Antoni Pawlicki przyszedł na imprezę z nową dziewczyną!

Antoni Pawlicki pojawił się w towarzystwie nowej partnerki.
Antoni Pawlicki. Antoni Pawlicki. Forum

Antoni Pawlicki

Antoni Pawlicki na salonach pojawia się od czasu do czasu. Zazwyczaj towarzyszy mu wtedy jakaś tajemnicza kobieta. Teraz nie mogło być inaczej.

Antoni Pawlicki z partnerką. Antoni Pawlicki z partnerką. Forum

Pawlicki z partnerką

Antoni Pawlicki z tajemniczą brunetką gościł na wręczeniu nagród PSC Polish Society of Cinematographers (Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych). Statuetkę otrzymał Arkadiusz Tomiak za zdjęcia do filmu "Obława".

Magazyn "Show" donosi, że partnerka Pawlickiego ma na imię Marysia i jest mamą dwuletniego synka. Para mieszka razem na warszawskiej Saskiej Kępie. Marysia pracowała m.in. w znanej restauracji "U Kucharzy".

Antoni Pawlicki z partnerką Antoni Pawlicki z partnerką FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Antoni Pawlicki z partnerką

Antoni Pawlicki widywany był już z kilkoma partnerkami. W mediach plotowano o jego romansie z koleżanką z planu serialu "Czas honoru" Agnieszką Więdłochą. Na premierze "Sali samobójców" był natomiast z inną nieznajomą.

Gram z różnymi aktorkami i jeżeli ktoś nie jest w stanie zrozumieć, że nasze relacje są wyłącznie zawodowe, to nie da się kontynuować takiego związku. Dzięki temu zrozumiałem też własną zazdrość. Teraz jestem w stanie przesunąć granicę tolerancji dużo dalej - mówił Pawlicki jakiś czas temu dla "Życia na gorąco".
Antoni Pawlicki. Antoni Pawlicki. Forum

Antoni Pawlicki

Antoni Pawlicki to jeden z najbardziej uzdolnionych aktorów młodego pokolenia. Zagrał już w takich produkcjach jak: "Katyń", "Big Love", "Jutro idziemy do kina" czy "Czas honoru". Ostatnio można go oglądać w serialu "Komisarz Alex". Mało kto wie, że swoją karierę zaczynał w... "Klanie".