Marcin Daniec pochwalił się piękną żoną

Satyryk pojawił się na rodzinnej imprezie w sklepie Molton w towarzystwie żony i córki.
Marcin Daniec. Marcin Daniec. KAPIF

Marcin Daniec

Jeden z najbardziej znanych polskich satyryków zaprezentował swoją uroczą rodzinę - żonę Dominikę i córkę Wiktorię. Dańcowie pojawili się w wyśmienitych nastrojach na imprezie "Tu może się bawić dziecko". Para 8 września obchodziła 10. rocznicę ślubu. Dzieli ich duża różnica wieku - Daniec ma 54 lata, a jego żona 34. Marcinowi Dańcowi się poszczęściło - Dominika to piękna kobieta. Satyryk młodnieje przy swoich uroczych paniach.

Marcin Daniec, Dominika Daniec

Marcin Daniec. Marcin Daniec. KAPIF

Marcin Daniec

Marcin Daniec i jego żona Dominika, wtedy jeszcze Grobelska, poznali się w 1996 roku w Bydgoszczy, skąd pochodzi piękna blondynka. Po występie Dańca podeszła do niego i zaprosiła na kolację w restauracji swojego ojca. I tak to się zaczęło. Był mały skandal - Dominika jest tylko 4 lata starsza od Karoliny, córki Dańca z pierwszego małżeństwa. Para nie zważała na plotki i cieszyła się swoim szczęściem. Ukochana Dańca i jego córka od razu miały ze sobą świetny kontakt.

Marcin Daniec. Marcin Daniec. KAPIF

Marcin Daniec

Po pięciu latach związku para wzięła ślub - dokładnie 8 września 2001 roku w podkrakowskim Zabierzowie. Piosenkarka Eleni zaśpiewała im "Ave Maria". Marcin Daniec przegrał tym samym zakład. W 1992 roku założył się ze swoim menedżerem Marianem Bachryjem i przyjacielem Markiem Uznańskim, że nie ożeni się przez najbliższych 10 lat. Do wygranej zabrakło więc tylko roku. Stawką było 40 tysięcy złotych. Ale wygrani podobno nie upominali się o tę kwotę.

W październiku 2007 roku zostali rodzicami córeczki Wiktorii. Dziewczynka chętnie pozowała fotografom na imprezie w sklepie Molton. Rośnie nam przyszła gwiazda.

Wiktoria Daniec, Marcin Daniec

Marcin Daniec. Marcin Daniec. KAPIF

Marcin Daniec

Rodzice ze skupieniem obserwowali zabawę swojej córki i pomagali jej malować.

Tata pomagał w wyborze kolorów kredek. Piękny obrazek.

Marcin Daniec, Wiktoria Daniec

Marcin Daniec. Marcin Daniec. KAPIF

Marcin Daniec

Przy okazji Marcin Daniec nadrobił zaległości towarzyskie i uciął sobie pogawędkę z Beatą Tyszkiewicz.