Joanna Krupa kończy dziś 32 lata!

Dziś modelka świętuje swoje urodziny i organizuje małą imprezę, wraz ze swoim narzeczonym, siostrą Martą i jej chłopakiem.

Polska gwiazda zza Oceanu

Najpierw na Joannie Krupie poznali się za Oceanem. Polska modelka pozowała do zdjęć dla magazynów: "Playboy", "CKM", "FHM", "GQ", "Personal", "Inside Sport", "Stuff", "Steppin Out", "Teeze" i "Maxim".

Gwiazda amerykańskiego "Tańca z gwiazdami"

Joanna Krupa wystąpiła w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". Modelka narzekała wówczas, że sukcesy osiąga kosztem życia seksualnego.

"Taniec z gwiazdami" niszczy moje życie seksualne Nie mam na nic czasu oprócz prób. Kiedy wracam do dom, nie chce aby cokolwiek mi przeszkadzało. Wystarcza mi przytulanie. Jestem fizycznie i psychicznie wyczerpana, mój narzeczony będzie musiał poczekać.

Narzeczonym Krupy jest milioner Romain Zago. A na zdjęciach Joanna Krupa i jej partner z "Dance With the Stars" Derek Hough.

Stworzyła w "Top Model" własny język

Joanna Krupa jako jurorka w programie "Top model. Zostań modelką" urzekła publiczność swoją łamaną polszczyzną. Bo teksty Dżoany w jej charakterystycznym "ponglish" (czyli miksie polskiego i angielskiego") były jej niezaprzeczalnym atutem.

Miłośniczka zwierząt

Joanna Krupa znana jest z wielkiej miłości do zwierząt. Jest tak zaangażowana w walkę o ich ochronę, że widok futra wywołuje u niej furię.  O czym przekonało się już kilka osób... chociażby Anna Mucha.

Jej starania zostały docenione. Krupa otrzymała nagrodę Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej za niesienie pomocy zwierzętom i walkę o ich prawa.

Projektantka

Joanna Krupa przeszła płynnie od modelingu do projektowania. Sama zaprojektowała linię kostiumów dla firmy A. Che. Kostiumy Krupy są stosunkowo drogie. Kosztują ponad 150$ (ponad 300 złotych).

Joanna Krupa Joanna Krupa KAPIF.PL/KAPIF

Zdobywczyni statuetki "Plotki Roku 2010"

Joanna Krupa była największym objawieniem ubiegłego roku. Prowadząca Tap Madl zdobyła sympatię Polaków swoją naturalnością, spontanicznością i...akcentem. Joanna nie mogła przylecieć do Polski, ponieważ zatrzymały ją w USA zobowiązania zawodowe. Nagrodę odebrała jej menadżerka, Małgorzata Leitner.

Jak Joasia spędzi dzisiejsze urodziny?

Dzisiejsze urodziny supermodelka świętuje wraz ze swoim narzeczonym, siostrą Martą i jej chłopakiem. Dzień spędzą na plaży w Miami, będą się opalać i pływać w oceanie, a wieczorem... ruszą na imprezę.