Seksowna Żmuda Trzebiatowska, kwitnąca Samusionek i Adamczyk w świetnym humorze, czyli co działo się na premierze Klossa

W Multikinie w warszawskich "Złotych Tarasach" odbyła się wczoraj uroczysta premiera remake'u serialu o Hansie Klossie - tym razem w wersji kinowej. Zobaczcie, co się działo na imprezie!
Emil Karewicz, Stanisław Mikulski, Piotr Adamczyk, Tomasz Kot. Emil Karewicz, Stanisław Mikulski, Piotr Adamczyk, Tomasz Kot. Kapif

Stara i nowa gwardia

Na premierze filmu "Stawka większa niż śmierć" nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról. I to w podwójnym wydaniu! Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: W filmie dwóch głównych bohaterów (Klossa i Brunnera) zagrało czterech aktorów. Scenarzyści chcieli pokazać ich zarówno w młodszym, jak i starszym wcieleniu. Emil Karewicz i Stanisław Mikulski świetnie dogadywali się z młodszymi kolegami po fachu, Tomaszem Kotem i Piotrem Adamczykiem. Trzeba przyznać, że aktorzy tworzą przyjemną dla oka ekipę!

Karewicz Emil, Adamczyk Piotr, Kot Tomasz

A Piotr Adamczyk był bez wątpienia najweselszym gościem na premierze. Czyżby to dobre przyjęcie filmu przez publiczność tak poprawiło mu humor?

Adamczyk Piotr

Marta Żmuda Trzebiatowska. Marta Żmuda Trzebiatowska. Kapif

Zakochana Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała w filmie główną rolę kobiecą. Piękna aktorka wcieliła się w postać Elsy. Na premierze "Stawki większej niż śmierć" wyglądała oszałamiająco. Niejeden facet zazdrości pewnie jej narzeczonemu, Adamowi Królowi. Marta jest w niego wpatrzona jak obrazek! Podobno para planuje wkrótce sformalizować swój związek.

Zmuda Trzebiatowska Marta, Krol Adam

Wojciech Mecwaldowski. Wojciech Mecwaldowski. Kapif

Wojciech Mecwaldowski

W obsadzie filmu znalazło się miejsce również dla Wojciecha Mecwaldowskiego. Utalentowany aktor wcielił się w postać Ringlego.

wojciech mecwaldowski

Daniel Olbrychski z żoną. Daniel Olbrychski z żoną. Kapif

Daniel Olbrychski

Niedawno Daniel Olbrychski obchodził zawodowy jubileusz. Aktor jest obecny na scenie i na ekranie już od przeszło 50 lat! Najwyraźniej Olbrychski nie zamierza jednak odpuszczać. W "Stawce większej niż śmierć" zagrał Wernera. I jak zwykle stworzył świetną postać. Na premierze towarzyszyła aktorowi żona.

Olbrychski Daniel zona, Olbrychski Rafal partnerka

Janusz Chabior. Janusz Chabior. Kapif

Tajemniczy Janusz Chabior

Janusz Chabior ma charakterystyczną urodę, dzięki której trafiają mu się do zagrania postaci nietuzinkowe. Tym razem obsadzono go w roli Sochy. Aktora rzadko można spotkać na salonach, ale dla premiery filmu ze swoim udziałem najwyraźniej postanowił zrobić wyjątek.

Marek Włodarczyk. Marek Włodarczyk. Kapif

Marek Włodarczyk

Znany z roli komisarza Zawady w "Kryminalnych" Marek Włodarczyk lubi męskie kino. Nie mógł więc odmówić sobie przyjścia na premierowy pokaz "Stawki...".

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Kapif

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki prezentowali się na imprezie bardzo elegancko. Nic dziwnego, że sympatyczne małżeństwo było jedną z najbardziej obleganych przez fotoreporterów par.

Tomasz Raczek. Tomasz Raczek. Kapif

Tomasz Raczek

Ostatnio Tomasz Raczek naraził się twórcom komedii "Kac Wawa". Ciekawe, czy "Stawka większa niż śmierć" spodoba mu się bardziej, niż polska odpowiedź na "Kac Vegas"?

Kasia Sowińska z bratem. Kasia Sowińska z bratem. Kapif

Lans to podstawa!

Oczywiście na imprezie nie zabrakło też gwiazd, które z filmem nie miały za wiele wspólnego, za to chętnie przyszły pokazać się na czerwonym dywanie. Po długiej nieobecności na salonach pojawiła się Kasia Sowińska. Modelka zabrała na premierę swojego brata.

Kazik Staszewski z żoną. Kazik Staszewski z żoną. Kapif

Kazik z żoną

Kazik Staszewski przyszedł do kina z żoną. Para wybrała dość niezobowiązujący strój, jak na taką imprezę.

Anna Samusionek. Anna Samusionek. Kapif

Kwitnąca Samusionek

Anna Samusionek to prawdziwa salonowa lwica. Widać, że aktorce służy męskie towarzystwo - na premierze w "Złotych Tarasach" po prostu promieniała.

Olga Bołądź. Olga Bołądź. Kapif

Żywa reklama

W przeciwieństwie do Anny Samusionek, Olga Bołądź nie była w najlepszym nastroju. Zaskoczył nas też strój aktorki- czyżby Bołądź podpisała intratny kontrakt z jednym z producentów napojów alkoholowych?

Piotr Najsztub z partnerką. Piotr Najsztub z partnerką. Kapif

Dumny Najsztub

Piotr Najsztub dumnie pozował do zdjęć ze swoją młodszą partnerką, producentką filmową Katarzyną Sarnowską. Nic dziwnego, że chciał się pochwalić taką kobietą u boku!

Iwona Rejzner i Magda Modra. Iwona Rejzner i Magda Modra. Kapif

W strojach z epoki

Magda Modra i Iwona Rejzner potraktowały imprezę jak bal przebierańców i założyły kostiumy, związane z tematyką filmu. Rejzner odważyła się nawet na założenie opaski z motywem swastyki!

Anna Cieślak. Anna Cieślak. Kapif

Anna Cieślak

Anna Cieślak z męskim kinem jest zaznajomiona od dziecka. Jej wujek, Bronisław Cieślak, wcielał się przecież w postać kultowego porucznika Borewnicza w bijącym rekordy popularności serialu "07 zgłoś się". Nic dziwnego, że aktorka z ciekawością przyszła obejrzeć remake przygód Hansa Klossa.

Michalina Manios. Michalina Manios. Kapif

Top Lansiara

Widać, że finalistka "Top model. Zostań modelką" naprawdę dobrze poczuła się na salonach. Choć w żaden sposób nie jest związana z filmem, Michalina pojawiła się oczywiście na premierze "Stawki...". Etatowa celebrytka? Bo już raczej nie modelka...

michalina manios

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.