TAK mieszka i żyje Robert Więckiewicz. Luksusy? NIE!

Robert Więckiewicz niejednokrotnie powtarzał, że ceni sobie normalność. Aktor nie stroi fochów na planie i stara się żyć jak przeciętny człowiek. Nawet mieszkanie ma zupełnie nie w gwiazdorskim stylu.
Robert Więckiewicz. Robert Więckiewicz. Plotek Exclusive

Zwykły człowiek

Okazuje się, że nie wszystkie polskie gwiazdy decydują się na zakup lokum w eleganckich apartamentowcach czy inwestycję w luksusowy dom jednorodzinny! Robert Więckiewicz należy do grona najlepszych polskich aktorów. Jako jeden z nielicznych miał okazję przeżyć emocje związane z ceremonią rozdania Oscarów, dzięki swojej znakomitej roli w filmie "W ciemności" Agnieszki Holland. Na co dzień Więckiewiczowi daleko jednak do gwiazdora. Świadczy o tym choćby budynek, w którym mieszka aktor.

Budynek, w którym mieszka Robert Więckiewicz. Budynek, w którym mieszka Robert Więckiewicz. Plotek Exclusive

Szary blok

Więckiewicz mieszka razem z rodziną na warszawskiej Saskiej Kępie. Choć na tym osiedlu nie brakuje eleganckich willi i nowych apartamentowców, aktor wybrał mieszkanie w zwykłym, 2-piętrowym bloku. Bonusem jest ogródek, który znajduje się z tyłu budynku.

domy gwiazd, mieszkania gwiazd, robert więckiewicz, dom roberta więckiewicza

Robert Więckiewicz. Robert Więckiewicz. Plotek Exclusive

Nic z gwiazdora!

Aktor jest emocjonalnie związany z Saską Kępą. Choć pochodzi z Nowej Rudy, to właśnie piękne osiedle na warszawskiej Pradze jest jego prawdziwym domem. Nie dziwi nas, że Więckiewicz mieszka w zwyczajnym bloku. W jednym z wywiadów, zapytany o to, czy nie ma ochoty trochę pogwiazdorzyć, odpowiedział:

Chcę po prostu sobie chodzić na zakupy na Saskiej Kępie do budek, do mojego warzywniaka, nie chcę zatrudniać osobnej osoby do sprzątania, osobnej do zakupów, osobnej do prowadzenia samochodu. Nie chcę się wpisywać w taki trend plotkarski. Poza tym jestem dosyć nudną osobą. Nie ma we mnie pierwiastka skandalisty.
Więcej o:
Komentarze (34)
TAK mieszka i żyje Robert Więckiewicz. Luksusy? NIE!
Zaloguj się
 • fuck_yeah

  Oceniono 75 razy 71

  Kurwa, nie możecie nadawać innych tytułów? Ciśnienie mi skoczyło, jak przeczytałem "Robert Więckiewicz nie żyje..."

 • babazbroda

  Oceniono 65 razy 65

  I znowu się sprawdza zasada,im lepszy aktor,tym skromność większa.

 • angharad

  Oceniono 54 razy 54

  Zapewniam Plotka, że mieszkanie w przedwojennym bloku w dobrej dzielnicy jest w o wiele lepszym guście niż wypied..iane pałace w Koziej Wólce pod miastem, czy ogrodzone drutem kolczastym apartamentowce z ich złotymi klamkami i spa w podziemiach.

 • panihalinka

  Oceniono 54 razy 52

  Zwykły dwupiętrowy blok? Litości! To jest przedwojenna modernistyczna kamienica, w tej dzielnicy uchowały się różne perełki architektoniczne. Ceny oscylują w stanach górnych, bardzo wysokich

  Szacun dla Więckiewicza za wybór, też uwielbiam Saską Kępę, najlepsza dzielnica w Warszawie, jeszcze nie ma tylu szlabanów i jest trochę klimatu. Ten facet jest z innej planety niz większość celeburaków.

 • londres

  Oceniono 45 razy 45

  "apartamentowce" - koń by sie usmiał na te apartamentowce.
  Facet mieszka w normalnie w porzadnej dzielnicy, widac, że sodówka mu nie odbiła

 • cezar85

  Oceniono 48 razy 44

  bo się lubi i ma talent więc nie potrzebuje świecidełek na pokaz

 • kamila789

  Oceniono 41 razy 39

  Zasunąć wam kopa?! Przeczytałam "Robert Więckiewicz nie żyje" i zrobiło mi się słabo. Jeszcze jeden taki tytuł i was pozwę o szkody na zdrowiu i straty moralne.

 • seznam

  Oceniono 45 razy 39

  Biedny gość, czego by nie zrobił i tak wyląduje na plotku

 • browaryr

  Oceniono 38 razy 38

  no i gitara-leje gosc na dziwne cisnienie typu-wille ciul wie co jeszcze-"bo koledzy maja"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX