Ale one są seksowne! Zobacz aktorki serialowego hitu

Już jutro na Polsacie startuje czwarta seria "Szpilek na Giewoncie". Nie pojawi się w niej Magdalena Schejbal, która grała główną bohaterkę. Ale w serialu pozostały inne aktorki. Są piękne, młode i zdolne. To się nazywa siła kobiet! Zobaczcie seksowne panie, które wiosną rozgrzeją ekrany naszych telewizorów.
Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. Polsat

Anna Czartoryska

W nowych "Szpilkach na Giewoncie" nie zabraknie olśniewającej Anny Czartoryskiej. Ania zagra Xenię, właścicielkę klubu muzycznego i piosenkarkę - to dobra wiadomość dla fanów jej talentu wokalnego. Swoim głosem zachwyciła wszystkich na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu.

Anna Czartoryska, szpilki na giewoncie

Postać Xenii to wyzwolona singielka, która bardziej ceni sobie męską przyjaźń niż babskie gierki, dlatego szybko złapie dobry kontakt z góralem Bartkiem (Krzysztof Wieszczek). Połączy ich prawdziwa przyjaźń i pewna historia z przeszłości...

Natalia Rybicka. Natalia Rybicka. Polsat

Natalia Rybicka

Piękna blondynka Natalia Rybicka gra Agnieszkę, kobietę z wielkiego miasta, dla której Zakopane nieoczekiwanie stało się drugim domem, miastem nowych szans zawodowych i być może nowej miłości. Seksownej i energicznej dziewczynie od pierwszej chwili nie może oprzeć się Mateusz (Jan Wieczorkowski). Będzie gorąco!

Natalia Rybicka, szpilki na giewoncie

Natalia Rybicka jest uznawana za jedną z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Grała w "Samym życiu" czy "Londyńczykach". Duże uznanie przyniosły jej role w filmach "Żurek", a ostatnio w głośnym "Chrzcie".

Natalia Rybicka, szpilki na giewoncie

Joanna Orleańska. Joanna Orleańska. Polsat

Joanna Orleańska

Zobaczymy także Joannę Orleańską. Trzeba przyznać, że aktorka coraz lepiej wygląda. Orleańska gra Dianę, miłośniczkę przygodnego seksu i nieskrępowanego poniżania mężczyzn. Będzie gorąco, seksownie, a intrygom nie będzie końca.

Joanna Orleańska, szpilki na giewoncie

Jeszcze 2 lata temu znaliśmy ją jako Joannę Pierzak. W 2009 roku, w dziesiątą rocznicę ślubu z Pawłem Orleańskim, przyjęła jego nazwisko. Popularność przyniosła jej rola Joasi w "Złotopolskich". Joanna gra nie tylko w serialach. W zeszłym roku była nominowana do Złotej Kaczki (nagroda miesięcznika "Film") za rolę Anny w "Zwerbowanej miłości".

Joanna Orleańska, szpilki na giewoncie

Joanna Orleańska, Anna Czartoryska, Natalia Rybicka. Joanna Orleańska, Anna Czartoryska, Natalia Rybicka. Polsat

Girl Power

W takim gorącym składzie "Szpilki na Giewoncie" na pewno będą przebojowe!

Joanna Orleańska, Anna Czartoryska, Natalia Rybicka, szpilki na giewoncie