Sandra Kubicka została zapytana ostatnio o Dodę. W wywiadzie dla Kozaczka przyznała, że bardzo lubi ją prywatnie oraz jest fanką jej nowych dokonań muzycznych. Zapowiedziała, że chce wybrać się na koncert piosenkarki z okazji "Aquaria Tour", jak i wtrąciła trzy grosze na temat fanów Dody. Przyznała, że nikt nie ma tak wiernych wielbicieli jak wykonawczyni "Melodia ta", nazywając ich "fanami-zombie, którzy pójdą za nią w ogień". Dodzie nie umknęły słowa Kubickiej, przez co postanowiła zabrać głos na Instagramie.
"Nikt nie ma w Polsce takich fanów, jak ma Doda. Ona ma największą armię fanów-zombie, którzy pójdą za nią w ogień. Z Dodą się nie zaczyna, bo cię jej fani zjedzą" - oceniła Kubicka w rozmowie z Kozaczkiem. Na odpowiedź piosenkarki nie trzeba było długo czekać. "Oj tam od razu zombie... Ładnie wyglądają" - zaczęła z dystansem, po czym przeszła do sedna. "Jest więź między nami, waleczność, obrona, bo moi fani przeżywali ze mną wszystkie porażki, sukcesy, czasami jeszcze bardziej niż ja" - powiedziała piosenkarka. Doda zauważyła, że dopiero od niedawna zaczęła być doceniania przez branżę, a wcześniej to właśnie jej fani musieli zaciekle bronić jej w każdej dyskusji. "Moje początki - chociaż nie wiem, czy to można nazwać początkami, bo to trwało dekadę - to było pasmo szczucia, hejtu i linczu i bardzo rzadko pozytywnych artykułów na temat mojej pracy" - przyznała.
Tak naprawdę przez dziesięć lat dzieci, nastolatkowie, czasami dorosłe osoby, zaczynały swój dzień, żeby wchodzić na portale i komentować każdy zły artykuł i bronić mnie, bo nie było ani jednego dnia, żeby ich nie było po kilka każdego ranka - przypomniała Doda.
Doda szykuje reality-show, w którym ma zamiar pokazać kulisy swojej pracy zawodowej. "Dream Show" ujawni, w jaki sposób wokalistka szykuje się do swojej trasy koncertowej "Aquaria Tour" oraz z jakimi problemami musi na co dzień się mierzyć. Piosenkarka zapowiedziała już, że chce, aby tournée wpisało się w historie polskiego show-biznesu jako najbardziej spektakularne widowisko, na miarę zachodnich gwiazd. Premiera "Dream Show" odbędzie się 4 września w Polsacie.
Ostrowska-Królikowska wyjawiła prawdę o śmierci Królikowskiego. "Nie umarł z powodu tętniaka"
Internauci nie kryją oburzenia. Poszło o intymne pytanie Mołek do Kamińskiej
Co z rozwodem Sandry Kubickiej i Barona? Przekazano nowe wieści z sądu
Emocjonalne wyznanie Natalii Niemen o rozpadzie małżeństwa. "Religia zabija"
Popek opublikowała kontrowersyjny wpis o Owsiaku. Potem go usunęła. Teraz się tłumaczy
Pół roku temu złamał kręgosłup na planie "Ninja vs Ninja". Teraz przekazał nowe wieści
Nawroccy na Orszaku Trzech Króli. Uwagę zwraca toczek. Stylistka ujawnia, że nie był przypadkowy
Barbara Kurdej-Szatan przeżyła szok w Hiszpanii. "Wyrzucają nas ze sklepu". Nie do wiary, co się wydarzyło
Kolenda-Zaleska oburzona słowami Popek o WOŚP. Wpis dziennikarki Republiki nagle zniknął