Polskie celebrytki od tyłu - wybierz najlepszą PUPĘ!

Gwiazdy dumnie prezentują pośladki.
Dorota Gardias, Agnieszka Włodarczyk, Weronika Książkiewicz. Dorota Gardias, Agnieszka Włodarczyk, Weronika Książkiewicz. Forum / Kapif

Ogłaszamy plebiscyt na najseksowniejszą pupę

Na wczorajszej gali Kalendarza Dżentelmeni 2012, polskie celebrytki chętnie pozowały do zdjęć. Kilka z nich postanowiło udowodnić całemu światu, że to one mają najlepsze pośladki. Do boju stanęły: Dorota Gardias, Agnieszka Włodarczyk oraz Weronika Książkiewicz. Która wygrała? Jesteśmy ciekawi waszej oceny. Głosujcie!

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Forum

Dorota Gardias

Pogodynka od czasu, gdy wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami", trzyma formę. Dorota dba o linię: regularnie odwiedza siłownię oraz ściśle przestrzega swojej diety.  Rok temu gwiazda rzuciła palenie, a także odkryła w sobie zamiłowanie do sportów zimowych. Być może w tym tkwi sukces nienagannej sylwetki.

Dorota Gardias. Dorota Gardias. Forum

Pupa Doroty Gardias

Pośladki Gardias z bliska. Zgrabne, ale niestety płaskie. Nie usatysfakcjonują fanów kształtnych krągłości. Jędrności jednak odmówić im nie można.

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. KAPiF

Agnieszka Włodarczyk

Niezmiennie od kilkunastu lat, jedna z najseksowniejszych polskich aktorek. Ciało Agnieszki Włodarczyk wielokrotnie mogliśmy podziwiać w magazynach dla panów. Już jako debiutantka została okrzyknięta seksbombą. Świadoma swoich atutów, mając zaledwie 17 lat rozebrała się w filmie "Sara". Mocny debiut.

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. KAPiF

Pośladki Włodarczyk z bliska

Nie jest to może szczytowa forma pupy Agnieszki Włodarczyk, jednak nadal jest co podziwiać. To kształt, który najczęściej rajcuje panów - nie za duży, nie za mały. Jest za co łapać. ;)

Weronika Książkiewicz. Weronika Książkiewicz. Forum

Weronika Książkiewicz

Piękna kobieta o wschodniosłowiańskiej urodzie. Największym atutem Weroniki Książkiewicz są długie nogi, których zazdroszczą jej koleżanki z branży. Przez wiele lat trenowała balet, stosując rygorystyczną dietę. Dziś regularnie chodzi na siłownię, na której trenuje z osobistą trenerką. To ona stoi za spektakularnym powrotem Weroniki do formy sprzed ciąży.

Weronika Książkiewicz. Weronika Książkiewicz. Forum

Zbliżenie na pupę Książkiewicz

Widać, że Weronika nie lansuje się na siłowni, a ostro ćwiczy. Kształtna pupa, piękne nogi. Nic, tylko podziwiać.

Więcej o:
Komentarze (32)
Polskie celebrytki od tyłu - wybierz najlepszą PUPĘ!
Zaloguj się
 • opetany

  Oceniono 5 razy 5

  To już teraz nie liczy się to, co mają w głowie, tylko jak wyglądają od dupy strony.

 • armandoo

  Oceniono 5 razy 5

  Jest dupa - jest news!!

 • wladek

  Oceniono 6 razy 4

  majtek.pl jak zwykle trzyma poziom, tematy z d.....

 • alex240

  Oceniono 3 razy 3

  jeżeli można, to proszę jeszcze o plebiscyt kupy, chciałbym wybrać najdorodniejszy stolec celebrytki

 • cosma

  Oceniono 3 razy 3

  Poproszę o gołe - tyłki !!!!!!!!!!!! tak to trudno - wybrać - naj ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!! a chciałbym , być - obiektywny !!!!!!!!!!!!!!!!

 • szadeole

  Oceniono 2 razy 2

  Agnieszka

 • Gość: Rafał Hirsch

  Oceniono 1 raz 1

  Najpiękniejsza Agnieszka Włodarczyk bandż piękna bez końca jak bogini słońca kocham panią pozdrawiam serdecznie Rafał Hirsch i całuje panią życzę szczęścia

 • margo1960

  Oceniono 1 raz 1

  TRAGEDIA!!! Znam setki dupek bardziej seksi i to niekoniecznie celebrytek! A tak miedzy nami to one takie celebrytki jak z KOZIEJ DUPY COS TAM!!! Wspolczuje facetowi Gardiasowej biedak nie ma co potrzymac

 • fagkilla

  Oceniono 1 raz 1

  Moja dupa ma najladniejsza dupe!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX