Wszyscy już byli ze wszystkimi? To jak sieć miłosnych powiązań! Wiedzieliście, że polski show-biznes to taka telenowela?

Życie uczuciowe w show-biznesie to prawdziwa telenowela. Gwiazdy angażują się w kolejne dłuższe lub krótsze romanse i często zmieniają partnerów. Co więcej, najczęściej znajdują ich w swoim środowisku. Kiedy przeanalizujemy historię show-biznesowych lub medialnych związków, dojdziemy do wniosku, że wszyscy byli już ze wszystkimi i w ten czy inny sposób są ze sobą powiązani. Przyjaciółka z byłym chłopakiem koleżanki, były mąż piosenkarki z byłą dziewczyną znanego muzyka itd. Zobaczcie sieć miłosnych powiązań i znane polskie (i nie tylko!) pary, które kiedyś były razem.
Od niedawna Agnieszka Szulim spotyka się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i synem miliardera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wcześniej przez rok spotykała się z nim... bliska znajoma dziennikarki, Natalia Klimas. Piotr Woźniak-Starak w 2003 roku, a także przez niedługi czas w tym roku, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Podobno woleli zostać przyjaciółmi. Od niedawna Agnieszka Szulim spotyka się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i synem miliardera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wcześniej przez rok spotykała się z nim... bliska znajoma dziennikarki, Natalia Klimas. Piotr Woźniak-Starak w 2003 roku, a także przez niedługi czas w tym roku, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Podobno woleli zostać przyjaciółmi. KAPiF/ Agencja Wyborcza.pl

Piotr Woźniak-Starak i...

Od niedawna Agnieszka Szulim spotyka się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, producentem filmowym i synem miliardera. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że wcześniej przez rok spotykała się z nim... bliska znajoma dziennikarki, Natalia Klimas. Oficjalnie, aktorka i córka projektantki Joanny Klimas nie ma z tym żadnego problemu.

Nic się nie zmieniło, jest wszystko w jak najlepszym porządku. Media szukają tego typu sensacji i próbują nas skonfliktować i próbują bezsensu zupełnie. Jeszcze jakieś przyjaźnie tworzyć, które miałyby kogoś... Nie, skąd! Niestety prawda jest dużo bardziej nudna w gruncie rzeczy - wymijająco powiedziała Klimas.

Piotr Woźniak-Starak w 2003 roku, a także przez niedługi czas w tym roku, spotykał się z Alicją Bachledą-Curuś. Podobno woleli zostać przyjaciółmi. O nowych związkach ABC i Klimas jak na razie nic nie wiadomo.

Ten przykład pokazuje, że niektóre aktorki mają słabość do charyzmatycznych reżyserów. Mariusz Malec, reżyser m.in. serialu Ten przykład pokazuje, że niektóre aktorki mają słabość do charyzmatycznych reżyserów. Mariusz Malec, reżyser m.in. serialu "M jak Miłość", rozkochał w sobie Dominikę Ostałowską, Małgorzatę Foremniak i Joannę Sydor, z którą ma syna. To jednak nie koniec show-biznesowych powiązań. Małgorzata Foremniak spotykała się z tancerzem Rafałem Maserakiem, którego łączono również z Weroniką Marczuk. KAPiF/ Agencja Wyborcza.pl

'M jak miłość' i nie tylko

Ten przykład pokazuje, że niektóre aktorki mają słabość do charyzmatycznych reżyserów. Małgorzata Foremniak podobno nawiązała romans z Mariuszem Malcem w 2004 roku na planie serialu "Na dobre i na złe". Aktorka była wówczas związana z Waldemarem Dzikim, ale ich małżeństwo przechodziło kryzys. Później podobno straciła zainteresowanie Malcem i zakochała się w tancerzu Rafale Maseraku. Według znajomych gwiazdy, nigdy jednak nie zapomniała o reżyserze i uczucie do niego wróciło w najmniej oczekiwanym momencie.

W 2006 roku wyjechali razem do Sierra Leone kręcić film dokumentalny. W egzotycznych plenerach znów się do siebie zbliżyli - powiedziała "Na żywo" osoba z otoczenia aktorki.

Ponoć Malec nie był już jednak zainteresowany romansowaniem z gwiazdą "Na dobre i na złe" i związał się wtedy z aktorką Joanną Sydor, która urodziła mu syna. Kilka lat później Malec zostawił matkę swojego dziecka dla Ostałowskiej. Aktorka również poświęciła dla reżysera wszystko, ale ich związek nie przetrwał.

Rozstała się z wieloletnim partnerem Hubertem Zduniakiem, z którym ma syna. Szybko przekonała się jednak, że źle ulokowała uczucia. Mężczyźni tacy jak Malec się nie zmieniają - czytamy w "Na żywo".

 

Mariusz Malec, Joanna SydorFot. KAPiF

 

To jednak nie koniec show-biznesowych powiązań. Małgorzata Foremniak spotykała się z tancerzem Rafałem Maserakiem, którego łączono również z Weroniką Marczuk. Teraz Maserak jest w związku z osobą spoza show-biznesu.

Piotr Adamczyk, jak na prawdziwego amanta przystało, łamał serca wielu kobiet. Aktor spotykał się m.in. z Magdą Gessler, Agnieszką Wagner i Anną Czartoryską. Gwiazdor był również mężem Kate Rozz. Teraz Adamczyk umawia się z Weroniką Rosati. Warto wspomnieć, że o poprzednich związkach aktorki również było głośno. Rosati spotykała się m.in. z Mariuszem Maksem Kolonko oraz raperem Tede. Piotr Adamczyk, jak na prawdziwego amanta przystało, łamał serca wielu kobiet. Aktor spotykał się m.in. z Magdą Gessler, Agnieszką Wagner i Anną Czartoryską. Gwiazdor był również mężem Kate Rozz. Teraz Adamczyk umawia się z Weroniką Rosati. Warto wspomnieć, że o poprzednich związkach aktorki również było głośno. Rosati spotykała się m.in. z Mariuszem Maksem Kolonko oraz raperem Tede. KAPiF/East News/ Agencja Wyborcza.pl

Związki Piotra Adamczyka

Piotr Adamczyk, jak na prawdziwego amanta przystało, łamał serca wielu kobiet. Aktor spotykał się m.in. z Magdą Gessler (która obecnie związana jest z lekarzem medycyny estetycznej Waldemarem Kozerawskim), Agnieszką Wagner i Anną Czartoryską (aktorka jest żoną Michała Niemczyckiego, w lipcu urodził im się syn, Ksawery).

Restauratorka tak mówiła o relacji a Adamczykiem:

Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Przyjaźniliśmy się bardzo i byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja - mówiła w programie internetowym "20m2 Łukasza". - On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało w środku. Nie ma poczucia humoru.

Adamczyk był również mężem Kate Rozz. Para pozowała nawet na okładce "VIVY!" i udzieliła magazynowi wywiadu. Ich małżeństwo trwało rok i 3 miesiące, rozstali się na początku 2013 roku. Kilka miesięcy później Piotr Adamczyk wyznał, że żałuje sesji w "VIVIE!".

Złamałem swoją żelazną zasadę - nie wpuszczania mediów do życia prywatnego. Jedną okładką, której konsekwencji nie przewidziałem. Lekcja była bardzo bolesna. Takie się jednak najlepiej zapamiętuje. Nie lubię wracać myślami do tego okresu. Wiele mnie kosztowało i wciąż kosztuje to, że tak często pisze się o moim życiu - powiedział w wywiadzie dla "Elle".

Teraz Adamczyk umawia się z Weroniką Rosati. Warto wspomnieć, że o poprzednich związkach aktorki również było głośno. Rosati spotykała się m.in. z Mariuszem Maksem Kolonko oraz Tede. Raper obecnie spotyka się z piosenkarką Agatą Sieradzką, znaną pod pseudonimem Seta.

PHOTO PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS   LIPNO  18.05.2014  FESTIWAL TWORCZOSCI FILMOWEJ POLA I INNI POSWIECONY POLI NEGRI. GWIAZDA FESTIWALU BYL TOMASZ ADAMCZYK, KTORY ODEBRAL STATUETKE POLITKE  N/Z WERONIKA ROSATI I TOMASZ ADAMCZYK  WSZYSTKIE ZDJECIA NA AGENCJA.SE.COM.PLEAST NEWS/PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS

Borys Szyc ma słabość do pięknych blondynek. Sylwię Gliwę poznał w dniu pierwszych zajęć w Akademii Teatralnej. Szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Aktor spotykał się również z Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Co ciekawe, pierwsza z nich związała się z Patrykiem Mikiciukiem, który wcześniej spotykał się z Karoliną Borkowską. Zofia Ślotała była z kolei dziewczyną tancerza Żory Korolyowa. Borys Szyc ma słabość do pięknych blondynek. Sylwię Gliwę poznał w dniu pierwszych zajęć w Akademii Teatralnej. Szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Aktor spotykał się również z Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Co ciekawe, pierwsza z nich związała się z Patrykiem Mikiciukiem, który wcześniej spotykał się z Karoliną Borkowską. Zofia Ślotała była z kolei dziewczyną tancerza Żory Korolyowa. KAPiF

Borys Szyc i...

Borys Szyc ma słabość do pięknych blondynek. Sylwię Gliwę poznał w dniu pierwszych zajęć w Akademii Teatralnej. Szybko się w sobie zakochali i tworzyli udany związek przez 4 lata. Teraz aktorka jest żoną dziennikarza i rajdowca Marcina Biernackiego. Dwa lata temu para została rodzicami.

 Sylwia Gliwa mąż Marcin Biernacki FORUM/Radoslaw NAWROCKI

Borys Szyc spotykał się również ze stylistkami: Kają Śródką i Zofią Ślotałą. Co ciekawe, pierwsza z nich związała się z Patrykiem Mikiciukiem, który wcześniej spotykał się z Karoliną Borkowską (aktorka i jej mąż, Paweł Bylicki, w październiku zostali rodzicami). Zofia Ślotała była z kolei dziewczyną tancerza Żory Korolyowa.

Teraz Szyc spotyka się z projektantką Justyną Jeger-Nagłowską.

Justyna Jeger-Nagłowska, Borys Szyc, SOPOT 03.07.2014 UROCZYSTA JUBILEUSZOWA GALA ORANGE KINO LETNIE SOPOT-ZAKOPANE 2014East News

Paweł Deląg podbił wiele kobiecych serc. Spotykał się m.in. z wicemiss Polonia Bogną Sworowską i Katarzyną Skrzynecką. Jedną z jego wybranek była także Patrycja Markowska, która przez jakiś czas związana była również z Bartłomiejem Wróblewskim. Co ciekawe, Wróblewski jest dzisiaj mężem Małgorzaty Kożuchowskiej. Pierwszym poważnym chłopakiem aktorki był natomiast Marcin Dorociński, z którym Kożuchowska spotykała się przez 3 lata. Paweł Deląg podbił wiele kobiecych serc. Spotykał się m.in. z wicemiss Polonia Bogną Sworowską i Katarzyną Skrzynecką. Jedną z jego wybranek była także Patrycja Markowska, która przez jakiś czas związana była również z Bartłomiejem Wróblewskim. Co ciekawe, Wróblewski jest dzisiaj mężem Małgorzaty Kożuchowskiej. Pierwszym poważnym chłopakiem aktorki był natomiast Marcin Dorociński, z którym Kożuchowska spotykała się przez 3 lata. KAPiF/WBF

Deląg... Kożuchowska...

Paweł Deląg podbił wiele kobiecych serc. Spotykał się m.in. z wicemiss Polonia Bogną Sworowską i Katarzyną Skrzynecką (dziś żona mistrza fitnessu, Marcina Łopuckiego). Jedną z jego wybranek była także Patrycja Markowska, która przez jakiś czas związana była również z Bartłomiejem Wróblewskim.

Bardzo poważnie traktowała tę znajomość - czytamy w "Na żywo". - Wystąpiła z nim nawet w telewizji. Zaprosiła do go programu "Jak łyse konie", gdzie miał być ekspertem od życia Grzegorza Markowskiego, jej ojca.

Co ciekawe, Wróblewski jest dzisiaj mężem Małgorzaty Kożuchowskiej. Pierwszym poważnym chłopakiem aktorki był natomiast Marcin Dorociński, z którym Kożuchowska spotykała się przez 3 lata. Dziś łączą ich koleżeńskie relacje. Marcin Dorociński ma żonę, scenografkę Monikę Sudół i dwoje dzieci.

Dodajmy jeszcze, że Patrycja Markowska związana jest z aktorek Jackiem Kopczyńskim, z którym ma syna Filipa.

Piotr Zelt po burzliwym rozstaniu z Moniką Ordowską znalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk. Co ciekawe, wcześniej była ona związana z Michałem Milowiczem. To jednak nie koniec. Milowicz w przeszłości był partnerem Violetty Kołakowskiej, która jest matką dzieci Tomasza Karolaka. Ten z kolei spotykał się niegdyś z koleżanką po fachu Magdaleną Boczarską, która obecnie jest w związku z Mateuszem Banasiukiem. Piotr Zelt po burzliwym rozstaniu z Moniką Ordowską znalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk. Co ciekawe, wcześniej była ona związana z Michałem Milowiczem. To jednak nie koniec. Milowicz w przeszłości był partnerem Violetty Kołakowskiej, która jest matką dzieci Tomasza Karolaka. Ten z kolei spotykał się niegdyś z koleżanką po fachu Magdaleną Boczarską, która obecnie jest w związku z Mateuszem Banasiukiem. KAPiF/WBF

Od Zelta do Karolaka

Piotr Zelt po burzliwym rozstaniu z Moniką Ordowską znalazł szczęście u boku Katarzyny Krawczyk. Co ciekawe, wcześniej była ona związana z Michałem Milowiczem. Katarzyna pracuje w branży kosmetycznej.

Piotr i Kasia spotykali się już wcześniej podczas imprez i wyjazdów, ale żadne z nich nie myślało, że los zbliży ich do siebie - powiedzieli w "Rewii" znajomi pary.

Wszystko zaczęło się od przyjaźni.

Znam Kasię od lat. To piękna, dojrzała i mądra kobieta. Zawsze ceniłem sobie naszą przyjaźń, podziwiałem jej urodę i spontaniczność. Każdy związek powinien zaczynać się od przyjaźni i wzajemnego zrozumienia. I szczerość... szczerość to podstawa! - powiedział Zelt w rozmowie z Plejadą.

To jednak nie koniec. Milowicz w przeszłości był partnerem Violetty Kołakowskiej, która jest matką dzieci Tomasza Karolaka. Mają dwoje dzieci (7-letnią Lenkę i rocznego Leona), nie przypominali tradycyjnej rodziny. Do niedawna mieszkali oddzielnie i aktor nie sprawiał wrażenia, jakby zamierzał się ustatkować. Zmieniło się to na początku tego roku - aktor ogłosił, że zamieszkają wreszcie razem.

Koniec ze spekulacjami. Mieszkanie kupione. Już niedługo zamieszkamy ze sobą - powiedział w  rozmowie z "Show".

Wracając do związków - Karolak spotykał się niegdyś z koleżanką po fachu Magdaleną Boczarską, która obecnie jest z aktorem z Mateuszem Banasiukiem, którego mogliśmy oglądać ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami".

WBF/Eryk Schmidt, na zdj. Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk8BIM8BIMWBF

Zanim Jakub Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek, spotykał się z Weroniką Książkiewicz. A blondwłosa aktorka umawiała się także z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna. Książkiewicz łączono również z reżyserem Mitją Okornem. Para miała nawet rzekomo planować ślub, jednak aktorka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom i stwierdziła, że z Okornem byli Zanim Jakub Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek, spotykał się z Weroniką Książkiewicz. A blondwłosa aktorka umawiała się także z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna. Książkiewicz łączono również z reżyserem Mitją Okornem. Para miała nawet rzekomo planować ślub, jednak aktorka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom i stwierdziła, że z Okornem byli "tylko przyjaciółmi". WBF/KAPiF

Szczurek, Książkiewicz...

Zanim Jakub Wesołowski ożenił się z Agnieszką Szczurek, spotykał się z Weroniką Książkiewicz. Podobno ona traktowała związek poważnie, on niekoniecznie. Plotka głosi, że rzucił aktorkę bez słowa. Podobno jednak w 2010 roku się pogodzili.

Weronika Książkiewicz umawiała się także z biznesmenem Krzysztofem Latkiem, z którym ma syna.Aktorkę łączono również z reżyserem Mitją Okornem. Para miała nawet rzekomo planować ślub, jednak aktorka stanowczo zaprzeczyła tym doniesieniom i stwierdziła, że z Okornem byli "tylko przyjaciółmi".

Weronika Książkiewicz i Mitja OkornKapif

Polski show-biznes to naprawdę Polski show-biznes to naprawdę "sami swoi". Aleksandra Szwed spotykała się z synem Tomasza Stockingera, Robertem oraz z muzykiem z zespołu Afromental - Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Ten z kolei był łączony z Edytą Górniak i umawiał się z Katarzyną Grabowską. I tu warto się na chwilę zatrzymać, ponieważ Grabowska spotykała się w przeszłości również z Maciejem Zakościelnym i Dariuszem K., byłym mężem Edyty Górniak! Międzynarodowym akcentem w tej układance jest Izabella Miko, która przez jakiś czas była partnerką Macieja Zakościelnego. KAPiF/WBF

Od Barona do Zakościelnego

Polski show-biznes to naprawdę "sami swoi". Aleksandra Szwed spotykała się z synem Tomasza Stockingera, Robertem oraz z muzykiem z zespołu Afromental - Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Ten z kolei był łączony z Edytą Górniak i umawiał się z Katarzyną Grabowską. I tu warto się na chwilę zatrzymać, ponieważ Grabowska spotykała się w przeszłości również z Maciejem Zakościelnym i  Dariuszem K., byłym mężem Edyty Górniak! Grabowska podobno zerwała zaręczyny z Baronem właśnie przez plotki o jego zażyłości z diwą:

Zdjęcia jej narzeczonego z piosenkarką to było dla niej za wiele. Już nie są parą. Kasia jest przewrażliwiona na punkcie Edyty - twierdziło źródło Fakt.pl.

Międzynarodowym akcentem w tej układance jest Izabella Miko, która przez jakiś czas była partnerką Macieja Zakościelnego. Spotykali się w 2008 roku, gdy aktorka kręciła w Polsce film "Kochaj i tańcz".

Podobno coraz częściej dochodziło między nimi do kłótni. Bywało, że Miko przyjeżdżała na plan roztrzęsiona, a w przerwie zdjęć płakała. Jedna z osób, która zna oboje aktorów, twierdzi, że kiedy Iza i Maciej rozpoczęli wspólne życie, dowiedzieli się o sobie nowych rzeczy... Efektem było rozstanie, które - jak twierdzi członek ekipy filmu - Iza bardzo przeżywa. Jest rozczarowana, szczególnie że rolę w "Kochaj i tańcz" przyjęła, aby być blisko Maćka. Ale on, podobno, nie był gotowy do stworzenia dojrzałego związku - podało wtedy "Party".
Co łączy Angelinę Jolie i Paulinę Krupińską? Towarzyska sieć. Żona Brada Pitta (tak jak Britney Spears) spotykała się przed laty z Colinem Farrellem, dla którego głowę straciła również Alicja Bachleda-Curuś. Polska piękność spotykała się także z synem miliardera Piotrem Woźniakiem-Starakiem i była łączona z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Muzyk jest dzisiaj związany z Pauliną Krupińską, ale w przeszłości był partnerem Kayah. Ta z kolei spotykała się z producentem Rinke Rooyensem, który obecnie układa sobie życie u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej. Co łączy Angelinę Jolie i Paulinę Krupińską? Towarzyska sieć. Żona Brada Pitta (tak jak Britney Spears) spotykała się przed laty z Colinem Farrellem, dla którego głowę straciła również Alicja Bachleda-Curuś. Polska piękność spotykała się także z synem miliardera Piotrem Woźniakiem-Starakiem i była łączona z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Muzyk jest dzisiaj związany z Pauliną Krupińską, ale w przeszłości był partnerem Kayah. Ta z kolei spotykała się z producentem Rinke Rooyensem, który obecnie układa sobie życie u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej. KAPiF/AP

Co łączy Angelinę Jolie i Paulinę Krupińską?

Co łączy Angelinę Jolie i Paulinę Krupińską? Towarzyska sieć. Żona Brada Pitta (tak jak Britney Spears) spotykała się przed laty z Colinem Farrellem, dla którego głowę straciła również Alicja Bachleda-Curuś. Spotykali się od 2008 roku, w październiku 2009 urodził się ich syn, Henry Tadeusz. Para rozstała się w 2011 roku.

Nie czuję się skrzywdzona, nasze rozstanie nie było zaskoczeniem. Natomiast moja miłość do Henia była na tyle mocna, że stanowiła priorytet i emocje nie mogły temu przeszkodzić. Ale do tanga trzeba dwojga, więc gdyby nie dobra wola drugiej strony, nie byłoby to możliwe. My z Colinem bardzo się staramy, mimo że nie jesteśmy razem, być ze sobą blisko, spędzamy w trójkę dużo czasu. Na razie Henio nie zadaje zbyt wielu pytań, ma zaledwie cztery lata i nie jest jeszcze gotowy na poważną rozmowę. Wydaje mi się jednak, że jest szczęśliwy - powiedziała aktorka w rozmowie z "Pani".

Polska aktorka spotykała się także z synem miliardera Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z która widywano ją w wakacje tego roku.

Przed laty byli parą i w wakacje próbowali odnowić uczucie, które ich łączyło. Jednak po jakimś czasie stwierdzili, że wolą zostać przyjaciółmi. Dlatego już męczą ich plotki o tym, że mają romans - informuje "Party".

Alicja Bachleda-Curuś była też łączona z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Muzyk jest dzisiaj związany z Pauliną Krupińską, która, uwaga, była dziewczyną brata Alicji, Tadeusza. Karpiel-Bułecka w przeszłości był partnerem Kayah. Ta z kolei spotykała się z producentem Rinke Rooyensem, który obecnie układa sobie życie u boku stylistki Malwiny Wędzikowskiej.

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli ze sobą kilkanaście lat, a owocem ich związku jest syn. Kilka lat temu aktor związał się z tancerką Anną Głogowską, z którą ma córkę. Mimo że jakiś czas temu pojawiły się plotki o rozstaniu gwiazdorskiej pary, oboje zgodnie zapewniają, że ich związek ma się świetnie i nie przechodzą żadnego kryzysu. Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli ze sobą kilkanaście lat, a owocem ich związku jest syn. Kilka lat temu aktor związał się z tancerką Anną Głogowską, z którą ma córkę. Mimo że jakiś czas temu pojawiły się plotki o rozstaniu gwiazdorskiej pary, oboje zgodnie zapewniają, że ich związek ma się świetnie i nie przechodzą żadnego kryzysu. KAPiF/WBF

'Taniec z gwiazdami'

Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski byli ze sobą kilkanaście lat, a owocem ich związku jest syn Kuba. Kilka lat temu aktor związał się z tancerką Anną Głogowską, z którą ma córkę Julię. Mimo że jakiś czas temu pojawiły się plotki o rozstaniu gwiazdorskiej pary, oboje zgodnie zapewniają, że ich związek ma się świetnie i nie przechodzą żadnego kryzysu. Do tego Śleszyńska i Głogowska mają ze sobą bardzo dobry kontakt:

Nieraz spotykamy się razem: ja, Piotr, Kuba, Ania, Julka. My się lubimy- zapewniała Hanna Śleszyńska w wywiadzie dla "Claudii". - Ale domyślam się, że gdybym została odrzucona z powodu Anki, tak by pewnie nie było. Podobnie, gdyby Ania powiedziała, że ma dość tych kontaktów. Anka jest mądrą kobietą, ja też nie nastaję, bo mam swoje życie i swojego faceta. Możemy spotykać się bez żadnych animozji. Nikt niczego nie udaje. Nigdy nie czułam się z tym źle.
Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli już nawet zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał i ostatecznie para rozstała się w 2003 roku. Kolejnego partnera Brodzik znalazła również w środowisku aktorskim. Gwiazda związała się z wieloletnim kolegą z planu Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli już nawet zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał i ostatecznie para rozstała się w 2003 roku. Kolejnego partnera Brodzik znalazła również w środowisku aktorskim. Gwiazda związała się z wieloletnim kolegą z planu "Kasi i Tomka", Pawłem Wilczakiem, z którym doczekała się bliźniaków Jana i Franciszka. KAPiF

'Kasia i Tomek'

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli już nawet zaręczeni, ale ich związek nie przetrwał i ostatecznie para rozstała się w 2003 roku.

Joasia przyjeżdżała z Bartkiem do swojej rodzinnej miejscowości - Lubska. Bardzo kibicowała wokalnym dokonaniom Bartka, zwłaszcza,gdy jego zespół Grejfrut występował na festiwalu w Opolu w 2000 roku i zdobył wtedy nawet nagrodę za debiut. Kiedy rozstali się, pozostali przyjaciółmi. Zagrali też przyjaciół w przebojowej "Magdzie M" - czytamy na Superseriale.se.pl.

Kolejnego partnera Brodzik znalazła również w środowisku aktorskim. Gwiazda związała się z wieloletnim kolegą z planu "Kasi i Tomka", Pawłem Wilczakiem, z którym doczekała się 6-letnich już bliźniaków Jana i Franciszka. Aktorzy są parą od 11 lat i rzadko opowiadaja o swoim związku. W tym roku zdradzili co nieco:

Oczywiście, że zdarzają się zgrzyty i kontrowersje [tak Wilczak nazywa kłótnie - przyp. red.]. Pamiętam czas z dwóch, trzech lat po narodzinach chłopców, kiedy łatwo prowokowaliśmy stan zapalny. Niewyspani, zmęczeni, skakaliśmy sobie do oczu przez drobiazg. Kiedyś przyjaciółka domu była świadkiem awantury. Przerażona siedziała przy stole, gdy my wrzeszczeliśmy. "Boże, zaraz się rozstaniecie", wyszeptała. Nic podobnego. Kłótnie są nam niezbędne, by oczyścić atmosferę. Nigdy w takich chwilach nie pomyślałam: "To koniec, on już mnie nie kocha" - opowiada Brodzik w rozmowie z "Twoim Stylem". - Nie ma między nami cichych dni. I - niestety będę to miała na papierze - to Paweł zawsze przychodzi się pogodzić. Ja - ofukana, obrażona - daję się przytulić.
Polska diwa Edyta Górniak spotykała się w przeszłości z Dariuszem Kordkiem i Robertem Kozyrą. Była też żoną Dariusza K., z którym ma syna Allana. Co więcej, piosenkarka straciła niegdyś głowę dla dziennikarza Piotra Kraśki. Polska diwa Edyta Górniak spotykała się w przeszłości z Dariuszem Kordkiem i Robertem Kozyrą. Była też żoną Dariusza K., z którym ma syna Allana. Co więcej, piosenkarka straciła niegdyś głowę dla dziennikarza Piotra Kraśki. KAPiF/WBF

Związki diwy

Polska diwa Edyta Górniak spotykała się w przeszłości z Dariuszem Kordkiem (dziś żonaty z Elizą, mają syna Maksymiliana) i Robertem Kozyrą. Z tym drugim rozstała się w 1998 roku i to nie w zgodzie. Artystka zarzucała mu nawet publicznie, że wykorzystuje ją do lansowania się w mediach. Ich relacje poprawiły się w 2006 roku, kiedy ówczesny szef Radia Zet zaprosił byłą partnerkę do udziału w kampanii reklamowej.

Górniak była też żoną Dariusza K., z którym ma syna Allana.O byłym mężu wielokrotnie wypowiadała się niepochlebnie.

Dariusz mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy rozwodowej. A po niej robił przyjęcia dla dziennikarzy w naszym ogrodzie. I opowiadał, jakim jest biednym, porzuconym przez żonę człowiekiem. Potem znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane. Tyle tylko, że nie umiał skorzystać z tego majątku, roztrwonił go - mówiła w "Gali".

Piosenkarka straciła niegdyś głowę dla dziennikarza Piotra Kraśki, który teraz jest mężem Karoliny Ferenstein-Kraśko. Para ma dwóch synów.

Doda w ciągu kilku ostatnich lat była w trzech głośnych, medialnych związkach. W 2005 roku piosenkarka wyszła za Radosława Majdana, który obecnie spotyka się z Małgorzatą Rozenek. Kilka lat później gwiazda zaczęła się umawiać z liderem metalowego zespołu Behemoth, Nergalem (czyli damem Darskim), ale ich związek rozpadł się po 2 latach. Muzyka łączono później m.in. z wokalistką Pati Sokół, która miała się rzekomo spotykać z Łukaszem Nowickim. Ostatnim partnerem Doroty Rabczewskiej był tancerz Błażej Szychowski, który w przeszłości spotykał się z wokalistką Ich Troje, Justyną Majkowską. Doda w ciągu kilku ostatnich lat była w trzech głośnych, medialnych związkach. W 2005 roku piosenkarka wyszła za Radosława Majdana, który obecnie spotyka się z Małgorzatą Rozenek. Kilka lat później gwiazda zaczęła się umawiać z liderem metalowego zespołu Behemoth, Nergalem (czyli damem Darskim), ale ich związek rozpadł się po 2 latach. Muzyka łączono później m.in. z wokalistką Pati Sokół, która miała się rzekomo spotykać z Łukaszem Nowickim. Ostatnim partnerem Doroty Rabczewskiej był tancerz Błażej Szychowski, który w przeszłości spotykał się z wokalistką Ich Troje, Justyną Majkowską. KAPiF/WBF

Miłości Dody

Doda w ciągu kilku ostatnich lat była w trzech głośnych, medialnych związkach. W 2005 roku piosenkarka wyszła za Radosława Majdana. Rozstali się w nie najlepszych stosunkach, oboje oskarżali się o zdrady. W końcu, w 2012 roku naprawili swoje relacje.

Oboje rozmawiają ze sobą już od kilku miesięcy, ale jako koledzy - powiedział w rozmowie z Plotek.pl ówczesny rzecznik prasowy Dody, Paweł Kasa.

Menedżer Majdana potwierdził informację o naprawie relacji między byłymi partnerami:

Mogę powiedzieć, że ostatnio się między nimi polepszyło. Ich stosunki określiłbym teraz jako bardziej cywilizowane - dodał Marcin Szczutkowski.

Obecnie były bramkarz spotyka się z Małgorzatą Rozenek. Ma świetny kontakt z synami Perfekcyjnej Pani Domu (ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem).

Wychowywałem się w domu, w którym było dużo ciepła. Uwielbiam spędzać czas z chłopcami. Kocham ich, po prostu tak jest. Najbardziej się cieszę, kiedy są uśmiechnięci, szczęśliwi. To wspaniali chłopcy - mówił W "Grazii" o Tadziu i Stasiu.

Kilka lat po rozstaniu z Majdanem Doda zaczęła się umawiać z liderem metalowego zespołu Behemoth, Nergalem (czyli Adamem Darskim), ale ich związek rozpadł się po 2 latach. Piosenkarka wspierała muzyka, gdy ten zachorował na białaczkę. Rozstali się niedługo po tym, jak Nergal wyzdrowiał. Doda do tej pory mu nie wybaczyła.

Zrozumiałam, że przyjmowanie przeprosin jest ważne. I żyje mi się dużo lżej, odkąd nauczyłam się wybaczać. Mam bardzo dobre kontakty z moimi byłymi chłopakami, poza Adamem. Pogodziłam się ze wszystkimi. A na Adama pewnie też przyjdzie czas. Ale nie teraz - wyznała w "Gali".
A czego najbardziej nie możesz mu wybaczyć? - zapytała dziennikarka.
Tego, że nie powiedział mi prawdy. Nie wracajmy do tego.

Muzyka łączono później m.in. z wokalistką Pati Sokół, która miała się rzekomo spotykać z Łukaszem Nowickim. Ostatnim partnerem Dody, przynajmniej takim, o którym wiedziały media, był tancerz Błażej Szychowski, który w przeszłości spotykał się z wokalistką Ich Troje, Justyną Majkowską.

Na początku 2012 roku, po siedmiu latach związku, Mikołaj Krawczyk rozstał się z matką swoich dwóch synów, Anetą Zając. Niedługo po tym związał się z koleżanką z planu serialu, Agnieszką Włodarczyk. Ich związek od początku budził skrajne emocje, a nowa para wielokrotnie pojawiała się na okładkach kolorowych magazynów. Na początku 2012 roku, po siedmiu latach związku, Mikołaj Krawczyk rozstał się z matką swoich dwóch synów, Anetą Zając. Niedługo po tym związał się z koleżanką z planu serialu, Agnieszką Włodarczyk. Ich związek od początku budził skrajne emocje, a nowa para wielokrotnie pojawiała się na okładkach kolorowych magazynów. KAPiF/WBF

Nie taka

Na początku 2012 roku, po siedmiu latach związku, Mikołaj Krawczyk rozstał się z matką swoich dwóch synów, Anetą Zając. Niedługo po tym związał się z koleżanką z planu serialu, Agnieszką Włodarczyk. Ich związek od początku budził skrajne emocje. Włodarczyk oskarżano o rozbicie rodziny. W końcu odpowiedziała:

Ludzie i tak mnie już ocenili, chociaż nie znają faktów. A w tej całej sytuacji nie ma osób ani dobrych, ani złych. Nie rozbiłam żadnego związku. Ja i Mikołaj byliśmy wolnymi ludźmi, już po rozstaniach - wyznała aktorka w "Party".

Nowa para wielokrotnie pojawiała się na okładkach kolorowych magazynów i udzielała wywiadów. Zwłaszcza tego, który przeszedł już do historii. To "VIVIE!" nazwali się "ciałem astralnym". Padły tez takie wyznania:

Mikołaj: (mamy - red.) Porozumienie telepatyczne. Uwierzyliśmy w metafizykę - nie wszystko da się poznać naukowo. Bo jak wyjaśnić, że wysyłamy do siebie w tym samym czasie sms-y? I to podobnej treści?
Agnieszka: Jesteśmy jedną duszą w dwóch ciałach.
Mikołaj: Kulistość energii. One się połączyły w wielką kulę, która zaczęła się toczyć i nic już jej nie zatrzyma.
Niewiele osób o tym pamięta, ale Reni Jusis na początku kariery (wiele lat przed tym, jak została żoną Tomasza Makowieckiego) spotykała się z Janem Wieczorkowskim, który później związał się z Moniką Brodką. Jusis była także związana z raperem i producentem Yaro, który dziś jest mężem piosenkarki Kasi Klich. Niewiele osób o tym pamięta, ale Reni Jusis na początku kariery (wiele lat przed tym, jak została żoną Tomasza Makowieckiego) spotykała się z Janem Wieczorkowskim, który później związał się z Moniką Brodką. Jusis była także związana z raperem i producentem Yaro, który dziś jest mężem piosenkarki Kasi Klich. KAPiF/WBF

Muzycznie

Niewiele osób o tym pamięta, ale Reni Jusis na początku kariery (wiele lat przed tym, jak została żoną Tomasza Makowieckiego) spotykała się z Janem Wieczorkowskim.

Reni była dla mnie ważną osobą. Rozchodziliśmy się i wracaliśmy do siebie. Istne szaleństwo. Kiedyś popełniłem błąd i straciłem ten związek. Potem żałowałem - mówił Wieczorkowski w 2006 roku w "VIVIE!".

Później aktor związał się z Moniką Brodką. Obecnie Wieczorkowski jest żonaty, z Urszulą Karczmarczyk ma dwóch synów. Natomiast Reni Jusis była także związana z raperem i producentem Yaro, który dziś jest mężem piosenkarki Kasi Klich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.