Anja Rubik - tego o niej nie wiecie

Prawdziwa historia gwiazdy wybiegów.
Anja Rubik Anja Rubik Kapif

Chciała zostać modelką mając 7 lat

Kiedy tak naprawdę Anja Rubik poczuła, że chce zostać modelką? W rozmowie z "Galą" mama gwiazdy wyznaje, że było to bardzo dawno temu:

Miała siedem lat, kiedy powiedziała, że chce iść do szkoły modelek. To było w Afryce. Zanim dostaliśmy dom w Umtacie, przez trzy miesiące mieszkaliśmy w hotelu. Którego dnia, odbywał się tam pokaz mody. Przyjechało mnóstwo ludzi, śliczne modelki i różne panie, które zajmowały się szukaniem nowych twarzy. Anji wszędzie było pełno, jedna z pań od razu ją zauważyła i zapytała, czy nie chce chodzić do szkoły modelek.
Anja Rubik Anja Rubik Kapif

Emigracja

Anja Rubik pomieszkuje obecnie w Stanach Zjednoczonych, Francji i Austrii. Życie na walizkach zaczęła bardzo wcześnie. Z "Gali" dowiadujemy się, że Rubik wraz z rodziną mieszkała przez dłuższy okres w Afryce. Mieszkali na Umtacie, stolicy bantustanu Transkei. Z tych okolic pochodzi Nelson Mandela.

Rubik czuła się w Afryce jak w raju. Biegała boso po trawie, ukrywała się w dziczy. Tam chodziła do szkoły, tam poznała pierwszych przyjaciół. Starszym kolegom podkradała rower, na którym jeździła po okolicy.

Anja Rubik Anja Rubik Kapif

Trzpiotka

Mama Anji zapytana przez "Galę", jak opisałaby córkę jednym słowem, mówi:

Powiedziałabym: trzpiotka. Wszędzie było jej pełno, wlazła w każdą dziurę. Bez przerwy coś wymyślała, wpychała się, gdzie się da, często były to miejsca niebezpieczne. Na przykład kiedy pojechaliśmy nad morze, do takiego prawie buszu. Ona natychmiast znikła w krzakach, gdzie można było trafić na jadowitego węża.
Anja Rubik Anja Rubik Kapif

Ogłoszenie zaręczyn

Anja Rubik jest prawdziwą romantyczką. Ona i jej mąż Sasha Knezevic ogłosili swoje zaręczyny w... Wigilię. Sceneria jak z bajki. Anja zaprosiła swoją rodzinę do Wiednia, gdzie Sasha ma apartament, oczywiście modnie urządzony (i przygotowany specjalnie na tę okazję). Przyjechała też rodzina Knezevicia. Gdy wszyscy siedzieli już przy stole, narzeczony Rubik wstał i ogłosił nowinę rodzinie - czytamy w "Gali". Było wzruszająco, Anji siostra popłakała się, mama nie mogła opanować emocji.

Anja Rubik Anja Rubik Style.com

Rubik potrafi dobrze zjeść

Światowa kariera, pomieszkiwanie w największych miastach świata i rozłąka z rodziną - to codzienność modelki. A co Robi Anja Rubik, gdy wraca do domu w Polsce? Jak wygląda jej poranny rytuał?

Ona ma taki poranny rytuał, że wstaje rano, jest woda, kawa, internet. Coś przeczyta, gdzieś zadzwoni, sprawdza pocztę. Ale głównie siedzi w kuchni, rozmawia i obżera się. Świeży chlebek i masełko - nie wyobraża sobie pani, ile ona może tego zjeść. Potrafi zjeść osełka masła dziennie! - mówi mama Anji w "Gali".
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.