Jared Leto jest przerażająco chudy! Co się dzieje z aktorem?

Aktor wystąpi w filmie "The Dallas Buyer's Club".

Jared Leto

Jared Leto pojawił się w środę na gali rozdania nagród Gotham Independent Film Awards. Otrzymał statuetkę przyznawaną przez publiczność, która doceniła film dokumentalny "Artifact", który wyreżyserował. Na zdjęciach widać, jak zmienił się aktor - na pierwszy rzut oka widać, że schudł. Dlaczego?

Jared Leto. Jared Leto. Screen terrysdiary.com

Jared Leto

Wszystko za sprawą filmu "The Dallas Buyer's Club", w którym gra transseksualną kobietę, chorą na AIDS. Chociaż Jared Leto podpisał kontrakt zaledwie kilka tygodni temu, już widać drastyczną przemianę. Schudł, ogolił też brwi i nogi. Wszystko, by jak najlepiej stworzyć postać, w którą się wciela.

Twoje ciało przechodzi przez dziwne etapy. Czasem trudno jest trzymać się jedynie wody. Ale dla mnie, nie chodzi o to, ile wagi mogę stracić, chodzi o zbliżenie się do postaci. Jestem skupiony na tym, co znaczy być transseksualną kobietę - powiedział w wywiadzie dla vultue.

Kilka dni temu fotograf Terry Richardson zamieściła na swoim blogu zdjęcia przerażająco chudego Jareda.

Jared Leto. Jared Leto. screen terrysdiary.com

Jared Leto

Jared Leto już wcześniej zmieniał swoją wagę na potrzeby filmów - schudł do "Requiem dla snu", przytył do "Mr. Nobody". Zdaje sobie sprawę, że najważniejsze jest zdrowie i należy bardzo o siebie dbać przy stosowaniu drastycznych diet. W rozmowie z vulture aktor podkreślał też, że szybka utrata wagi ma też inne zalety, nie tylko uzyskanie dziewczęcej figury.

W przeszłości ludzie robili to, aby osiągnąć stan medytacji. (...) To nie jest koniecznie złą rzeczą - wyznał ze śmiechem.

 

Jared LetoREUTERS/LUCAS JACKSON

Jared Leto

Na swoim profilu na Twitterze Jared opublikował zdjęcie zrobione po charakteryzacji. Tak wygląda jako Rayon. Przekonująco?

Matthew McConaughey. Matthew McConaughey. East News

The Dallas Buyer's Club

W filmie gra także Matthew McConaughey. Aktor waży 64 kilogramy, a jego celem jest... zaledwie 60. W "The Dallas Buer's Club" wciela się w elektryka, heteroseksualistę i homofoba, który umiera na AIDS. Żeby przekonująca zagrać tę postać, poddał się drastycznej diecie. Nie było łatwo:

Schudłem 18 kilogramów. Teraz czuję się dobrze. Mam jakieś 35 procent energii mniej. Zaliczyłem kilka kryzysów. Pierwszy pojawił się, gdy straciłem szybko pierwsze 5 kilo. Kiedy schudłem do 72 kilo, waga zaczęła spadać sama. Wcześniej męczyłem się, aby przekroczyć tę granicę. Teraz ważę 64 kilo i chcę stracić jeszcze 4 kilogramy. To moja waga docelowa powiedział w wywiadzie dla hitfix.com.

Poświęcenie dla roli

Zarówno Jared jak i Matthew bardzo poświęcają się dla roli. Nam nie pozostaje nic innego, jak trzymanie kciuków za ich zdrowie i cierpliwe oczekiwanie na premierę filmu.

Na zdjęciu powyżej Jared we wrześniu tego roku.

Więcej o:
Komentarze (17)
Jared Leto jest przerażająco chudy! Co się dzieje z aktorem?
Zaloguj się
 • olaboga

  Oceniono 24 razy 18

  Jareda bym żarła chudego i grubego i z brodą i bez. Nawet w tej peruczce i futerku. No cóż poradzić :)

 • miriviell

  Oceniono 18 razy 16

  Z tego co mi wiadomo Jared przytył do filmu "Rozdział 27" gdzie wcielił się w postać Marka Chapmana a nie do "
  Mr Nobody"

 • sentence

  Oceniono 15 razy 9

  No, tu już zaczyna się niebezpieczne przegięcie. W następnej roli może przecież grać nieboszczyka lub inwalidę o jednej nodze i co wtedy?

 • rabarbara

  Oceniono 10 razy 8

  "Aktor wystąpi w filmie The Dallas..."
  Jeśli zdąży...

 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 6

  To ten znaleziony w Roswell??

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 20 razy 6

  Wygląda jak brzydka kobieta.

 • aha

  Oceniono 3 razy 3

  przechodzi metamorfozę

 • polipoler

  Oceniono 3 razy 1

  świetny wygląd na żyda w obozie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX