Pozowała dla "Playboya", teraz jest dziewczyną Jerzego Janowicza. Oto najseksowniejsza polska tenisistka

Martę Domachowską śmiało można nazwać pierwszą seksbombą polskiego tenisa. Nie wstydzi się pokazywać swoich wdzięków. Na swoim profilu na Facebooku chwali się zdjęciami w bikini. Do "Playboya" pozowała już bez bikini. Przez kilka lat spotykała się z Pawłem Korzeniowskim. Kilka dni temu dowiedzieliśmy, że jej nowy chłopak to tenisista Jerzy Janowicz.
Marta Domachowska Marta Domachowska Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

Była najlepszą polską tenisistką

Marta Domachowska urodziła się 16 stycznia 1986 roku w Warszawie. Zna angielski, hiszpański i rosyjski. Poza tenisem lubi piłkę nożną i pływanie. Jeszcze kilka lat temu była najlepszą polską tenisistką. Obecnie w światowym rankingu jest sklasyfikowana na 290. pozycji. Spadła tam z całkiem niezłego 37. miejsca, jakie zajmowała w 2011 roku.

08.04.2013 Katwoice . Marta Domachowska podczas meczu z Annika Beckw ramach turnieju tenisowego : BNP Paribas Katowice Open .  Fot . Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta   SLOWA KLUCZOWE: tenis turniej sportFot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

Marta Domachowska Marta Domachowska Facebook

Lubi pozować

Marta Domachowicz lubi nie tylko grać w tenisa, ale także chwalić się swoimi wdziękami. Jest piękną kobietą i nie waha się o tym przekonywać na Facebooku.

Marta DomachowskaFacebook.com

Marta DomachowskaFacebook.com

Marta Domachowska Marta Domachowska Playboy, luty 2013

Nie miała problemu z sesją dla "Playboya"

Kilka miesięcy temu Marta Domachowska pozowała dla "Playboya". Sesja opublikowana w lutowym numerze magazynu udowodniła, że określenie "najseksowniejsza polska tenisistka" jest w stu procentach prawdziwe. Domachowska przyznaje, że propozycję udziału w sesji miała już wcześniej.

Propozycję sesji otrzymałam już dużo wcześniej, ale wtedy byłam jeszcze zbyt młoda i nie widziałam siebie w takiej roli. Teraz jestem starsza, mam 27 lat i postanowiłam spróbować. Od razu zaznaczę, że nie zdecydowałabym się na to, gdyby sesja miała być całkiem nago. To w ogóle nie wchodziło w grę. Myślę, że takie zdjęcia, jakie zostały zrobione, a więc delikatne, to nie jest nic takiego, z czym można mieć problem - powiedziała Domachowska w wywiadzie udzielonemu Marcinowi Michalewskiemu.

Marta DomachowskaSkan Playboy, luty 2013

Marta Domachowka, Paweł Korzeniowski Marta Domachowka, Paweł Korzeniowski Fot. Kuba Atys / AG

Marta Domachowska i Paweł Korzeniowski

Kiedy pozowała do "Playboya", jej ukochanym był jeszcze pływak Paweł Korzeniowski. Możliwe, że troska o jego samopoczucie spowodowała, że podczas sesji Domachowska nie poszła na całość:

W zasadzie wszystko zależało od tego, jak te zdjęcia miały wyglądać. Myślę, że gdyby były bardziej rozbierane, to i Paweł by tego nie przeżył i mój tata również - powiedziała Michalewskiemu.

Korzeniowski, były mistrz świata na 200m delfinem, też się martwił o swoją dziewczynę:

Cały czas wierzę, że Marta wróci do pierwszej setki rankingu WTA i zacznie zarabiać - mówił w lutym dla "Przeglądu Sportowego", a więc wtedy, kiedy Playboy z nagim biustem jego ukochanej był już dostępny w sprzedaży.
Jerzy Janowicz, Marta Dmochowska. Jerzy Janowicz, Marta Dmochowska. Screen z Facebook.com

To podobno coś więcej, niż przyjaźń

Teraz wszystko wskazuje na to, że chłopakiem Marty Domachowskiej został Jerzy Janowicz. Od Domachowskiej jest młodszy o 4 lata. Na prywatnym profilu Janowicza pojawiło się ich wspólne zdjęcie. Jest niezwykle romantyczne: para obejmuje się czule na tle wieży Eiffla.

Zdjęcie w Paryżu zostało zrobione przed tygodniem, ale bliska i dużo bardziej zażyła relacja, coś więcej, niż zwykła przyjaźń, zaczęła się trochę wcześniej. Podobno Martę i Jerzego widziano razem już miesiąc temu, podczas turnieju tenisowego w Madrycie - donosi Fakt.pl.

Rzeczywiście, byli tam razem. Janowicz na swoim oficjalnym koncie na Facebooku zamieścił wspólne zdjęcie z Domachowską.

Marta Domachowska w katowickim turnieju Marta Domachowska w katowickim turnieju Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

Lubi to, co robi

Chociaż przestała odnosić na korcie sukcesy wciąż jest przekonana, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

Wierzę dalej w siebie. Inaczej pewnie dawno zakończyłabym karierę. Ale przede wszystkim lubię to, co robię - powiedziała dla portalu Igrzyska24.pl.

Trochę szkoda, że sukcesy na razie nie przychodzą, ale trzeba przyznać, że Domachowska ładnie się prezentuje na korcie...

08.04.2013 Katwoice . Marta Domachowska podczas meczu z Annika Beckw ramach turnieju tenisowego : BNP Paribas Katowice Open .  Fot . Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta   SLOWA KLUCZOWE: tenis turniej sportFot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Gazeta

Marta DomachowskaFot. Fot: Kuba Atys / AG

Marta Domachowska/AGMarta Domachowska/AG

... oraz poza kortem.

Marta DomachowskaFot: Kuba Atys / AG