Tłum gwiazd balu charytatywnym. Zielińska z mężem, a Kamińska w blondzie. Patrzymy na Kwiat Jabłoni. Klasa

Tłum gwiazd zawitał na imprezie Wieczór Charytatywny Gwiazd Dobroczynności. Kreacje wszystkich gości urzekają.

Sobotni wieczór, 21 października, śmietanka polskiego show-biznesu postanowiła spędzić na czerwonym dywanie podczas Wieczoru Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności. Na evencie nie brakowało takich sław, jak: Maja Ostaszewska, Julia Kamińska, Odeta Moro, Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni, Michał Szpak, Paulina Sykut-Jeżyna czy Katarzyna Zielińska. Ostatnia z wymienionych nie była sama. Towarzyszył jej przystojny mąż. Na wydarzenie z ukochanym przybyła też Omenaa Mensah. Na ściance zadebiutowali razem ponadto Sylwia Bomba i Grzegorz Collins. Nie zabrakło czułych gestów, o czym pisaliśmy TUTAJ. Zobaczcie, kto prezentował się najlepiej. Po zdjęcia zapraszamy do naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Zobacz wideo Cleo poci się w swoich sukienkach. Sama je projektuje

Julia Kamińska olśniła

Na wydarzeniu nie zabrakło Julii Kamińskiej. Aktorka, którą widzowie pokochali za tytułową rolę w serialu "BrzydUla", wyglądała olśniewająco. W oczy przede wszystkim rzucała się nowa fryzura Kamińskiej. Aktorka przefarbowała się bowiem na blond. Ten odcień pasuje do niej fenomenalnie. Kamińska spięła włosy i postawiła na wyrazisty makijaż. Przydymione oko i usta w kolorze krwistej czerwienie zrobiły robotę. Do tego piękna kreacja. Czarna suknia z wycięciami na plecach prezentowała się na aktorce wyśmienicie. Równie imponującą sukienkę miała Paulina Sykut-Jeżyna. Pogodynka postawiła jednak nie na czerń, ale wyrazistą zieleń. Opłaciło się.  

Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni

Rodzeństwo Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z zespołu Kwiat Jabłoni rzadko pojawia się na ściankach i bryluje na czerwonych dywanach. A szkoda, bo oboje w wieczorowych kreacjach prezentują się pysznie. Katarzyna pozowała przed fotoreporterami w sukni w odcieniu szampana. Kreacja była mocno wycięta i odsłaniała plecy artystki. Całość uzupełniała kopertówka w odcieniu złota. Sienkiewicz postawiła też na delikatny makijaż - podkreśliła oczy i kości policzkowe Z kolei Jacek Sienkiewicz pojawił się w szarym, klasycznym garniturze. Do tego biała koszula i brązowe pantofle. Klasa. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. Tylko spójrzcie na kreację, w której pozowała Omenaa Mensah. Trzeba przyznać - odważna.

Katarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z Kwiatu JabłoniKatarzyna Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni KAPIF.pl / KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.