gwiazdorzyła, była zawsze uśmiechnięta. Fanki serialu utożsamiały się z jej postacią. Miała jednak pewną wadę. Kompletnie nie dbała o swój wizerunek. Wyglądała wówczas po prostu komicznie. Na szczęście te czasy już minęły...

 Katarzyna Cichopek

Dzisiaj Katarzyna Cichopek, mimo że nie jest już tak popularna jak kiedyś, przykłada zdecydowanie większą wagę do swojego wizerunku. Stara się być na bieżąco z trendami i regularnie chodzi do fryzjera. Na całe szczęście, bo kilka lat temu jej wizerunek pozostawiał wiele do życzenia...