Grzeczny Brandon i zbuntowany Dylan byli ulubieńcami nastolatek w latach 90., jak wyglądają dzisiaj?

Spokojny, normalny aż do bólu Brandon Walsh czy niepokorny, chodzący swoimi ścieżkami indywidualista Dylan McKay? Różniło ich podejście do świata, pochodzenie i upodobania. Łączyła przyjaźń. Twórcy serialu "Beverly Hills 90210" zadbali o to, żeby nastolatki mogły sobie wybrać obiekt westchnień stosownie do swoich potrzeb, gustu i temperamentu. Grający obu przystojniaków Jason Priestley i Luke Perry to dzisiaj poważni panowie po czterdziestce. Którego z nich woleliście bardziej?
Jason Priestley, brandon, Beverly Hills 90210 Jason Priestley, brandon, Beverly Hills 90210 Jason Priestley, brandon, Beverly Hills 90210

Jason Priestley

Jason Priestley, czyli serialowy Brandon Walsh, był tym "grzecznym". Mieszkał z rodzicami, dobrze się uczył i nie wdawał w podejrzane towarzystwo.

To była jednowymiarowa postać, nie stawiała zbyt wielu wyzwań, ale i nie dostarczała zbyt wiele zabawy - wspominał Priestley dla portalu "OMG!" swoją 10-letnią przygodę z tą postacią. - Brandon był społecznym sumieniem Ameryki.

Jason Priestleymat. promocyjne

Luke Perry. Luke Perry. mat. promocyjne

Luke Perry

Zgoła inną postać zagrał Luke Perry. Dylan McKay to melancholijny samotnik, nieco na bakier ze społeczeństwem, leczący swoje smutki przy pomocy używek i wierszy Byrona.

Dylan McKay to był fajny koleś - przyznał Perry niedawno dla portalu "OTRC".

Też go takim zapamiętaliście?

Luke Perry, Beverly Hills 90210Beverly Hills 90210 - zdjęcie promocyjne

Jennie Garth jako Kelly Taylor. Jennie Garth jako Kelly Taylor. WB

Jennie Garth

Obaj nie byli obojętni na wdzięki Kelly Taylor, którą zagrała Jennie Garth. Subtelna blondynka zawróciła głowę najpierw jednemu, a potem drugiemu. Było to przyczyną napięć między bohaterami serialu, ale jego twórcy zadbali o to, żeby kobieta nie zniszczyła męskiej przyjaźni. Z kolei prywatnie Luke'a Perry'ego i Jennie Garth łączy bliska więź.

Jesteśmy bardzo bliskimi przyjaciółmi - powiedziała Garth dla "Daily Mail". - Bardzo go kocham, ale randka z nim? To byłoby dziwne.

Luke Perry, Jennie GarthPr Photos

Naomi Lowde-Priestley, Jason Priestley. Naomi Lowde-Priestley, Jason Priestley. Pr Photos

Jason Priestley

Jason Priestley to obecnie 43-latek. Urodzony w Kanadzie aktor ma już drugą żonę. Związek z Ashlee Petersen przetrwał niespełna rok (luty 1999 - styczeń 2000 rok). W maju 2005 roku wziął ślub z Naomi Lowde-Priestley z którą ma 2 dzieci: Avę Veronicę (6 lat) i Dashiella Orsona (4 lata).

Jason Priestley, Naomi Lowde-Priestley, Ava VeronicaPr Photos

Luke Perry. Luke Perry. Pr Photos

Luke Perry

Luke Perry urodził się w 1965 roku w Mansfield, Ohio. W latach 1993-2003 był związany małżeństwem z Rachel Sharp. Ma 2 dzieci: syna Jacka (16 lat) i 13-letnią córkę Sophie.

Luke PerryPr Photos

Jason Priestley. Jason Priestley. Youtube.com

Jason Priestley

Jason Priestley jest fanem szybkich samochodów, którymi uwielbia się ścigać. W 2002 roku pasja mogła skończyć się źle dla aktora. W trakcie wyścigu Indy Racing League jego auto przy prędkości prawie 180 kilometrów na godzinę wbiło się w ścianę. Priestley wylądował w szpitalu w ciężkim stanie, ze wstrząsem mózgu i szeregiem wewnętrznych obrażeń.

Jego funkcje życiowe są stabilne. Ma otwarte oczy, rozgląda się i reaguje na polecenia - informował wtedy na bieżąco dyrektor medyczny rajdu, Henry Bock.

Aktora z toru wyścigowego zabrał śmigłowiec.

Jason PriestleyYoutube.com

Priestley na poważnie zaczął się ścigać już w roku 1991. Zapytany, jak długo ma zamiar się ścigać, odpowiedział dla portalu Corral.net.

Tak długo, jak się da.

Jednocześnie pochwalił się swoją kolekcją aut:

Mam Cobrę z 1996 roku, 1967 Sunbeam Tiger MKII, 1967 Healey 2000 MKIII i Forda Escorta Cosworth - wyliczył.
Luke Perry, Jason Priestley. Luke Perry, Jason Priestley. Pr Photos

Luke Perry

Po zakończeniu produkcji serialu "Beverly Hills 90210" kariera Perry'ego gwałtownie zwolniła. Chociaż aktor nie mógł narzekać na brak pracy, filmy z jego udziałem nie zapewniły mu powrotu na gwiazdorski szczyt. Na szczęście po latach chudych zaczęły się lata tłuste. Film "Goodnight for Justice" okazał się tak dużym przebojem, że podjęto decyzję o nakręceniu dalszych części. Co ciekawe, na planie spotkał się z kumplem z dawnych lat, Jasonem Priestley'em, który podjął się reżyserowania przygód sędziego Johna Goodnighta.

Jason Priestley. Jason Priestley. Pr Photos

Jason Priestley

Jason Priestley to mistrz metamorfoz. Jak widać, preferuje różne formy zarostu, które potrafią go odmienić nie do poznania.

Jason Pristley/forumJason Pristley/forum

A gdy się ogoli, wygląda tak:

Jason PriestleyPr Photos

Więcej o: