Anita Sokołowska zabrała ukochanego na ściankę. Bartosz Frąckowiak to niezłe ciacho! Szkoda, że tak rzadko go pokazuje

Niektóre gwiazdy niechętnie pokazują swoich partnerów. Raczej zabierają ich na wielkie gale, lub jubileuszowe urodziny zaprzyjaźnionych magazynów. We wtorek na ściance ze swoim ukochanym zapozowała Anita Sokołowska. Nie tylko jej wybranek stara się unikać branżowych wyjść.
Anita Sokołowska z partnerem Anita Sokołowska z partnerem KAPIF

Anita Sokołowska z partnerem Bartoszem Frąckowiakiem

Anita Sokołowska jest w szczęśliwym związku z Bartoszem Frąckowiakiem. Zabrała go we wtorek na imprezę magazynu "Pani". Wybranek jej serca jest znanym reżyserem teatralnym. Kiedyś wykładał na Uniwersytecie w Poznaniu. Obecnie jest zastępcą dyrektora Biennale Warszawa.

Kurator, reżyser, badacz kultury. Zaste?pca Dyrektora Biennale Warszawa. W latach 2014-2017 Zastępca Dyrektora Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy oraz kurator Międzynarodowego Festiwalu Prapremier. Absolwent Mie?dzywydziałowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim i mie?dzyuczelnianych studiów w Akademii "Artes Liberales".

Od sześciu lat temu razem z Anitą wychowują syna, Antosia. 

Katarzyna Zielińska z mężem Katarzyna Zielińska z mężem KAPIF

Katarzyna Zielińska z mężem Wojciech Domański

Na urodziny magazynu "Pani" zawitała również Katarzyna Zielińska. Aktorka przyszła na imprezę z mężem, Wojciechem Domańskim, za którego wyszła w 2013 roku. Para wychowuje dwóch synów. Cztery lata temu na świat przyszedł Henryk, a dwa lata temu Aleksander. 

Małgorzata Socha z mężem Małgorzata Socha z mężem EAST NEWS

Małgorzata Socha z mężem Krzysztofem Wiśniewskim

Gwiazda serialu "Przyjaciółki" jest mężatką od ponad jedenastu lat. Szczęście znalazła u boku inżyniera, Krzysztofa Wiśniewskiego. Razem wychowują trójkę dzieci, 6-letnią Zofię, prawie 3-letnią Barbarę i rocznego Stanisława.

Julia Kamińska z partnerem Julia Kamińska z partnerem EastNews

Julia Kamińska z partnerem Piotrem Jaskiem

Związek Julii Kamińskiej i Piotra Jaska wzbudza wiele emocji. Wszystko za sprawą sporej różnicy wieku (ona ma 32 lata, on 52 lat). Mimo to, od wielu już lat są szczęśliwą parą i świetnie się uzupełniają. Przypomnijmy, mężczyzna jest polskim scenarzystą, absolwentem Zaocznego Wyższego Zawodowego Studium Scenariuszowego łódzkiej PWSFTviT.

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem, Telekamery Tele Tygodnia 2019 Paulina Sykut-Jeżyna z mężem, Telekamery Tele Tygodnia 2019 KAPIF.pl

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem Jeżyną

Paulina Sykut-Jeżynai jej mąż pobrali się w 2011 roku. Mimo, iż dzieli ich 10 lat, była to miłość od pierwszego wejrzenia. 

Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26. Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment - wspominała dawne czasy w rozmowie z "Na Żywo".

Od trzech lat są szczęśliwymi rodzicami Róży. 

Joanna Moro, Mirosław Szpilewski Joanna Moro, Mirosław Szpilewski KAPiF

Joanna Moro z mężem Mirosławem Szpilewskim

Ponad dziesięcioletnim stażem małżeńskim może pochwalić się również Joanna Moro. Aktorka wyszła za swojego wieloletniego partnera Mirosława w 2008 roku w Wilnie. Mają dwóch synów, 6-letnich Mikolaja i Jeremiego, a trzecie dziecko przywitają na świecie za kilka miesięcy. 

Olga Kalicka z partnerem Olga Kalicka z partnerem Instagram/olgakalicka

Olga Kalicka z partnerem Cezarym Nowakiem

Olga Kalicka bardzo długo ukrywała swój związek z Cezarym. Zaczęła pokazywać go dopiero kiedy zaszła w ciążę. Od kilku miesięcy wychowują syna Aleksa.

Daria Widawska Daria Widawska East News

Daria Widawska z mężem Michałem Jarosińskim

Daria Widawska stara się zabierać męża Michała na ścianki jak najczęściej. Małżeństwem są od dwunastu lat.

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski KAPiF

Małgorzata Kożuchowska z mężem Bartłomiejem Wróblewskim

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski pobrali się w 2008 roku. Aktorka i dziennikarz są rodzicami 5-letniego Jana.