Ciężarna Jenna Dewan na zakupach. Uwagę skupia nie tylko brzuch aktorki, ale również jej córka. Co za podobieństwo do taty!

Jenna Dewan tuż przed porodem wybrała się na zakupy z córką Everly. Mimo że poród zbliża się wielkimi krokami, gwiazda nie zwalnia tempa. Do tego prezentuje się naprawdę dobrze.
Jenna Dewan z córką Jenna Dewan z córką -4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / -4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Jenna Dewan na zakupach z córką

Aktorce podczas zakupów towarzyszyła córka Everly. Jenna mimo zaawansowanej ciąży prezentowała się z niezwykłą gracją. Zdecydowała się na czerwoną obcisłą sukienkę, a całą stylizację dopełniał dosyć mocny makijaż - czerwone usta. 

Mała Everly również nie wypadła gorzej od mamy. Ubrana była w świecący, różowy strój - jak przystało na małą księżniczkę. Na zdjęciach możemy zobaczyć, że zdecydowanie podobna jest do taty. Czyżby charakter również odziedziczyła po nim? Paparazzi uchwyciło moment jak Everly kładzie się na podłogę w sklepie. Czyżby mama nie chciała jej kupić upragnionej rzeczy?

Los Angeles, CA  - *EXCLUSIVE* A very pregnant Jenna Dewan takes her daughter out for frozen yogurt and shopping at Michaels. Dewan showed off her growing baby bump in a snug-fitting red dress and watched as a playful Everly swung around on the handrails after enjoying their frozen yogurt treat.*UK Clients - Pictures Containing ChildrenPlease Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 487267114, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: 4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / ForumC%#
-4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / -4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Los Angeles, CA  - *EXCLUSIVE* A very pregnant Jenna Dewan takes her daughter out for frozen yogurt and shopping at Michaels. Dewan showed off her growing baby bump in a snug-fitting red dress and watched as a playful Everly swung around on the handrails after enjoying their frozen yogurt treat.*UK Clients - Pictures Containing ChildrenPlease Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 487266702, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: 4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / ForumC%#
-4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / -4CRNS, WAGO / BACKGRID / Backgrid USA / Forum


Przypomnijmy, że Everly jest owocem związku Jenny z jej poprzednim partnerem Channigiem Tatumem. A pamiętacie ich historię, która zdecydowanie wpisuje się w typowe "love story"? Przypomnijmy ją sobie. 

Jenna Dewan  Channing Tatum Jenna Dewan Channing Tatum Eastnews

Jenna Dewan i Channing Tatum

Jenna i Channing poznali się na planie filmu "Step up. Taniec zmysłów" w 2006 roku. W filmie zagrali postacie z dwóch różnych światów. Jenna była młodą tancerką baletową, natomiast Channig wcielił się w postać chuligana, który został skazany na pracę społeczne w szkole artystycznej. Tam para się poznaje i zakochuje. Tak też było w prawdziwym życiu. Jenna i Channing zakochali się w sobie.

Jenna Dewan Channing Tatum Jenna Dewan Channing Tatum Picture Perfect / Rex Features / (Picture Perfect / Rex Features/EAST NEWS

Jenna Dewan i Channing Tatum

Po premierze filmu para zaczęła się coraz częściej razem pokazywać. Zostali ulubieńcami fanów, paparazzi i kamer. Zaczęły również pojawiać się plotki o ślubie Jenny i Channinga, które niedługo potem się potwierdziły. 11 lipca 2009 roku para wzięła ślub w Kościele Estates Vineyards w Malibu w stanie Kalifornia.

Channing Tatum, Jenna Dewan Channing Tatum, Jenna Dewan REUTERS/LUCAS JACKSON

Jenna Dewan i Channing Tatum

Jenna przyjęła nazwisko męża i w następnych produkcjach była już Jenną Dewan-Tatum. Stali się jedną z najbardziej lubianych i najładniejszych par w show-biznesie. W 2013 roku ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.  

Channing Tatum i Jenna Dewan Channing Tatum i Jenna Dewan Instagram/jennadewan

Jenna Dewan i Channing Tatum

31 maja 2013 roku w Londynie na świat przyszła ich córeczka - Everly. Jenna i Channing nie ukrywali wizerunku dziecka i tuż po narodzinach podzielili się z fanami wspólnym zdjęciem. Wtedy też zamieszkali w Londynie.

Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum Channing Tatum i Jenna Dewan-Tatum Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Jenna Dewan i Channing Tatum

Mimo narodzin dziecka, ani Jenna ani Channig nie zrezygnowali z kariery aktorskiej. Nadal równie często pojawiali się na galach, jak i występowali w różnych produkcjach filmowych. W 2014 roku zaczęło być głośno o kryzysie pary i alkoholizmie aktora. Niedługo potem Channing sam przyznał w wywiadzie dla magazynu "GQ", że spożywa za dużo alkoholu i jest "dobrze funkcjonującym alkoholikiem". 

Channing Tatum, Jenna Dewan Tatum Channing Tatum, Jenna Dewan Tatum Instagram.com/ Channing Tatum/ Screen

Jenna Dewan i Channing Tatum

W kwietniu 2018 roku para zaskoczyła media informacją o separacji. W październiku tego samego roku Jenna Dewan wniosła papiery rozwodowe. O całej sytuacji poinformowali media za pomocą Instagrama. Channing napisał specjalny list, w którym podziękował Jennie za wspólny czas. Potwierdził również, że rozstali się w zgodzie i przyjaźni. 

Jenna Dewan Jenna Dewan gotpap / gotpap/Press Association/East News

Jenna Dewan z nowym partnerem

Gdy zaczęło być coraz głośniej o rozwodzie pary, paparazzi po raz pierwszy przyłapali Jenne z nowym partnerem. Okazał się nim Steve Kazee. 

Jenna Dewan Jenna Dewan face to face / face to face/FaceToFace/REPORTER

Jenna Dewan z nowym partenrem

Na początku bieżącego roku Jenna potwierdziła swój związek z Stevem. Steve Kazee również jest aktorem i piosenkarzem, jednak częściej pojawiał się na deskach teatru niż na wielkim ekranie. Przestali ukrywać, co ich łączy i zaczęły pojawiać się ich wspólne, niezwykle czułe zdjęcia. Ogłosili również, że spodziewają się dziecka. 

2019 American Music Awards - Arrivals 2019 American Music Awards - Arrivals Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

Jenna Dewan

Jenna mimo zaawansowanej ciąży nie stopuje. Pojawia się na wielu galach i premierach, prezentując się przy tym świetnie. Widać zdecydowanie, że gwiazda znowu odnalazła szczęście. Spełnia się jako aktorka, partnerka i mama. 

Więcej o: