Natalia Siwiec o mężu: "Jest moim małym psychopatą ze szklana kulą w oczach". Poznaj historię ich małżeństwa

Tych informacji z życia Miss Euro z pewnością nie znałeś!
Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Kapif

Kiedy się poznali?

Siwiec poznała Mariusza Raduszewskiego wkrótce po rozstaniu z Damianem Gorawskim, piłkarzem reprezentacji Polski. Spotkali się w jednej z dyskotek po wyborach Miss Bałtyku. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Od pamiętnej nocy, minęło już 10 lat! Wkrótce po tym, zakochani wyjechali z kraju do Ameryki Południowej, gdzie mieszkali aż cztery lata!

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Plotek Exclusive

Czym się zajmuje mąż celebrytki?

Mariusz jest biznesmenem. Kiedy para mieszkała w Brazylii, był współzałożycielem oddziału jednej z firm kosmetycznych. Jak widać po statusie życia celebrytki, Mariusz musi mieć świetną głowę do interesów!

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Kapif

Fani sportu

Przed karierą w biznesie, Mariusz był... piłkarzem. Specjalizował się w futbolu na plaży, przez krótki czas był reprezentantem Polski w tej dziedzinie sportu! Widać, Natalia zakochuje się wyłącznie w sportowcach.

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Agencja Gazeta

Byłe życie partnera Siwiec

36- letni Raduszewski jest rozwodnikiem, z poprzedniego małżeństwa ma jedno dziecko.

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Plotek Exclusive

Ślub w Las Vegas

Niedawno para pobrała się w słynnej kaplicy gwiazd w Las Vegas. Natalia chętnie wszystkim opowiadała o uroczystości. Pochwaliła się, że zawarła małżeństwo w tym samym miejscu, w którym kiedyś ślub wzięła Angelina Jolie. Niestety w świetle polskiego prawa, ich małżeństwo jest nieważne. Czy wkrótce czeka nas medialny ślub roku?

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Kapif

Miłość Natalii do "Diabła"

Mariusz nosi ksywkę "Diabeł". Ciężko powiedzieć w jakich sferach przejawia swoje mroczne oblicze i kto mógł mu nadać taki pseudonim? Przy Natalii wygląda raczej na cierpliwego i opanowanego, a na branżowych imprezach nie odstępuje ukochanej na krok.

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Kapif

Natalia i dzieci

Kto wie, może wkrótce para zdecyduje się na wspólne dziecko? Natalia bardzo chciałaby zostać matką. Na razie wystarcza jej opieka nad synem Mariusza. Podobno mają bardzo dobre relacje.

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. facebook.com

Miłość kwitnie

Po dziesięciu latach związku, Natalia wciąż jest zafascynowana swoim partnerem. Najbardziej w Mariuszu kocha:

Fantazję, kreatywność i nieprzeciętne poczucie humoru, wytrwałość w dążeniu do celu, dokładność, opiekuńczość, to, że jest mixem wszystkiego, co najlepsze i najgorsze zarazem i chyba dlatego wciąż tak bardzo mnie do niego ciągnie. Jest moim małym psychopatą ze szklana kulą w oczach. Przewiduje większość wydarzeń...

Parze życzymy szczęścia. Podoba nam się to, że mimo iż Natalia chętnie opowiada o seksie i równie chętnie się rozbiera, to jest kobietą jednego mężczyzny przez ponad dekadę. Taka relacja powinna zamknąć usta zazdrośnikom, którzy chętnie krytykują dziewczynę!

Więcej o: