Dlaczego Urbańska położyła "Taniec z gwiazdami"?

Oto powody!
Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. www.KAPIF.pl

Trema

Nie oszukujmy się. Nawet gwiazdy, które od lat występują na scenie, mają problem z tremą. Jednych mobilizuje, innych paraliżuje. Jak było z Nataszą Urbańską? Rola prowadzącej program to debiut w życiu zawodowym gwiazdy. Może się okazać, że z każdym odcinkiem będzie radzić sobie coraz lepiej.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. www.KAPIF.pl

Nieprzygotowanie

Wielu z was zwróciło uwagę na fakt, że Natasza Urbańska sprawiała wrażenie nieprzygotowanej. Ciągle zaglądała w kartkę "ściągę". Ba, nawet zdarzało się, że z niej czytała.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

Przerost formy nad treścią

Natasza wykonała swój ''amerykański'' utwór ''All The Wrong Places''. Wykonanie piosenki wyszło o wiele lepiej niż prowadzenie programu. Możliwe, że Natasza za bardzo skupiła się na przygotowaniu do piosenki. Tak na marginesie, tych Józefowiczów to stanowczo za dużo na jedno studio.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska. KAPIF

Janusz Józefowicz

Przykre, gdy kobieta nazywa swojego mężczyznę mistrzem, a nie partnerem. Praca pod ciągłą obserwacją ''mistrza'' może być stresująca. Janusz Józefowicz patrzy na Nataszę przez cały czas. Nic dziwnego, że Urbańska nie wypada najlepiej.

Natasza Urbańska. Natasza Urbańska. KAPIF

''Byłam przerażona''

Urbańska w wywiadzie dla plejada.pl sama przyznała, że była przerażona.

Dzisiejszy dzień przerósł moje najgorsze, najśmielsze oczekiwania. Nie myślałam, że to będzie tak wyglądać. Myślałam, że to będzie spokojna próba, na której wszystkiego się dowiem (...) okazało się, że nad niczym nie panuję, tu mam mnóstwo kartek gdzie te teksty nie do końca pasują do mnie i może wolałabym co  innego powiedzieć ale już jest za późno, nauczyć się - też jest za późno. (...) Wszystko mi się mieszało. (...) Byłam przerażona.

Urbańska nie powinna przyznawać się do każdego, popełnionego błędu. Niektórych błędów nie widać i nie warto mówić o nich, bo ludzie zaczną je zauważać.

Więcej o: