Teresa Rosati wprowadziła na salony pewną młodą damę. Kim jest ta śliczna dziewczyna?

Teresa Rosati dotychczas brylowała na salonach z córką, Weroniką. Projektantka tym razem wprowadziła na salony nowe pokolenie. Kim jest ta piękna dziewczyna?
Teresa Rosati i Zuzanna Rosati. Teresa Rosati i Zuzanna Rosati. Kapif

Teresa Rosati i Zuzanna Rosati

Teresa Rosati nie lubi chodzić sama na pokazy. Dlatego, kiedy na pokazie La Manii nie mogła jej towarzyszyć córka, zabrała ze sobą wnuczkę. Ta piękna dziewczyna ma na imię Zuzia i jest córką syna Rosati, Marcina. Rodzina Rosati odczekała z wprowadzeniem jej na salony do czasu aż uzyska pełnoletność - dziś Zuzanna ma 18 lat. Wyrosła na prawdziwą piękność. Panie pozowały razem na ściance. Obie wystąpiły w kreacjach Teresy Rosati.

Teresa Rosati, Zuzanna RosatiWBF

Teresa Rosati i Zuzanna Rosati. Teresa Rosati i Zuzanna Rosati. Kapif

Zuzanna Rosati

Musimy przyznać, że Zuzanna ma warunki, żeby brylować na salonach - spójrzcie tylko na te nogi! Jedyne do czego możemy się przyczepić to fryzura - niedbale zawiązana kitka to nie jest najlepsza propozycja upięcia na wielkie wyjście.

Teresa Rosati i Zuzanna RosatiKapif

Teresa Rosati, Zuzanna Rosati, Joanna Przetakiewicz. Teresa Rosati, Zuzanna Rosati, Joanna Przetakiewicz. Kapif

Teresa Rosati i Zuzanna Rosati

Zuzanna miała okazję zamienić słówko z autorką kolekcji, Joanną Przetakiewicz. Nie dało się jednak nie zauważyć, że nastolatka była nieco skrępowana uwagą, jaką na sobie skupia. Niepotrzebnie. Naszym zdaniem egzamin z prezencji na salonach został zaliczony pozytywnie.

Zuzanna RosatiKapif

Teresa Rosati , Zuzanna Rosati, Marcin Rosati i Agata Rosati, 2008. Teresa Rosati , Zuzanna Rosati, Marcin Rosati i Agata Rosati, 2008. Kapif

Teresa Rosati , Zuzanna Rosati, Marcin Rosati i Agata Rosati

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Zuzanna Rosati ma styczność z show-biznesem. W 2008 roku była gościem na pokazie mody swojej babci. Wtedy 13-latce towarzyszyli rodzice - Marcin Rosati z żoną, Agatą.

Zuzanna Rosati, 2008Kapif

Zuzanna Rosati jest córką 41-letniego dziś syna Teresy i Dariusza Rosati, Marcina. Jej ojciec jest biznesmenem - członkiem zarządu Media Saturn Holding Polska, do którego należą popularne sieci marketów z elektroniką: Media Markt i Saturn. Marcina Rosati rzadko można spotkać na salonach.

Marcin Rosati najchętniej sam milczy na własny temat. Absolwent SGH, specjalista od zarządzania i marketingu, ceni szum medialny jedynie wokół firmy, którą reprezentuje. Wolny czas najchętniej spędza z żoną, 13-letnią obecnie córką i ośmiomiesięcznym synem - mogliśmy przeczytać w 2008 roku w Polityka.pl.

Marcin Rosati, Agata Rosati, żonaKapif

Dotychczas Zuzanna wychowywała się, o ile to możliwe, z dala od blichtru medialnego, bo jej tata:

W domu poszukuje spokoju, czułości, lojalności - czytamy na Polityka.pl.

Ciekawość show-biznesu jednak zwyciężyła.

Teresa Rosati, Weronika Rosati Teresa Rosati, Weronika Rosati WBF

Teresa Rosati i Zuzanna Rosati

Dotychczas Teresa Rosati najczęściej pojawiała się imprezach z córką, Weroniką.

Weronika Rosati i Teresa RosatiKapif
Myślicie, że Zuzanna zastąpi Weronikę u boku Teresy Rosati?

Weronika Rosati, Teresa RosatiKAPIF

Więcej o: