TAK mieszka i żyje Robert Więckiewicz. Luksusy? NIE!

Robert Więckiewicz niejednokrotnie powtarzał, że ceni sobie normalność. Aktor nie stroi fochów na planie i stara się żyć jak przeciętny człowiek. Nawet mieszkanie ma zupełnie nie w gwiazdorskim stylu.
Robert Więckiewicz. Robert Więckiewicz. Plotek Exclusive

Zwykły człowiek

Okazuje się, że nie wszystkie polskie gwiazdy decydują się na zakup lokum w eleganckich apartamentowcach czy inwestycję w luksusowy dom jednorodzinny! Robert Więckiewicz należy do grona najlepszych polskich aktorów. Jako jeden z nielicznych miał okazję przeżyć emocje związane z ceremonią rozdania Oscarów, dzięki swojej znakomitej roli w filmie "W ciemności" Agnieszki Holland. Na co dzień Więckiewiczowi daleko jednak do gwiazdora. Świadczy o tym choćby budynek, w którym mieszka aktor.

Budynek, w którym mieszka Robert Więckiewicz. Budynek, w którym mieszka Robert Więckiewicz. Plotek Exclusive

Szary blok

Więckiewicz mieszka razem z rodziną na warszawskiej Saskiej Kępie. Choć na tym osiedlu nie brakuje eleganckich willi i nowych apartamentowców, aktor wybrał mieszkanie w zwykłym, 2-piętrowym bloku. Bonusem jest ogródek, który znajduje się z tyłu budynku.

domy gwiazd, mieszkania gwiazd, robert więckiewicz, dom roberta więckiewicza

Robert Więckiewicz. Robert Więckiewicz. Plotek Exclusive

Nic z gwiazdora!

Aktor jest emocjonalnie związany z Saską Kępą. Choć pochodzi z Nowej Rudy, to właśnie piękne osiedle na warszawskiej Pradze jest jego prawdziwym domem. Nie dziwi nas, że Więckiewicz mieszka w zwyczajnym bloku. W jednym z wywiadów, zapytany o to, czy nie ma ochoty trochę pogwiazdorzyć, odpowiedział:

Chcę po prostu sobie chodzić na zakupy na Saskiej Kępie do budek, do mojego warzywniaka, nie chcę zatrudniać osobnej osoby do sprzątania, osobnej do zakupów, osobnej do prowadzenia samochodu. Nie chcę się wpisywać w taki trend plotkarski. Poza tym jestem dosyć nudną osobą. Nie ma we mnie pierwiastka skandalisty.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.