Agent Tomek ostro o Sawickiej, Marczuk i Kwaśniewskiej!

Agent Tomek kontratakuje. Przeczytajcie co myśli o swoich "ofiarach" i zobaczcie jego pierwszy telewizyjny wywiad.

Spowiedź Agenta Tomka

Agent Tomek wyszedł z ukrycia. W tabloidzie pokazał klatę i ogłosił, że wkrótce wyda książkę. "Agent Tomek: Spowiedź" trafi do sprzedaży już 10 grudnia. 34-letni Tomek, którzy już jest na emeryturze, postanowił zdradzić szczegóły swoich akcji, które odbiły się w mediach szerokim echem.

Agent Tomek o Weronice Marczuk

Złapany na gorącym uczynku handlarz narkotykami siedzi cicho ? jego celem jest najniższy wyrok i wyjście na wolność, by dalej zarabiać. Przyłapana na przestępstwie osoba publiczna bez zahamowań używa mediów do maksymalnego polepszenia swojej pozycji procesowej. Poprzez media stara się oczyścić z zarzutów, wpłynąć na wymiar sprawiedliwości. Jednym słowem, chce sparaliżować lub przytępić działanie instytucji państwowych w swojej sprawie powiedział Gazecie Polskiej.

Agent Tomek o Beacie Sabickiej

Polityka była narzędziem, a nie celem. Pani Sawicka sama ironizowała hasło Platformy ?By ludziom żyło się lepiej?. Mówiła "ludziom", myślała "mnie" - powiedział w rozmowie z Gazetą Polską.

Agent Tomek o sprawie Kwaśniewskich

Tomek Małecki "polował" również na rodzinę Kwaśniewskich. CBA chcąc udowodnić, że małżeństwo Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich miało nielegalne dochody, kupiło dom w Kazimierzu Dolnym. Nic nie udało się udowodnić Kwaśniewskim, a dom został.

Jestem w tej sprawie związany tajemnicą. Jednak jeszcze raz podkreślam ? upublicznienie akt tej sprawy, ale i innych, wprawiłoby opinię publiczną w osłupienie.

Pierwszy telewizyjny wywiad Tomka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.