Marta Żmuda Trzebiatowska potwierdza: Będzie ślub!

Czy faktycznie, po latach związku z Adamem Królem, aktorka zdecydowała się na ślub?
Marta Żmuda Trzebiatowska. Marta Żmuda Trzebiatowska. Gala

Gala

Nowy numer "Gali" pojawi się w poniedziałek, ale na oficjalnej stronie dwutygodnika już możemy zobaczyć okładkę z Martą Żmudą Trzebiatowską oraz bardzo krótki fragment wywiadu:

Marto, to jak to jest z tym ślubem? Będzie?

Będzie. Nareszcie!

Kreacje już wybrane?

Oczywiście. Wszystko jest przygotowane, zapięte na ostatni guzik.

Czy to żart aktorki czy faktycznie bierze ślub ze swoim wieloletnim partnerem, choreografem i tancerzem, Adamem Królem?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król. Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król. KAPIF

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król są parą już kilka lat, mieszkają razem w Warszawie. Plotki o ich ślubie pojawiają się prawie tak często jak te o rozstaniu. Byle tylko Marta pojawiła się na kilku imprezach bez partnera - na pewno nie są już razem! Zapytana przez "Party" skąd biorą się te plotki, odpowiedziała:

Z braku informacji! Kiedyś byłam bardzo otwarta, ale zrozumiałam, że nie każdemu mogę się zwierzać. Przeciwnie, czasem muszę trzymać język za zębami, bo wiem, że ściany mają uszy i w przeciwnym razie może się to dla mnie źle skończyć. Grupa naszych znajomych jest teraz tak wyselekcjonowana, że mam pewność, iż nikt z nich nie piśnie na mój temat ani słówka, ale wyobraźnia niektórych dziennikarzy jest bujna i na to niestety nie mam wpływu...

W tym samym wywiadzie powiedziała o swoim związku:

Nie ma idealnych związków. Zdarza się, że dochodzi między nami do spięć. Ale dzięki temu, że lubię na bieżąco rozmawiać o tym, co wywołało konflikt, to rozwiązujemy go od razu. Mój zawód dostarcza mi tylu emocji, że nie potrzebuję rollercoastera w życiu prywatnym. Potrzebuję za to stabilizacji, spokoju, harmonii.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Adam KrólKAPIF

Marta Żmuda Trzebiatowska z narzeczonym Adamem Królem Marta Żmuda Trzebiatowska z narzeczonym Adamem Królem Fot: Kapif

Ślub?

Ostatni rok Marta Żmuda Trzebiatowska spędziła w podróży - kursowała między Warszawą a Krakowem, gdzie kręciła serial "Julia".

Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka zapewniała, że ślubu nie ma w planach:

Do ślubu też się nie szykuję. Niektóre dziewczyny mają marzenia o białej sukni i welonie. Ja do nich póki co nie należę. Zresztą, powiedz mi, kiedy miałabym czas na planowanie ślubu i wesela? Przecież ciągle jestem w podróży. A poza tym jest nam dobrze tak, jak jest. Żyję, planując tylko to, co mam do zrobienia w najbliższym czasie. Oduczyłam się myśleć o życiu na dziesięć lat do przodu. Może ludzie mówią o moim ślubie, bo często ostatnio wspominam o ciąży... mojego psa! (śmiech) - powiedziała w "Party".

Czy coś się zmieniło?

agnieszka grochowska, adam król, małgorzata socha, jan nowicki, borys szyc, galeria, daniel olbrychski, kaja śródka, małgorzata potocka, piotr adamczyk, robert więckiewicz, anna czartoryska, marta żmuda trzebiatowska, śluby panieńskiKAPIF.PL/KAPIF

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król w Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król w "Tańcu z Gwiazdami" Fot: Kapif

Taniec z gwiazdami

Para dała się poznać szerszej publiczności przy okazji występu w ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka zgodziła się na udział w show tylko pod warunkiem, że zatańczy ze swoim życiowym partnerem. Zajęli trzecie miejsce.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król w "Tańcu z Gwiazdami"Fot: Kapif

Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król w "Tańcu z Gwiazdami"Fot: Kapif

Więcej o: