Laura i Piotr Zielińscy są razem od dekady i niemal natychmiast między nimi zaiskrzyło. Piłkarz poznał żonę jeszcze wtedy, gdy mieszkał w rodzinnym mieście, czyli Ząbkowicach Śląskich. Do zaręczyn doszło w 2017 roku, a wyjątkowa ceremonia ślubna odbyła się dwa lata później. W 2021 roku na świat przyszedł syn Laury i Piotra - Maksymilian. Rodzina na co dzień mieszka w malowniczych Włoszech. To dlatego, że Zieliński gra w Serie A, w klubie Napoli. A czym zajmuje się żona piłkarza?
W życiu Laury Zielińskiej piłka nożna niewątpliwie odgrywa ogromną rolę. Nie zawładnęła ona jednak każdym aspektem. Żona piłkarza jeszcze przed przeprowadzką do Włoch ukończyła studia na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Analityki Medycznej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. W 2016 roku zdobyła tytuł zawodowy magistra. Ukochana sportowca jest analityczką medyczną, lecz nie pracuje w zawodzie. Obecnie skupia się przede wszystkim na rodzinie - zajmuje się wychowaniem Maksymiliana i chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych coraz to nowsze treści. Mimo sporej liczby obserwatorów Zielińska zdaje się nie mieć ambicji na zostanie topową influencerką. Śledząc jej posty, można śmiało wywnioskować, że ważniejsze jest dla niej życie rodzinne i odrobina prywatności. Zielińska w sieci pokazuje wiele, lecz na pewno nie wszystko.
Niedzielny mecz Polski z Holandią to niebywałe przeżycie dla Piotra Zielińskiego. Nie jest już tajemnicą, że Zieliński wszedł na boisko w zamian za Roberta Lewandowskiego, który doznał kontuzji. Sportowiec poza reprezentacją Polski gra również na pozycji pomocnika we włoskim klubie SSC Napoli. Nie ukrywa, że sport to jego prawdziwa pasja. Jak widać, może poszczycić się nie tylko udanym życiem zawodowym, lecz także prywatnym. Więcej zdjęć ukazujących prywatne życie Piotra Zielińskiego znajduje się w galerii na górze strony.
Nie żyje Bożena Dykiel. Aktorka miała 77 lat
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Kaczorowska w hollywoodzkim stylu z Rogacewiczem. Spójrzcie na Kukulską
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Anna Wendzikowska dostawała w pracy niemoralne propozycje? "Strasznie się tego bałam"
Koroniewska i Dowbor porzucili dom na rzecz luksusowego apartamentu w stolicy. 3,5-metrowa wyspa to początek