Sylwia Bomba i Grzegorz Collins debiutują na ściance. Nie zabrakło czułych gestów [ZDJĘCIA]

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins kilka tygodni temu zostali razem sfotografowani, jednak nie potwierdzali związku. Teraz już chyba wszystko jasne. Pojawili się razem na Wieczorze Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.

Sylwia Bomba znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" po rozstaniu z ojcem córki weszła w nowy związek, jednak ten nie przetrwał próby czasu. Niedawno została sfotografowana z Grzegorzem Collinsem. Oboje milczeli jednak na temat swojej relacji. Teraz razem pojawili się na ściance i chętnie pozowali fotoreporterom.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o randkowaniu. Mówi o swoim typie mężczyzny

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins debiutują jako para

Niedawno Sylwia Bomba wzięła udział w live'ie Plotka, gdzie opowiadała o temacie związków. Nasza reporterka pytała ją, co myśli o pokazywaniu się z partnerem na ściankach i eventach. - Myślę, że to bardzo zależy od pary, bo jeżeli para jest taka, że okej i to gra. (...) I ta popularność nie przeszkadza w budowaniu związku, to super - mówiła. Później nagle przerwała wypowiedź i wypaliła: - Grzesiu, możesz stąd iść, bo ja się rozpraszam - wypaliła. Wygląda na to, że ukochany był w jej domu.

Z powyższej wypowiedzi Sylwii Bomby wynika, że nie widzi przeszkód, aby pokazywać się razem z partnerem na publicznych wydarzeniach. Na Wieczorze Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności chętnie pozowała wspólnie z Grzegorzem Collinsem. Na tę okazję celebrytka wybrała długą, dopasowaną czerwoną kreację z dekoltem i odsłonionymi ramionami. Jej partner postawił na klasykę - czarny garnitur. Collins obejmował swoją partnerkę, a ona trzymała dłoń na jego klatce piersiowej. Nie pozostawia to wątpliwości, że są parą. Ich zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w galerii na górze strony. Pasują do siebie?

Sylwia Bomba i Grzegorz Collins wystąpili razem w programie. To tam zbliżyli się do siebie?

Bracia Collins, przedsiębiorcy i właściciele fundacji, dali się poznać szerszej widowni dzięki udziałowi w programie "Ameryka Express". Teraz Sylwia Bomba i Grzegorz Collins pojawią się razem w formacie TTV "Nasi w mundurach", który premierę ma właśnie 21 października. Nowy show polega na tym, że znani uczestnicy przejdą wymagające szkolenie wojskowe. Wygląda na to, że podczas nagrywania programu Sylwia Bomba i Grzegorz Collins mieli okazję zbliżyć się do siebie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA