"M jak Miłość" Agnieszka straci dziecko

Bohaterka serialu przeżywa tragedię.
. . mat. pras

Dramat pani prokurator

Zagrożona ciąża Agnieszki Olszewskiej będąca wynikiem romansu z Andrzejem Budzyńskim (partnerem Marty Mostowiak) była gorącym wątkiem ostatnich tygodni w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce - "M jak Miłość". Tragiczne perypetie Magdaleny Walach (serialowej Agnieszki) odcisną się niebywałym piętnem na życiu innych bohaterów serialu. Wszystko zmierza ku temu, że nieświadoma dotąd Marta Mostowiak, dowie się o zdradzie i niedoszłym ojcostwie swojego narzeczonego - Andrzeja Budzyńskiego. Na razie nie spodziewa się w jak tragiczny, miłosny trójkąt jest uwikłana. Tymczasem Agnieszka, silna i bezkompromisowa pani prokurator, w odosobnieniu przeżywa dramat poronienia. Olszewska straciła  dziecko i postanowiła wyjechać. Zaszyła się w hotelu i zerwała kontakt ze wszystkimi. Zaniepokojony Budzyński próbuje ją odszukać.

. . mat pras

Budzyński martwi się o Agnieszkę

Andrzej chce dowiedzieć się prawdy o stanie zdrowia. Olszewskiej. Zdesperowany poszukuje Agnieszki. Martwi się o jej zagrożoną ciążę i za wszelką cenę stara się z nią skontaktować. Niestety zrozpaczona Olszewska postanowiła odciąć się od świata.

. . mat. pras

Budzyński szuka prawdy o stanie zdrowia Agnieszki i dziecka

Poważnie zaniepokojony ojciec dziecka przyjeżdża pod dom Olszewskiej i nagrywa się na jej automatyczną sekretarkę.

Jestem pod Twoim domem. I nie odjadę, dopóki mnie nie porozmawiasz. Tym razem nie ustąpię...Choćbym miał tu siedzieć całą noc! Mam prawo wiedzieć, co się dzieje z  tobą i naszym dzieckiem!

Agnieszka postanawia wpuścić zdesperowanego Andrzeja do mieszkania.

. . mat. pras

Andrzej dowiaduje się o śmierci synka

Budzyński dowiaduje się o śmierci synka. Zrozpaczona Agnieszka informuje Andrzeja, że tydzień temu straciła ciążę.

Mój synek nie żyje. Umarł tydzień temu. Jego serduszko przestało bić!
. . mat. pras

Jak potoczą się ich dalsze losy?

Czy Agnieszka i Andrzej będą wstanie wrócić do normalnego życia? Czy po tragedii istnieje szansa powrotu do ich dawnych relacji? Niebawem dowiemy się jak potoczą się losy tej pary. Już 20 grudnia będziemy mogli przeżywać kolejną dawkę emocjonujących zdarzeń z bohaterami ulubionej, polskiej telenoweli.