"Love Island. Wyspa miłości" wraca na antenę. Piąty sezon będzie emitowany już od poniedziałku 28 lutego w Polsacie. Prowadzącą, jak w poprzednich edycjach, będzie Karolina Gilon. Właśnie ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika. Poznajcie go bliżej.
Konrad Sjoberg ma 26 lat i pochodzi z Duszników, jednak na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie. Jego największą pasją jest motoryzacja. Zawodowo zajmuje się sprzedażą samochodów. Oprócz tego w weekendy zamienia się w barbera i dba o dobry wygląd innych mężczyzn.
Przystojny 26-latek sam o sobie mówi, że jest pedantycznym perfekcjonistą. Czasami jednak pozwala sobie na odrobinę szaleństw. Nie wyklucza miłości od pierwszego wejrzenia, ale jednocześnie podkreśla, że nie czuje presji, aby koniecznie znaleźć drugą połówkę. Na wyspie szuka przede wszystkim dobrej zabawy i chce poznać ciekawych ludzi, z którymi będzie mógł utrzymywać kontakt po programie. Konrad jest otwarty na nowe znajomości.
Jaka jego zdaniem powinna być idealna partnerka? Nowy uczestnik randkowego show ceni w kobietach poczucie humoru i dystans do siebie. Jeżeli chodzi o wygląd, to najlepiej poczuje się w obecności niskiej, "krąglejszej" blondynki. Już niebawem przekonamy się, jak potoczą się jego losy w programie.
Piąty sezon randkowego show będziemy mogli oglądać już od poniedziałku 28 lutego o godzinie 22.10 na antenie telewizji Polsat. Oprócz tego nowe odcinki dostępne będą również w serwisie Polsat Go na stronie polsatgo.pl.
Gwiazda "Leśniczówki" urodziła! Takie imię dostał jej syn
Doda olśniła w Opolu, a Ralph Kaminski zachwycił elegancją. Stylista wydał werdykt
Pierwsza rozmowa z odnalezioną Polką na Majorce. W "Uwadze" zdradziła, co się z nią działo
Co się dzieje w Opolu! Woźniak-Starak i Doda na jednej scenie. Dziennikarka przemówiła po występie Rabczewskiej
Chwalińska w finale Rolanda Garrosa. Tak na trybunach zareagowali jej rodzice
Najpierw świętowanie, potem zaręczyny. Rafał Sonik zaskoczył gości w swoje 60. urodziny
Wygląda jak z greckich butików, a kupiłam ją w Sinsay za 25 zł - piękne też w Pepco
Podsiadło się doigrał. Fani są na niego wściekli: Kręcisz bata na samego siebie
Zarzucano jej, że karierę zawdzięcza rodzicom. To córka znanej polskiej aktorki