Kuba Wojewódzki na pokazie mody to rzadki widok. Ale miał dobry powód, żeby przyjść

Kuba Wojewódzki na pokazie mody to rzadki widok. Kuba Wojewódzki w eleganckim garniturze tym bardziej. A jednak showman przybył w środę 10 września, na pokaz La Manii w Teatrze Wielkim. Co go do tego skłoniło?
Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. Kapif

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pojawił się na pokazie najnowszej kolekcji marki La Mania. Showman słynie z niechęci do pokazów mody. Tym razem jednak zrobił wyjątek. Żeby tego jeszcze było mało, był wyjątkowo jak na siebie elegancki. Dziennikarz przywdział szary garnitur, do którego nawet dobrał liliowy krawat. Nie byłby jednak sobą, gdyby swojej wyjściowej stylizacji nie przełamał... sportowymi, wygodnymi butami.

Kuba WojewódzkiKapif

Wojewódzki początkowo nie chciał pozować fotografom, ale w końcu jednak dał za wygraną, zatrzymał się i grzecznie pozował.

Kuba WojewódzkiKapif

W przypływie sympatii, nawet pomachał do fotografów. Widok Wojewódzkiego na pokazie mody należy do rzadkości. Co sprawiło, że chciał zasiąść na widowni?

Kuba WojewódzkiKapif

Renata Kaczoruk. Renata Kaczoruk. WBF

Renata Kaczoruk

Powodem, dla którego Wojewódzki się przełamał i przyszedł na pokaz mody, jest jego dziewczyna, 26-letnia Renata Kaczoruk. Modelka wystąpiła w pokazie La Manii. Kaczoruk prezentowała suknię ślubną. Jej twarz przysłaniał krótki welon z przyczepionymi złotymi kwiatkami.

 

Renata KaczorukWBF

Wystąpiła także w krótkiej czarnej sukience z białymi wstawkami.

Renata KaczorukKapif

Kaczoruk w lekkim makijażu wyglądała bardzo naturalnie.

Renata KaczorukWBF

Kuba Wojewódzki. Kuba Wojewódzki. WBF

Kuba Wojewódzki

To nie pierwszy raz, kiedy Wojewódzki wspiera swoją ukochaną. W sierpniu pojawił się także w Sopocie na pokazie mody w trakcie Art&Fashion Week , w którym szła Kaczoruk. Kiedy tylko Kaczoruk pojawiła się na wybiegu, showman zaczął ją oklaskiwać (Kuba Wojewódzki oklaskiwał swoją dziewczynę w Sopocie. Para coraz częściej pokazuje się razem!). Modelka prezentowała się zjawiskowo.

Renata KaczorukWBF

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki East News

Kuba Wojewódzki

Wojewódzki i Kaczoruk pierwszy raz oficjalnie pojawili się w lipcu na premierze spektaklu "Wszyscy byli odwróceni" w Muzeum Historii Żydów Polskich (Kuba Wojewódzki pokazał się pierwszy raz oficjalnie z Renatą Kaczoruk!).

Renata Kaczoruk, Kuba WojewódzkiEast News

Więcej o:
Komentarze (4)
Kuba Wojewódzki na pokazie mody to rzadki widok. Ale miał dobry powód, żeby przyjść
Zaloguj się
 • lolsss

  Oceniono 31 razy 9

  Zrobił wyjątek i łaskawie przyszedł na pokaz z wielkiej miłości do jednej z modelek. Taaa, jasne. BIG LOVE wali po oczach jak potłuczona. -,-

 • poprawka

  Oceniono 23 razy 1

  To jakiś dziwny gość jest. Stary piernik co udaje że mu długo stoi bez viagry.

 • Gość: abra

  0

  Ty stary pryku ..jakiś mikrus jesteś przy niej, pewnie jak kopulujesz to głowa ci sięga pod cycki

 • pan.malowany

  Oceniono 12 razy -2

  Kuba usta tez wydymal i nozke na bok zarzucal....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX