Bądź na bieżąco. Więcej o sukcesach Igi Świątek przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.
Iga Świątek 4 czerwca wygrała turniej Rolanda Garrosa w Paryżu. Tenisistka nie przegrała ani jednego meczu, tylko raz oddała seta. W finale 21-letnia Świątek zmierzyła się z 18-letnią Amerykanką Coco Gauff. Pokonała ją w dwóch setach (6:1, 6:3). Dzień po wygranej Iga uczciła zwycięstwo sesją na tle Paryża. Wywołała sensację.
Kiedy emocje po sobotnim finale opadły, pierwsza rakieta świata odłożyła sportowy strój na bok i zapozowała z pucharem na tle Paryża. Tenisistka wybrała biały total look. Miała na sobie garnitur, bluzkę na szerokich ramiączkach i klapki na obcasie. Do tej pory mieliśmy okazje podziwiać Świątek jedynie w sportowym wydaniu. To eleganckie bardzo przypadło nam do gustu.
Zwyciężczyni pozowała na moście z widokiem na wieżę Eiffla. Z uśmiechem trzymała i całowała puchar. Widać, że Iga Świątek nie posiadała się z radości. Przykuła też sporą uwagę. Jak poinformował PAP, niektórzy porzucali samochody na środku mostu i próbowali dostać się do liderki rankingu WTA.
Iga Świątek dodała także post z sesji na swój profil na Instagramie.
Chwile na docenienie tego czasu.
Tenisistka nie ma sobie równych. W tym roku odniosła 42 zwycięstwa, przegrała zaledwie trzy razy. Tegoroczny triumf w Turnieju French Open jest jej drugim w karierze. Świątek zdobyła puchar także w 2020 roku. Jest zwyciężczynią dziewięciu turniejów WTA w grze pojedynczej. Triumfowała już w juniorskich turniejach wielkoszlemowych jak Wimbledon i French Open w 2018 roku. Od kwietnia 2022 to liderka rankingu singlowego WTA.
O tym występie na "Sylwestrze z Dwójką" mówią wszyscy. Maryla Rodowicz nie była sama na scenie
Widzowie rozczarowani występem Thomasa Andersa za 400 tysięcy złotych w Polsacie. To mu wytykają
Dziennikarka trafiła na SOR. Tak skończyły się jej popisy taneczne w Republice
Kiełbaski, ognisko i góralska muzyka. Tak Rozenek, Woźniak-Starak i Krupińska bawiły się w Zakopanem
Pilny apel Kingi Rusin. Wspomniała o córce i zwróciła się do linii lotniczych
Krupa rozmawia z córką po polsku. Tacie Ashy się to nie podoba
Na "Sylwestrowej Mocy Przebojów" Kozidrak zaskoczyła różową stylizacją. A Sykut... fryzurą
Królikowski chwali się rodzinnymi fotkami, ale tym razem to nie Jadzia skradła show. Wszyscy patrzą na Izabelę
Minimalistyczny apartament Dawida Wolińskiego. Takiej umywalki jeszcze nie widzieliście