Kto wypromował się na Dodzie?

Celebryci dzięki Dodzie znoszą złote jaja.
Doda Doda KAPIF

Doda wyławia "perełki"

Nie oszukujmy się. Każdy kto trzyma z Dodą, może liczyć na promocję w mediach. Na znajomości z Dodą najbardziej korzystają jej partnerzy. Sama artystka w wywiadzie dla "Cosmopolitan" na pytanie, czy boi się wprowadzać kolejnego partnera do show-biznesu, odpowiada:

Nie będę go przecież chować pod spódnicą, ale masz rację - to jest jakieś przekleństwo, wybieram facetów, którzy stają się sławni. Mam talent do wyławiania perełek - może powinnam się tym zająć zawodowo, bo jak kogoś odkryję, to i z gwiazdami może tańczyć i zasiadać w jury programu.
Radosław Majdan. Radosław Majdan. FORUM/Maciej Jarzebinski

Radosław Majdan

Radosław Majdan, przeciętny były piłkarz, zginąłby w tłumie sportowców. Jednak przez 3 lata był mężem Dody. I to dzięki temu zaczął pojawiać się na czerwonych dywanach i robić medialną karierę. O związku Majdana z Dodą już mało kto wspomina. Prawda jest jednak brutalna - Majdan nie istniałby w  mediach, gdyby nie Doda.

Nergal. Nergal. Kapif

Nergal

Adam Darski robił głównie zagraniczną karierę w death metalowym zespole Behemoth. Związek z Dodą z frontmana zespołu zrobił też celebrytę. Czy medialny szum wokół jego 2-letniego romansu pomógł mu zasiąść na fotelu jurora "The Voice of Poland"? Co do tego, nie mamy wątpliwości.

Maja Sablewska. Maja Sablewska. www.KAPIF.pl

Maja Sablewska

Maja Sablewska stała się menedżerką gwiazd dzięki współpracy z Dodą. Kiedyś panie bardzo się przyjaźniły. Później, gdy Sablewska postanowiła zająć się Mariną, Doda i menadżerka się rozstały. Czy Sablewska uśmiechałaby się tak pięknie z fotela jurorskiego "X Factor", gdyby nie praca dla Dody?

Martha Tarnowska i Marta Grycan Martha Tarnowska i Marta Grycan Kapif

Martha Tarnowska

Martha Tarnowska była naczelną stylistką artystki. Niedawno Tarnowska porzuciła Dodę i zajęła się Martą Grycan. Jak widać zawodowych propozycji jej nie brakuje. Nie odmawiamy Tarnowskiej talentu, wystarczy przypomnieć sobie metamorfozę Marty Grycan na Różach Gali (Marta Grycan w końcu wygląda dobrze). Jednak współpraca z Dodą otworzyła pewnie niejedne drzwi.

Doda. Doda. screen ze strony polki.pl_viva

Błażej Szychowski

Błażej Szychowski to choreograf, o którego istnieniu usłyszała Polska, gdy zaczął pojawiać się z Dodą. To już trzeci partner, który promuje się u boku artystki. Zobaczymy, na jak długo starczy mu miłości...

Dżaga o otwarciu Dżaga o otwarciu "Show Club". WWW.PLOTEK.TV

Dżaga

Sobowtór Dody. Na scenie do złudzenia przypomina artystkę. Ten sam sposób poruszania się, mówienia czy śmiania. Dżaga - czyli Doda w krzywym zwierciadle. Prywatnie Mariusz Ząbkowski (tak naprawdę to chłopak, jakby ktoś miał wątpliwości) jest przyjacielem Rabczewskiej. Znają się jeszcze z Ciechanowa, czyli rodzinnego miasta Dody. Wspierają się w trudnych chwilach, razem balują. Dzięki Dodzie Dżaga stała się ogromnie popularna. Żaden inny sobowtór nie radzi sobie na rynku tak dobrze jak ona.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.