Emilka z "Na Wspólnej" pokazała chłopaka. To znany w sieci raper

Katarzynę Pyszyńską polscy widzowie poznali jako sympatyczną Emilkę z serialu "Na Wspólnej". Emilka to grzeczna, spokojna i naiwna dziewczyna, z którą w rzeczywistości aktorka ma niewiele wspólnego.
Katarzyna Pyszyńska Katarzyna Pyszyńska X-news

Katarzyna Pyszyńska

Jeszcze rok temu, nikt nie zwróciłby na nią uwagi. Ładnych dziewczyn w Polsce nie brakuje, a ona dosłownie ginęła w ich tłumie. Na szczęście Katarzyna Pyszyńska znalazła na siebie świetny pomysł i od razu oczy wszystkich skierowały się właśnie na nią. Aż ciężko uwierzyć, że ona tak się zmienia. Za każdym razem, gdy pokaże się na salonach wygląda jak milion dolarów (Zobacz: W serialu "Na Wspólnej" to szara myszka, a w realu... Katarzyna Pyszyńska jest nie do poznania!).

Katarzyna PyszyńskaKapif

Aktorka zaskoczyła wszystkich na początku tego roku, gdy obcięła swoje piękne długie włosy. Nowa fryzura kompletnie ją odmieniła. Dodała jej pazura, rockowej drapieżności. Krótkie blond włosy jak u Miley Cyrus zdecydowanie były strzałem w dziesiątkę. Serialowa Emilka wygląda seksownie jak nigdy dotąd!

Katarzyna PyszyńskaKapif

Miley Cyrusmat.prasowe

Katarzyna Pyszyńska Katarzyna Pyszyńska Kapif

Katarzyna Pyszyńska

Na środowej imprezie "Party" Pyszyńska pojawiła się w towarzystwie przystojnego mistrza mikrofonu - MC Silka. Silk jest nazywany najszybszym raperem w Polsce dzięki temu nagraniu (MC 'Silk', raps in 2 languages). Serialowa Emilka wystąpiła ostatnio w jego teledysku. Razem tańczyli, wygłupiali się, a na koniec Pyszyńska zaprezentowała swoją wersję "Wreckig Ball". Czy łączy ich jednak coś więcej niż wspólna pasja?

To zdecydowanie więcej niż tylko przyjaźń - zdradził znajomy pary w rozmowie z Plotek.pl.

Katarzyna PyszyńskaKapif

Katarzyna PyszyńskaFacebook.com

 

Katarzyna PyszyńskaYoutube.com

Katarzyna Pyszyńska Katarzyna Pyszyńska Facebook.com

Katarzyna Pyszyńska

Pyszyńska studiuje w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Jednak nie pociąga jej jedynie aktorstwo.

Z KierPro zostałam Panią Operator w paśmie na żywo! Jaram się!

Na swoim Facebooku napisała również, że ostatnio dużo reżyseruje.

Katarzyna PyszyńskaFacebook.com

Katarzyna Pyszyńska Katarzyna Pyszyńska Facebook.com

Katarzyna Pyszyńska

Wielu sugeruje, że Katarzyna Pyszyńska ma szansę zostać polską Miley Cyrus. Mamy szczerą nadzieję, że tak się nie stanie, choć lista podobieństw obejmuje parę punktów.

  • Obie drastycznie zmieniły swój styl i z grzecznych sukienek przerzuciły się na rockowe wdzianka.

Katarzyna Pyszyńska, Miley CyrusFacebook/Eastnews

  • Obie obcięły swoje piękne, długie włosy.

Katarzyna Pyszyńska, Miley CyrusKapif/Pr Photos

  • Obie kochają psy.

Katarzyna Pyszyńska, Miley CyrusFacebook/Kapif

  • Obie uwielbiają pokazywać język.

Katarzyna Pyszyńska, Miley CyrusKapif/AP

Katarzyna Pyszyńska Katarzyna Pyszyńska Kapif

Katarzyna Pyszyńska

Styl Katarzyny również uległ zmianie. Na urodzinach "Party" pojawiła się w seksownej małej czarnej. Stylizacji, utrzymanej w młodzieżowym stylu, rockowego sznytu dodały akcesoria - szpilki z kolcami i duża biżuteria.

Zachwycił nas też wizaż Kasi. Dziewczyna wygląda fantastycznie w szmince w odcieniu krwistej czerwieni. Do takich ust idealnie pasowała czarna gruba kreska na powiece.

Katarzyna PyszyńskaKapif

Więcej o: