Monika Olejnik chętnie uczestniczy w wielu kulturalnych wydarzeniach. W ostatnich tygodniach można ją było dostrzec na Top Of The Top Festivalu w Sopocie, koncercie Dawida Podsiadło na Stadionie Narodowym, a także na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Tam prezentuje się na czerwonym dywanie w często ekstrawaganckich kreacjach. Na festiwalowy pokaz filmu Małgorzaty Szumowskiej wybrała czerwoną kreację. Jednak to nie kolor przyciągnął naszą uwagę.
Monika Olejnik na czerwonym dywanie w Wenecji zaprezentowała się w czerwonej sukience maksi. Mimo zachowawczego przodu kreacja wcale nie należała do skromnych. Uwagę zwracały odważnie odsłonięte plecy i głębokie rozcięcie. Sandałki na wysokim obcasie optycznie wysmukliły sylwetkę dziennikarki i dodały całości pazura. Modowy charakter podkreśliła torebka i duże kolczyki. Wszystko było bardzo przemyślane i dało fenomenalny efekt.
Monika Olejnik podzieliła się też z fanami na Instagramie kilkoma ujęciami z Wenecji. Na zdjęciach pozuje ze swoim partnerem, Małgorzatą Szumowską, a także Joanną Kulig czy Mateuszem Więcławkiem. Dziennikarka była pod dużym wrażeniem nowego filmu Szumowskiej. Postanowiła krótko zrecenzować go w mediach społecznościowych. Przypomnijmy, że tegoroczny Festiwal w Wenecji kończy się w sobotę 9 września galą rozdania nagród. Wśród pretendentów do Złotych Lwów, głównej nagrody festiwalu, wymienia się m.in. Agnieszkę Holland i jej "Zieloną granicę".
Światowa premiera filmu "Kobieta z..." na Festiwalu w Wenecji. Małgorzata Szumowska i Michał Englert z czułością pokazali nam świat osób, które czują się wykluczone. To przepiękny obraz i bolesna opowieść o transpłciowości. Jak żyć w obcym ciele, bez tolerancji, akceptacji rodziców. To historia, która nami wstrząsa. Świetne role aktorskie: Joanna Kulig, Małgorzata Hajewska, Mateusz Więcławek, Bogumiła Bajor, Jacek Braciak, Marta Nieradkiewicz, Franek Englert - napisała Monika Olejnik na Instagramie.
20 kg w dół po 60-tce. Nie siłownia ani dieta cud. Dowbor zdradziła swój sekret
Milion na koncie, a spokoju nie było przez lata. Zwycięzca "Milionerów" wyjawił, co stało się po wygranej
Jabłczyńska nie wróci do "Nigdy w życiu". Rozgoryczona mówi o kulisach. "Wiem dlaczego"
Tim Curry nie żyje. Legendarny aktor miał 80 lat
Jest akt oskarżenia przeciwko Dorocie R. To grozi piosenkarce
Rozenek na ramówce. Spójrzcie na te spodnie. "Jest świadoma, w czym wygląda korzystnie"
Gawęda nie ukrywa, jakie ma relacje ze Szczepanikiem. "U nas zakończyło się to..."
Tego telefonu w "Szkle kontaktowym" nie przewidzieli. Reakcje prowadzących bezcenne
Występ Steczkowskiej w Sopocie rozjuszył widzów, a Młynarska wytknęła TVN błąd