Józef Wojciechowski to polski miliarder zajmujący się tworzeniem domów, mieszkań i aparthoteli. Mężczyzna co roku trafia na listę 100 najbogatszych Polaków według "Forbesa". Wojciechowski obecnie związany jest z Patrycją Tuchlińską. Przed influencerką obok biznesmena kręciło się kilka innych kobiet. Jedną z nich była Laura Michnowicz, modelka, która zdobyła m.in. tytuł Miss Lata w Koszalinie w 2005 roku. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Kobieta zdążyła już ułożyć sobie życie u boku innego. Czym się teraz zajmuje i jak wygląda? Jej najnowsze zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony.
Modelka była drugą żoną Wojciechowskiego. Związek trwał dosyć krótko. Para doczekała się za to dwóch synów. Niedawno Michnowicz powitała na świecie córkę Alicję. Wygląda na to, że u byłej partnerki miliardera wszystko w porządku. Sama Laura raczej stroni od pokazywania swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych. Wiadomo natomiast, że jest instruktorką, prowadzi zajęcia z medytacji i szeroko pojętego wellbeingu. To właśnie materiały z życia zawodowego można najczęściej zobaczyć na jej profilu na Instagramie. 41-latka stawia teraz na bardziej naturalną odsłonę. Na zdjęciach często pozuje bez makijażu i wygląda naprawdę bardzo dobrze!
Wojciechowski przez jakiś czas mieszkał w Stanach Zjednoczonych. O jego pierwszej żonie niewiele wiadomo. Pewne jest, że kobieta dała biznesmenowi trzy córki. Po Michnowicz miliarder spotykał się z młodszą o 45 lat Beatą Pruską. Widzowie mogą kojarzyć ją z programu "Damy i wieśniaczki". Kobieta zdobyła także tytuł Miss Polski i Runner Up Miss Elegant Universe 2018. Choć sama Pruska chciała wziąć ślub z Wojciechowskim, to on nigdy nie pchał się do kolejnego małżeństwa. Ich związek rozpadł się tak szybko, jak się zaczął. ZOBACZ TEŻ: Luksusowy jacht, palmy i słońce. Tak się bawią miliarderzy! Tuchlińska pokazała dziedzica fortuny
Baron wieczorem przerwał milczenie na temat rozwodu. Krótko i na temat
Kamila Kalińczak debiutuje jako prowadząca "Szkło kontaktowe". Reakcje widzów mówią same za siebie
Turkot ujawniła, co działo się za zamkniętymi drzwiami szkoły filmowej. Szokujące
To dlatego Komarnicka i Terrazzino odpadli z "Tańca z gwiazdami"? Ekspertki tłumaczą
Bardowska z "Rolnik szuka żony" miała dość czarnych frontów. Tak teraz wygląda jej kuchnia
Syn Kayah zaliczył debiut przed kamerami. Tak obecnie wygląda 27-letni Roch
Obszerny wpis Komarnickiej po eliminacji z "Tańca z gwiazdami". Wieczorem padły poruszające słowa
Timothée Chalamet szybko opuścił galę Oscarów. Media piszą o upokorzeniu
Zagrał "polskiego Casanovę" i zapłacił za to wysoką cenę. Rola Tulipana stała się dla Monczki przekleństwem