Nieślubne dzieci polskiego szołbiznesu cz.2

Kto ma dzieci bez ślubu? Zobacz!
Kora Jackowska i Kamil Sypowicz. Kora Jackowska i Kamil Sypowicz. KAPiF

Kora Jackowska i Kamil Sipowicz

Kora Jackowska i Kamil Sipowicz nigdy nie wzięli ślubu. Ciekawostką jest to, że syn Szymon, wychowywany był przez nieświadomego wówczas, że nie jest ojcem dziecka, Marka Jackowskiego.

Szymona, syna Kamila, wychowywałem przez 10 lat i traktuję go jak swoje dziecko.

Po rozwodzie Kora zamieszkała z Kamilem Sipowiczem.

Tomasz Jacykow. Tomasz Jacykow. KAPiF

Tomasz Jacyków

Stylista niedawno wyznał, że ma nieślubne dziecko, 29- letniego dziś Czarka. Matką jest koleżanka matki stylisty. Tomasz Jacyków miał 15 lat, gdy został tatą. Syn nie utrzymuje z ojcem żadnych kontaktów, mieszka za granicą.

Dawid Woliński. Dawid Woliński. KAPiF

Dawid Woliński

Dawid Woliński dość długo ukrywał córkę. Dopiero parę lat temu na jednym z pokazów przedstawił oficjalnie Oliwię.

Miałem wtedy 19 lat. Pamiętam moment, gdy moja dziewczyna Basia powiedziała mi, że jest w ciąży. Byłem przerażony. Moi rodzice zresztą też. Zrobiliśmy rodzinną naradę i doszliśmy do wniosku, że w gruncie rzeczy ciąża to przecież nic strasznego.
Grzegorz Markowski. Grzegorz Markowski. KAPiF

Grzegorz Markowski

Wokalista ma nieślubnego syna Piotra. W wywiadzie dla "Twoje Imperium", Grzegorz Markowski wyznał:

Jego narodziny były wynikiem mojego pierwszego bliskiego spotkania z kobietą. Ja miałem 15, a ona 16 lat. Z trwającego kilka tygodni związku niespodziewanie zrodziło się nowe życie. Wiem o istnieniu Piotra od początku. Nigdy tego faktu nie ukrywałem przed bliskimi, ale też i nie było powodu do dumy, bo z mamą Piotra byłem bardzo krótko. W tamtych młodzieńczych czasach wynikł z tej znajomości całkiem spory skandal, bo wszystko to działo się w moim rodzinnym mieście, niewielkim Józefowie pod Warszawą. Miasteczko wprost huczało od plotek. Mój tata się tym w ogóle nie przejmował, ale mama, jak to kobieta, bardzo. Proszę mi wierzyć, nic się nie dało zrobić, by mój związek z mamą Piotra mógł przetrwać. Nie kochałem jej...bo czy w wieku 15 lat można mówić o prawdziwej miłości? To była zabawa w seks. Szczęśliwie wszystko odbyło się bez tragedii. Rodzice mamy Piotra byli bardzo zamożni i otoczyli ją najlepszą opieką jakiej mogła wtedy potrzebować. A ja...trudno zachować się dorośle, kiedy nie ma się nawet zarostu. Płaciłem jednak alimenty na Piotra do czasu aż ukończył 23 lata. Dziś jest dojrzałym mężczyzną. Ma dwie córki. Pracuje w dużej firmie ubezpieczeniowej. Jest człowiekiem bardzo zapracowanym. Widujemy się rzadko. Trudno się temu dziwić, bo przecież nigdy nie byliśmy rodziną.
Janusz Panasewicz. Janusz Panasewicz. KAPiF

Janusz Panasewicz

Janusz Panasewicz ma nieślubne dziecko z kelnerką mieszkającą w Chicago. Syn Oliwier mieszka z matką. Nie utrzymuje kontaktu z ojcem.

To były początki lat dziewięćdziesiątych. Panasewicz mieszkał przez jakieś cztery lata w Chicago. Grał koncerty, a w chwilach wolnych chodził zabawić się do nieistniejącego już klubu Chicago 21. Tam pracowała Karolina. Rudowłosa, zgrabna i piękna barmanka - wspomina Andrzej Dylewski, kiedyś perkusista Lady Pank, obecnie szef firmy nagraniowej Media Sound w Chicago. - Zamieszkali razem. Karolina zaszła w ciążę. Na świat przyszedł ich syn. Janusz nie rozmawiał ze mną na jego temat, nie pamiętam, by szczególnie cieszył się, że został ojcem. Potem wrócił do Polski, Karolina została w Stanach.

Oficjalnie wokalista nigdy nie przyznał się, że ma syna.

Paweł Deląg. Paweł Deląg. KAPiF

Paweł Deląg

Paweł Deląg przez 16 lat ukrywał nieślubnego syna, Pawła. 19- letni dziś chłopak jest owocem związku aktora z pierwszą dziewczyną, która porzuciła studia aktorskie, aby wychować syna. Magazynowi Gala aktor powiedział:

Paweł to wspaniały, młody chłopak. Jestem z niego bardzo dumny. Widujemy się tak często, jak tylko praca mi na to pozwala. Bardzo lubię te nasze szczere, męskie rozmowy.
Więcej o: