Dlaczego Urbańska położyła "Taniec z gwiazdami"?

Oto powody!
Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. www.KAPIF.pl

Trema

Nie oszukujmy się. Nawet gwiazdy, które od lat występują na scenie, mają problem z tremą. Jednych mobilizuje, innych paraliżuje. Jak było z Nataszą Urbańską? Rola prowadzącej program to debiut w życiu zawodowym gwiazdy. Może się okazać, że z każdym odcinkiem będzie radzić sobie coraz lepiej.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. www.KAPIF.pl

Nieprzygotowanie

Wielu z was zwróciło uwagę na fakt, że Natasza Urbańska sprawiała wrażenie nieprzygotowanej. Ciągle zaglądała w kartkę "ściągę". Ba, nawet zdarzało się, że z niej czytała.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

Przerost formy nad treścią

Natasza wykonała swój ''amerykański'' utwór ''All The Wrong Places''. Wykonanie piosenki wyszło o wiele lepiej niż prowadzenie programu. Możliwe, że Natasza za bardzo skupiła się na przygotowaniu do piosenki. Tak na marginesie, tych Józefowiczów to stanowczo za dużo na jedno studio.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. KAPIF

Janusz Józefowicz

Przykre, gdy kobieta nazywa swojego mężczyznę mistrzem, a nie partnerem. Praca pod ciągłą obserwacją ''mistrza'' może być stresująca. Janusz Józefowicz patrzy na Nataszę przez cały czas. Nic dziwnego, że Urbańska nie wypada najlepiej.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

''Byłam przerażona''

Urbańska w wywiadzie dla plejada.pl sama przyznała, że była przerażona.

Dzisiejszy dzień przerósł moje najgorsze, najśmielsze oczekiwania. Nie myślałam, że to będzie tak wyglądać. Myślałam, że to będzie spokojna próba, na której wszystkiego się dowiem (...) okazało się, że nad niczym nie panuję, tu mam mnóstwo kartek gdzie te teksty nie do końca pasują do mnie i może wolałabym co  innego powiedzieć ale już jest za późno, nauczyć się - też jest za późno. (...) Wszystko mi się mieszało. (...) Byłam przerażona.

Urbańska nie powinna przyznawać się do każdego, popełnionego błędu. Niektórych błędów nie widać i nie warto mówić o nich, bo ludzie zaczną je zauważać.

Więcej o:
Komentarze (108)
Dlaczego Urbańska położyła "Taniec z gwiazdami"?
Zaloguj się
 • aelgoog

  Oceniono 12 razy 10

  Prowadzenie TZG okazuje się nie taką prostą sprawą. Pamiętacie jak pierwszą serię zawaliła Magda Mołek? A to przecież była dziennikarka promowana na gwiazdę konferansjerki TVN. Co by nie mówić Skrzynka dawała radę:) Generalnie głupotą było to całe odświeżenie jury i prowadzących. Program był nudny to fakt, ale osobowości takie jak Tyszkiewicz, Wodecki i Skrzynecka były identyfikowane z tym show od lat i producenci powinni raczej zmienić formułę, studio czy stroje a nie osoby nadające całości charakter.

 • mikado

  Oceniono 12 razy 8

  Jedynym atutem Nataszy jest uroda. Nie wiem, dlaczego niektórzy mówią o niej "utalentowana". Wyróżnia się tylko tym, że potrafi wykonywać układy gimnastyczne, równocześnie śpiewając, ale ani te układy, ani ten śpiew nie są niczym nadzwyczajnym. Ludzie jej nie lubią, bo nie potrafi nawiązać kontaktu z publicznością. Na scenie ma manierę gimnastyczki, która skupia się na jak najlepszym wykonaniu wyuczonego programu, żeby zdobyć jak najlepszą ocenę sędziów, z tym, że dla niej jedynym sędzią jest Józefowicz. Z takim podejściem nie można być dobrym konferansjerem. Tu niezbędna jest naturalność, inteligencja i dobry kontakt z ludźmi. Zdarzają się nieprzewidziane sytuacje, z których trzeba zgrabnie wybrnąć, a tego nie da się wyuczyć na pamięć wcześniej.

 • katarina7171

  Oceniono 10 razy 6

  no i mamy tu przykład osoby wykształconej o czym tyle teraz pisza i co teatr muzyka spiew a nie umie programu poprowadzic przez ten jej sztuczny usmiech mialam mdłosci cichopek lepiej sobie radzila bez teatru szkoły i czego kolwiek

 • emma555

  Oceniono 11 razy 5

  Nie uda się z banalnego powodu: NATASZY MIKROFON POMYLIŁ SIĘ Z TELEFONEM W AGENCJI TOWARZYSKIEJ !!! Ona myśli, że jak brzmienie głosu będzie miała tak seksowne jak telefonistki lub panienek z agencji towarzyskiej to telewidzowie to kupią !!! Nic bardziej mylnego. Kasia Skrzynecka plotła bzdury będąc prowadzącą TzG ale miała naturalny głos i za to była lubiana. Natasza niestety nie dorasta Kasi do pięt i taka jest smutna rzeczywistość. Ona nadaje się tylko do skakania na trampolinie i wyginania ale nie do profesjonalnej roli prowadzącej show !!!

 • dominique_roark

  Oceniono 7 razy 5

  Ona nie jest od gadania! Zła osoba na to stanowisko. TVN ma nędzne kadry/dział HR!

 • aksak

  Oceniono 11 razy 5

  Nmam nic do niej, w sferze prywatnej. Jej życie. Nikt z nas nie chce by mu się wtrącano, my też tego nie róbmy. Ale drażni mnie ta pani w sprawach zawodowych. Niby ładna, niby utalentowana ale nie wzbudza sympatii. Do tego, na siłę promowana, sztuczne uśmiechy, ochy i achy i prywata z mężem podczas TZG, wkurza mnie mocno. To nie jest kwestia stresu. Jeśli ma się to COŚ, to nawet trema może być urocza. Pomyłki też się zdarzają, ale trzeba umieć z nich wybrnąć. Ona tego nie umie. Natasza jest irytująca, poprzez swą nachalną osobowość. Nie potrafi nawiązać SZCZEREGO kontaktu z ludźmi i tego nie da się nauczyć.

 • xxivonkaxx

  Oceniono 15 razy 5

  Zawaliła czy nie zawaliła po prostu ona jest beznadziejnie nijaka razem z tym swoim mężusiem.

 • katarina7171

  Oceniono 6 razy 4

  bo zwykle to jest tak że jak ktoś jest do wszystkiego to jest do niczego i mamy tutaj dobry przykład:)

 • antonow

  Oceniono 8 razy 4

  Nie kazdy piosenkarz "ma gadane". Konferansjerka to nie tylko kwestia wyuczonych zachowan, ale pewnej wrodzonej lekkosci i potocznosci mowy. nie kazdy sie w tym sprawdza co widac na koncertach - spiewa -dobrze, a gdy ma powiedziec cos od siebie, albo zareagowac w nieprzewidzianej sytuacji - wychodzi bryndza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX