Rysiek z 'Klanu' - the best of

Stało się! Piotr Cyrwus ma dość 'Klanu'. Dlatego scenarzyści muszą go uśmiercić. Na pożegnanie - niezapomniane chwile tej barwnej postaci polskiego tasiemca.
Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Ryszard Lubicz

Piotr Cyrwus został Ryszardem Lubiczem przypadkiem. Jak to się stało? Jakiś czas temu opowiedział o tym w jednym z wywiadów:

Przyjechałem do Warszawy, by z policyjnego parkingu odebrać samochód, który ktoś mi ukradł i właśnie się znalazł. Potem poszedłem na casting do nowego serialu, ale zupełnie nie to miałem w głowie. Nazajutrz zadzwonili do mnie z produkcji, że dostałem rolę Ryśka i teraz będą szukać mi żony - mówił dla portalu Nowiny24.pl.
Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Ryszard Lubicz to IRON MAN - wylew w 2008 roku

Ryszard Lubicz to mocny zawodnik. To, że nadal jest w "Klanie" to praktycznie cud. Już w 2008 roku mówiło się o śmierci kultowego bohatera. Wtedy to Ryszard dostał wylewu krwi do mózgu i został sparaliżowany. Postać grana przez Piotra Cyrwusa źle znosiła chorobę i z odcinka na odcinek było coraz gorzej. Mówiło się wtedy nawet o śmierci. Ale Lubicz przetrwał.

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Ryszard Lubicz - romans

Mało kto pamięta, że Ryszard Lubicz miał... romans. Tak, przykładny mąż i ojciec w serialu "Klan" ma rysę na wizerunku. Gdy Grażynka, żona Ryśka, wyjechała do Irlandii za pracą, ten zaczął spotykać się z Klaudią. O ile widzowie wiedzieli o jego poczynaniach, o tyle Grażynka nawet się nie domyślała. Gdy Rysiek dostał wylewu a Grażynka wróciła do Polski, wszystko wyszło na jaw. Cicha woda z tego Ryśka.

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Ryszard Lubicz - prostytutki

Gdy Ryszard Lubicz był jeszcze taksówkarzem, jego częstą klientką była tajemnicza brunetka. Bardzo miła i hojna. Szybko wyszło na jaw, że kobieta z którą Rysiek się zaprzyjaźnił jest... prostytutką. Pewnego razu wpadł do burdelu w którym pracowała i uwolnił ją z rąk zwyrodnialców. Nie obyło się bez awantury. Lubicz rzucił się na właściciela burdelu, gdy ten sięgał po broń. Była zadyma, jakiej Lubiczowie przez 14 lat nie widzieli.

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Ryszard Lubicz - kołnierz ortopedyczny

Ekipa serialu "Klan" wymyśliła też, że Lubicz nadwyręży sobie szyję. Oczywiście tu wkroczyło pogotowie ratunkowe. Niestety, lekarze musieli wracać z imprezy, bo założyli Rysiowi kołnierz ortopedyczny. Podkreślmy - dość dziwnie:

Piotr Cyrwus, klan

Piotr Cyrwus Piotr Cyrwus Kapif

Ryszard Lubicz - kolędnicy

Rysiek nie zawsze jest taki potulny jak go malują. Potrafi postawić na swoim. Pewnego razu, gdy sąsiedzi urządzili sobie imprezę (swoją drogą - to była Ola Lubicz), zszedł piętro niżej i o pierwszej w nocy uciszył towarzystwo. I to nie byle jak. 14 lat z Ryśkiem. Będziemy tęsknić:)

Więcej o:
Komentarze (19)
Rysiek z 'Klanu' - the best of
Zaloguj się
 • poppe_lina

  Oceniono 3 razy 3

  Rysiek jest nieśmiertelny. A nawet jak go zabiją kartonem, to wróci jako zombie i zeżre cały ten idiotyczny chłam.

 • fukushima1921

  Oceniono 3 razy 3

  Ryśka uśmiercą to za Grażynke weżmie sie kto????...jego przyjaciel-Mariusz...zawsze na nią leciał.

 • blackcherry216

  Oceniono 3 razy 3

  Najpierw Hanka teraz Rysiek , CO SIE DZIEJE ?????

  hahahahaha :-D

 • jadzka

  Oceniono 6 razy 2

  ojojoj ależ to wielka strata dla klanu ciekawe czy przebije kartony Hanki ?znając reżyserów klanu to pewnie Rysiek zginie od nie umycia rączek hehe:)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 4 razy 2

  Zostanę Potterem jakimś :) Wczoraj pisałem, że jeszcze ze trzy newsy będą. 1/3 przepowiedni się sprawdziła póki co.
  Dalej czekam na redakcyjne dywagacje dotyczące przyszłych losów Grażynki.

 • pan.yabu

  Oceniono 1 raz 1

  trzeba powołać straż obywatelską i pilnować Ryśka dzień i noc

 • 23adam55

  Oceniono 4 razy 0

  Mrock nie podpisales art. o Rysiu,ale dales sygnal ze to Ty ,pochwaliles sie swoim angielskim w tytule.Wczoraj jeden z userow stwierdzil , przed Swietami taka wiadomosc ,mial racje zwolennicy Klanu nie beda w pelni usmiechnieci ,wiedzac ze w lutym nastapi tragedia.W jakim celu pan to robi.
  Byc moze chodzi panu o Piotra Cyrwusa aby jego nazwisko bylo w pamieci Polakow -limit wyborow w tym roku wyczerpany.Mamy co prawda potrzebe wyboru Swietego Mikolaja, Mrocek gdyby Rysiu zostal wybrany,zdajesz sobie sprawe ,pracownicy Agory dostali by dlugopisy a wy w PLOTKU kredki , Golonko kredki + tornister.Zmiencie temat przed Swietami zostawcie cos na 2012 r.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX