Cleo sporo schudła. Zdradziła, jak osiągnęła wymarzoną sylwetkę. To wszystko dzięki specjalnej diecie

Cleo przeszła niemałą metamorfozę. Piosenkarka schudła kilka kilogramów. Pochwaliła się również, jak udało jej się tego dokonać.

Cleo jest jedną z nielicznych piosenkarek w Polsce, która doskonale prosperuje w mediach dzięki swojej muzyce. Nie musi mieszać się w skandale czy opowiadać na prawo i lewo o ekscesach ze swojego życia prywatnego, żeby zarabiać miliony i utrzymywać się na szczycie. Mimo to życie osobiste piosenkarki jest wciąż bardzo interesujące dla jej fanów. Niedawno sama zainteresowana sporo schudła, co gołym okiem widać na nowych zdjęciach, jakie zamieszcza w sieci. Cleo opowiedziała o tym, jak udało jej się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. 

ZOBACZ TEŻ: Koncert w Polsacie. Cleo w kreacji, którą miała na sobie w TVP i Mrozu z kapeluszem na głowie i zarostem na twarzy. Wow, ale się zmienił!

Cleo zdradziła, jak udało jej się schudnąć

Cleo nigdy nie miała problemów z nadwagą, jednak sama zadecydowała, że chce zrzucić parę kilogramów, aby uzyskać idealną formę. Piosenkarce udało się, a to wszystko dzięki specjalnej diecie, o której opowiedziała w rozmowie z dziennikiem "Fakt". 

Faktycznie schudłam. A wynika to z tego, że przestałam jeść kluski, makarony i chleb, który kocham. Stwierdziłam, że po prostu trzeba się oduczyć pewnych nawyków żywieniowych i muszę przyznać, że lepiej teraz się czuję i mam więcej energii - mówiła na łamach tabloidu. 

Cleo pochwaliła się efektami również w mediach społecznościowych. Na najnowszych zdjęciach jest szczupła jak przecinek. Zobaczcie zresztą sami.

 

Fani są pod wrażeniem jej metamorfozy, o czym dają znać w komentarzach pod postem.

Matko jaka chudzina.
Gratuluję świetnej sylwetki. Wyglądasz obłędnie.
Figura marzenie. Gratulacje! - piszą pod zdjęciem.

Na was sylwetka Cleo również zrobiła takie piorunujące wrażenie? 

Zobacz wideo "The Voice Kids": Kwiatkowski i Cleo o swoich rodzicach