Sebastian Fabijański udzielił szokującego wywiadu portalowi Pudelek, w którym powiedział, że nie pamięta nocy spędzonej z Rafalalą. Aktor stwierdził, że był odurzony narkotykiem, który w połączeniu z lekarstwem okazał się bardzo mocny. Jednak to inny moment "spowiedzi" był dla niego najtrudniejszy. Fabijańskiemu łamał się głos, gdy wyznał, że zdradzał Maffashion po narodzinach syna. Julia Kuczyńska opublikowała teraz pierwszy wpis po szokującym wywiadzie byłego partnera.
Odkąd zaczęła się medialna burza wokół Sebastiana, Maffashion znacznie ograniczyła aktywność w mediach społecznościowych. Teraz dodała pierwsze InstaStories po wywiadzie Fabijańskiego dla Pudelka. Na opublikowanym zdjęciu widzimy Julię relaksująca się w otoczeniu przyjaciół.
Co dobrego polecacie na Netfliksie?
Maffasion zapewne próbowała pokazać, że stara się chociaż przez chwilę nie myśleć o całym zamieszaniu związanym z Rafalalą i ojcem jej dziecka. Do tej pory Kuczyńska nie zdecydowała się na publikację jakiegokolwiek posta. Ostatni pochodzi z zeszłego tygodnia. Niemniej w komentarzach i tak przewija się głównie temat szokującego wywiadu. Jeden z internuatów zapytał Maff, czy widzi szansę na naprawienie relacji z byłym partnerem i czy oglądała słynną już "spowiedź".
Ta na oba pytania odpowiedziała krótko - nie. W niedzielę gwiazda wydała oświadczenie, w którym zwróciła się z apelem do mediów. Poprosiła o uszanowanie prywatności syna i niepublikowanie jego zdjęć w artykułach. Redakcja Plotka szanuje tę prośbę i nie będzie upubliczniać wizerunku dziecka Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego.
Dom Andrzeja Piasecznego ma nietypowy kolor. Wokalista zamieszkał na świętokrzyskiej wsi
Rozwód był dla niej ciosem. Dziś Bosacka zdradza nam, jak odważyła się zacząć od nowa
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Szokujące wyznanie Leszka Lichoty. "Zmieniłem pas i się ocknąłem na innym"
Pogrzeb Edwarda Linde-Lubaszenki. Na ceremonii pojawił się tłum żałobników
Córki Andrzeja są "przerażone". Szukają pomocy u króla
Michał Kempa żegna się z widzami "Szkła kontaktowego". "Chciałem to zrobić na antenie"
Ksiądz ujawnia kulisy udziału w "The Traitors". "Musiałem prosić o pozwolenie"
Robert Carradine nie żyje. Aktor zmarł w wieku 71 lat