Wszystkie dziewczyny Joe Jonasa. Komu złamał serce, a kto złamał jemu?

Kobieciarz z tego Joe ;) Komu złamał serce, a kto je złamał jemu?

Demi Lovato

Medialne sukcesy ich wspólnego filmu nie podtrzymały związku, który wydawał się na wskroś idealny. Demi zaprzyjaźniła się ze wszystkimi braćmi i była bardzo zakochana w Joe. Jednak jego uczucie się wypaliło.

Demi i ja wiedzieliśmy, że nasza romantyczna znajomość może okazać się trudna. Podczas chwil spędzonych razem uświadomiłem sobie, że bardziej zależy mi na podtrzymaniu naszej przyjaźni. To ja podjąłem decyzje o zerwaniu, ale kocham Demi jak przyjaciółkę. Była przy mnie, kiedy jej potrzebowałem, nadal będę jej przyjacielem i zawsze będzie mogła na mnie liczyć.

Taylor Swift

Związek z Joe jest dla Taylor traumatycznym wspomnieniem głównie z powodu tego, w jaki sposób ta relacja się zakończyła... Joe zerwał z nią bowiem przez telefon.

- Złamał jej serce - mówiła osoba z otoczenia piosenkarki.

Taylor wykreśliła wtedy ze swojego profilu opis idealnego księcia z bajki, którym Joe - jak jej się wcześniej wydawało - miał być...

Camilla Belle

Joe był zakochany w Camilli do szaleństwa. Nazywał ją pięknością, a zachwycone media rozpisywały się o tym, że to para zakochanych skowronków. Jednak dziewczyna zdecydowała się pewnego dnia na to, aby wrócić do byłego chłopaka, Roberta Pattinsona. Joe był załamany.

Ashley Greene

Nie tylko Joe porzucał i łamał serca, ale sam również został tym pokrzywdzonym i cierpiącym, właśnie przez Ashley.

Moje serce ciągle jest złamane, do dziś cierpię z powodu tamtego rozstania. Wszystkim się wydaje, że tylko kobiety cierpią po zerwaniu, ale to nieprawda, bardzo to przeżyłem.

Selena Gomez?

Choć Sel była związana z Nickiem, media przez pewien czas podejrzewały, że coś może ją łączyć z Joe. Stało się tak za sprawą pewnego wywiadu - gdy Joe go udzielał, zadzwonił mu telefon. Okazało się, że była to Selena... Joe zrobił bardzo zawstydzoną minę. Czyżby miał coś do ukrycia?

Nic więcej się jednak później nie wydarzyło. Czy ktoś tu kogoś podrywał, a potem dostał kosza? ;)

Więcej o: