Gwiazdy na premierze nowej płyty Cleo. Doda postawiła na skórzaną mini, a Kasia Dziurska na odważny kombinezon

W czwartek wieczorem w Warszawie odbyła się impreza z okazji premiery najnowszej płyty Cleo. Wśród gości nie mogło zabraknąć gwiazd w tym Dody i Kasi Dziurskiej.

Cleo jest jedną z nielicznych gwiazd muzyki w Polsce, która wydaje przebój za przebojem. Piosenkarka ma teraz swoje pięć minut, które wykorzystuje, jak tylko może. Sama zainteresowana już do kilka lat temu wyfrunęła spod skrzydeł Donatana i zaczęła działać samodzielnie. Trzeba przyznać, że idzie jej świetnie. Bilety na koncerty i jej płyty sprzedają się jak świeże bułeczki, a teraz właśnie ma premierę najnowszy album artystki "SuperNOVA". Z tej okazji sama zainteresowana razem z serwisem streamingowym TIDAL zorganizowała huczną premierę, na której to nie zabrakło znanych koleżanek. 

ZOBACZ TEŻ: Cleo sporo schudła. Zdradziła, jak osiągnęła wymarzoną sylwetkę. To wszystko dzięki specjalnej diecie

Doda i Kasia Dziurska na premierze płyty Cleo

Doda i Cleo mają dobre relacje, a swego czasu mówiło się nawet, że będą razem pracować nad nadchodzącą płytą Rabczewskiej. Nic więc dziwnego, że Cleo w tak ważnym dla siebie dniu mogła liczyć na wsparcie znanej koleżanki po fachu. Doda nie zawiodła i zachwyciła na ściance. Piosenkarka wybrała czarną, skórzaną mini, pod którą miała klasyczny biały T-shirt. Całość stylizacji dopełniła sandałkami na obcasie. Wyszło seksownie! 

DodaDoda KAPIF

Kasia Dziurska już nieco bardziej zaszalała z kreacją. Trenerka włożyła obcisły, czerwony kombinezon, do którego dobrała czarną kopertówkę. Nam przypomniała nieco klimaty 'Gorączki sobotniej nocy".

Kasia DziurskaKasia Dziurska KAPIF

Więcej zdjęć z premiery płyty Cleo zobaczycie w naszej galerii. Dajcie znać, które stylizacje podobały wam się najbardziej. 

ZOBACZ TEŻ: Doda na premierze "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". Obcisła sukienka pięknie podkreśliła jej sylwetkę