Najbogatsze nastolatki świata!

Lista najbogatszych dzieciaków prezentuje najgorętsze nastoletnie nazwiska show biznesu. Ci młodzi ludzie w rok zarabiają taką kasę, o jakiej wielu dorosłych w życiu nawet nie marzyło. Sprawdźcie, kto jest najbogatszym nastolatkiem świata!

Dakota Fanning

Najbiedniejszą wśród siedmiorga najbogatszych dzieciaków jest Dakota Fanning. Młoda, zdolna aktorka zarabia 4 miliony dolarów rocznie

Selena Gomez

Selena, która zaczyna powoli rozszerzać swoją działalność na inne dziedziny niż śpiewanie i aktorstwo, ma duże szanse, by w przyszłym roku znaleźć się na nieco wyższej pozycji. Jak na razie lokuje się na szóstym miejscu z rocznym zarobkiem w wysokości 5,5 miliona dolarów.

Taylor Lautner

Taylor będzie sobie gratulował decyzji o zagraniu Jacoba do końca życia. Jeszcze niedawno nikomu nieznany, dziś rozchwytywany aktor i milioner. Zajął piąte miejsce z zarobkami w wysokości 8,5 miliona.

Willow Smith

Willow musi się pilnować, bo mało brakowało, a zostałaby prześcignięta przez Taylora Lautnera. Choć i tak jej wynik jest chyba najbardziej imponujący, bo to właśnie Willow jest najmłodszą gwiazdką w zestawieniu. W tym roku zarobiła 9 milionów dolarów.

Nick Jonas

Najmłodszy z braci Jonas zajął miejsce na podium. Trzecie miejsce zapewniły mu tegoroczne zarobki w wysokości 12,5 miliona. Ciekawe, ile zarabiają jego starsi bracia?

Miley Cyrus

W zeszłym roku to ona święciła triumfy, w tym spadła na drugą pozycję. Miley Cyrus zarobiła w tym roku naprawdę kupę kasy. Wzbogaciła się aż o 48 milionów dolarów. Zostawiła daleko w tyle Nicka Jonas, ale nie wystarczyło jej to, by pokonać innego gwiazdora...

Justin Bieber

Justin pokonał wszystkich. W tym roku zarobił aż 53 miliony dolarów. Sprzedaż płyt, filmu z jego udziałem, perfum, przedmiotów sygnowanych jego nazwiskiem, reklamy... Bieber to marka, która zarabia już bez udziału samego gwiazdora, przynosząc mu oszałamiające dochody.

Więcej o: