Kręcą polskiego "Komisarza Rexa" z Wesołowskim

Boski Wesołowski
Jakub Wesołowski Jakub Wesołowski AG

Inspektor Alex

W Łodzi ruszyły zdjęcia do nowej produkcji "Inspektor Alex". W roli głównej zobaczymy Jakuba Wesołowskiego. Przystojnemu aktorowi towarzyszyć będzie pies Alex.

komisarz Rex komisarz Rex Internet

Komisarz Rex

"Inspektor Alex" to oczywiście adaptacja zagranicznego hitu "Komisarz Rex". Austriacko-niemiecko-włoski serial telewizyjny nadawany był także w Polsce i cieszył się ogromną popularnością. Tak prezentuje się obecnie popularna para, czyli Komisarz i pies Rex.

Jakub Wesołowski Jakub Wesołowski AG

Nasz komisarz przystojniejszy

W oryginale komisarze zmieniali się jak w kalejdoskopie. Nic dziwnego. "Komisarz Rex" nadawany jest od 1994 roku. U nas projekt dopiero raczkuje, ale bez wątpienia możemy powiedzieć, że polski inspektor jest przystojniejszy niż wszyscy komisarze zagraniczni razem wzięci.

Kaspar Capparoni Kaspar Capparoni internet

Kaspar Capparoni - ostatni komisarz

Kaspar grał komisarza od 11 serii do obecnej. To czwarty właściciel Rexa. Ponoć od razu stał się bożyszczem kobiet. Ale nie wszystkich. W Niemczech, gdzie "Komisarz Rex" jest hitem, Capparoni nie przypadł do gustu paniom.

Serialowy rex Serialowy rex Internet

Rex

Rex to tak naprawdę Reginald von Rawenholst. Rex miał w serialu dublerów, którzy zastępowali go w trudniejszych scenach.

Komisarz Alex Komisarz Alex AG

Alex

Latem 2011 r. rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Inspektor Alex". Akcja polskiej produkcji będzie miała miejsce w Łodzi, a pierwsza próbna seria jest rozłożona na 13 odcinków. W głównych rolach zagrają: Jakub Wesołowski i Kamilla Baar - podaje Wikipedia.pl. Wśród obsady zobaczymy też Alexa - mądrego i cudownego owczarka niemieckiego.