Kurzajewski poważnie podchodzi do roli dziadka. "Zupełnie inne podej¶cie". Rozpływa się nad wnuczk±

Maciej Kurzajewski w jednym z ostatnich wywiadów rozpływał się nad rol± dziadka. Dla ukochanej wnuczki zacz±ł nawet zgłębiać wiedzę na temat zabawek. Poważnie podchodzi do zakupu prezentów.
Maciej Kurzajewski
Instagram @maciejkurzajewski

Maciej Kurzajewski od jakiego¶ czasu jest niezwykle szczę¶liwy. 3 marca media obiegła informacja o tym, że prezenter został dziadkiem córki swojego pierworodnego, Franciszka. Dziewczynka zd±żyła skra¶ć jego serce jeszcze zanim zobaczył j± na żywo. Szybko udał się na zakupy, aby wręczyć jej prezent z okazji Dnia Kobiet. Już dwa tygodnie póĽniej prowadz±cy "Pytania na ¶niadanie" wraz z Katarzyn± Cichopek spakowali walizki i ruszyli prosto do Włoch. Od razu pochwalił się pierwszym zdjęciem z wnuczk±. Nie ukrywa, że poważnie podchodzi do nowej, życiowej roli. Pogłębia nawet wiedzę na temat zabawek.

Zobacz wideo Maja Hyży wspiera Cichopek i Kurzajewskiego. Padło wiele ciepłych słów

Maciej Kurzajewski rozpływa się nad rol± dziadka

Maciej Kurzajewski nie ukrywa, że od wielu lat wyczekiwał momentu, kiedy zostanie dziadkiem. Teraz kiedy na ¶wiecie pojawiła się pierwsza pociecha jego syna, dokłada wszelkich starań, aby j± uszczę¶liwić. Oprócz odwiedzin w słonecznej Italii kupuje jej prezenty. Jak przyznał w rozmowie z "Super Expressem", jest to dla niego nie lada wyzwanie. Wszystko przez to, że do tej pory zajmował się podarunkami głównie dla chłopców. 

Przyszedłem tu (dop. red. na event) z my¶l± o zabawkach, którymi będzie się bawiła moja wnuczka. Kiedy¶ wybierałam zabawki z my¶l± o chłopcach, teraz dla dziewczynki i to jest zupełnie inne podej¶cie. Z innej perspektywy będę musiał spogl±dać, chociaż perspektywa miło¶ci zawsze jest ta sama - mówił prezenter w rozmowie z "Super Expressem".

Maciej Kurzajewski wybiera prezenty dla wnuczki 

Maciej Kurzajewski ostatnio miał okazję go¶cić na evencie "Zabawka roku". Podczas wydarzenia wyróżniono zabawki, które s± bezpieczne i odpowiednio stymuluj± rozwój dziecka. Prezenter nie ukrywa, że wybrał się tam głównie ze względu na ukochan± wnuczkę. Chciałby wybierać dla niej jak najlepsze prezenty, które sprawi± jej rado¶ć. "Dzień Dziecka niebawem. To wielka frajda wybierać zabawki i choć wnuczka jest jeszcze malutka, warto się orientować, co jest modne. W sumie to dobrze jest być dziadkiem. To naprawdę wspaniałe uczucie" - przyznał prowadz±cy "Pytania na ¶niadanie".

Więcej o: